Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom azt hiszi leszbikus...

A családom azt hiszi leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, 100%-ban hetero. Bűn ronda vagyok ezért soha nem volt semmilyen kapcsolatom férfiakkal. Múltkor megöleltem anyukámat és ezt a mamám is látta, azóta azt hiszik, hogy leszbi vagyok. A mamám kezdte, de most már anyám is kezdi azt hinni. Mondtam neki, hogy a hétvégén találkozom az egyik barátnőmmel, akit ő nem ismer, erre nagy meglepődve kérdezi, hogy barátnőőőőd? Éppen elég rossz nekem így is, hogy nem kellek senkinek, erre most még ezt is kitalálják, hogy leszbi vagyok. Hogy állítsam le őket?

2015. febr. 22. 21:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
de mi az, hogy ronda? miért nem írod le, hogy mit tartasz rondának? irreálisan nagyok a szemeid, vagy az egyik 5 centivel lejjebb van, mint a másik, mi?
2015. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Ha megcsinálod amit írtam, akkor nem lehetsz ronda. Az olyan nőkre azt mondják, jogy szabálytalan (nem tipikus) szépség. Ilyen Meryl Streep, imádom, Barbara Streisand..(nézd meg a Tükröm tükröm című filmjét), nem egy tipikus szépségek.., de sokat tudnék sorolni..

Szóval fejezd ezt be...

2015. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
28-as voltam...
2015. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Andi80018 ***** válasza:
Attól nem lesz jobb, ha minden kommentedben leírod, hogy ronda vagy. Ha így állsz hozzá, akkor marad így. A családod meg tajparaszt, ezen nem tudsz változtatni, csak ha külön élsz majd tőlük. Nemhogy örülnél, hogy vannak páran, akik próbálnak segíteni. Inkább gondold végig, hogy ha ez így marad, már a gondolkodásmódod, akkor tényleg egyedül maradsz. Míg másoknak lesz pasija, gyereke, családja, neked nem, mert nem vagy hajlandó csak ezt fújni. Vagy összeszeded magad, vagy marad minden így!
2015. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Szerintem szèp vagy. A szèpsèg szubjektìv. Mert mások azt akarják hogy legyen pasid az nem számìt. Ha akarsz akkor meg úgyis lesz. Az szomorú hogy ilyen családod van. Èn is ölelgetnèm az anyukámat ha mèg èlne. Ha nem vagy leszbikus akkor nem vagy. Mond meg nekik hogy nincs barátnőd akivel jársz tehát nem vagy leszbikus. Ha járnál egy lánnyal akkor az lennèl. Ès ha mèg a gondolat is taszìt akkor főleg nem vagy az. Nem kell azèrt belemenni egy rossz kapcsolatba hogy a buggyant családodnak bizonyìts. Te èrzed mikor vagy kèsz rá. Ès tènyleg nem vagy csúnya nekem elhiheted.
2015. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

"az egész arcom ronda és kész" /sóhaj

Kértem, írd körül, mi nem tetszik benne.

Melyik részében mi nem szép szerinted?

Ezt mindenki meg tudja mondani. Nekem pl nem tetszik az orrom formája, és az állkapocs csontom, de szeretem a szám és a szemem.

Az orrom szeretném, hogy piszébb legyen, az állkapcsom pedig nőiesebb, keskeny.

Ilyen leírásra gondoltam.

2015. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Amit a nagymamád mondott, arra no komment... az ilyen családokban nem szokás kimutatni az érzelmeket, mert az a gyengeség jele. Nem tudsz ezzel mit kezdeni.


Viszont ami miatt válaszolok: volt nekem egy egyetemi évfolyamtársam. Olyan ronda nő a világon nincs, vagyis van, az uglypeople.com nevű honlapon van ilyenekből gyűjtemény. Ő tényleg annyira ronda volt, hogy az embereknek azonnal ez tűnt benne fel. Nem részletezem, semmi előnyös nem volt rajta, alacsony volt, rossz alakú, elhízott, rémesen csúnya arccal, előnytelen frizurával. És ha ez nem lenne elég, még buta is volt, meg rosszindulatú emellé. Folyton reménytelen szerelmei voltak, mert persze a pasik szívatták, fogadásból szexeltek vele, meg ilyenek. Aztán láss csodát: férjhez ment pár éve és a pasi ráadásul klasszisokkal jobb mint ő. Úgyhogy most nagyon jól figyelj ide: ha NEKI sikerült, akkor nincs olyan, hogy valaki nem találna magának férfit!! Nála tuti nem lehetsz rondább.

2015. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
:)
2015. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha a családod úgyis rondának tart, akkor megmondhatod nekik legközelebb, amikor azt mondják, leszbikus vagy, hogy csak a külsőd miatt nem volt eddig még barátod, és kénytelenek lesznek megérteni. Ha meg mégsem értik meg, és azt mondják, jaj nem is vagy te annyira csúnya, hogy ne kelljél a fiúknak, akkor pedig legalább számon kérheted rajtuk, hogy akkor eddig miért mondták, hogy az vagy?
2015. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
anyád elég fura. örüljön hogy megöleled. Mond meg neki fekete fehéren, hogy a fiúkat kedveled, és elég furcsa tőle ez a viselkedés hogy ezt feltételezi. szégyelheti magát mint anya.
2015. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!