Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha fiatok 14...

Mit tennétek, ha fiatok 14 éves korrában megállna a testi fejlődésben?

Figyelt kérdés
169/170 cm magas
2015. márc. 15. 20:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan lány vagyok, de én sem nőttem 14 éves korom óta.
2015. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
21%
Barátom öccs 14 évesen olyan 175cm magas volt, egy év alatt nőtt 11cm-t.
2015. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
91%
képzeld, én meg 178 cm vagyok lány létemre, és kb általános iskolában már 170 cm voltam... magasabb a fiúknál. folyamatosan emiatt csúfoltak, pedig nem tehettem róla, mai napig sírni tudnék ha visszagondolok rá. de azóta felnőttem (bár én még csak 21 vagyok), és nem gondolok erre, elfogadtam magam ilyen téren. neked is el kéne... alacsony lányt könnyebb találni mint 190+ magas pasit :D (igen, az már az én hibám hogy nagyon tetszik ha egy pasi kb egy fejjel magasabb...:D) tehát te még jobb helyzetben vagy
2015. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg kár ezen stresszelned magad.Nekem nincs semmi problémám azzal, hogy 26 éves férfi létemre csak 171 cm magas vagyok. Elárulom hogy az én szüleim is alacsonyak, apám 160~165cm anyám pedig 155~160 cm közötti magassággal rendelkező személy. Egy tanácsot tudok adni csak, amelyet remélem megfogadsz: fogadd el magad, mert addig nem leszel igazán boldog, amíg ezt le nem rendezed magadban. Ha mégsem menne, akkor fordulj egy szakemberhez, hogy ezt a berögzült ostobaságot elfelejtesse veled! :)
2015. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 anonim ***** válasza:
94%
És mit tehettek volna a szüleid? Kicserélik a génjeidet? Ha ők ekkorák akkor persze, hogy te is ekkora vagy, ez az esetek többségében így van. Van aki csak 14 éves koráig növekszik, van aki tovább. Tanultál te egyáltalán biológiát vagy csak melegedni jártál az iskolába?
2015. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 A kérdező kommentje:

30-as


" amúgy a testmagasság miben korlátol le téged? "


Nem is tudom hol kezdjem... Elsősorban nyilván csajozásnál, de ez már sokkal több. 16 évesen amikor tudatosult bennem, hogy én már tényleg nem fogok nöni akkor estem elsőnek komoly depresszióba. Emlékszek tetszett egy lány ,de oda se mentem hozzá, mert magassarkuba nagyobb volt nálam, amúgy meg egymagas volt velem, de azt láttam, hogy senki se olyan alacsony fiu létére mint én, és a lányok többsége magasabb nálam.

Amúgy ez most is így van.

Akkor éreztem milyen selejt lettem, és tudtam ez nem fog változni. Teltek az évek és azt vettem észre kerülöm az embereket, nem szeretek társaságba lenni, gátlásos lettem, aszociális a magasságom miatt. Tanulmányaimra is eléggé kihatott mindez, és igen az apámat okolom amiért ilyen lettem. Anyámnak sokszor mondom miért nem egy átlagos magasságúval csináltál gyereket ? Most nézzél meg mi lett belőlem ? Egy roncsember lettem...


Nem tudom, hogy oldjam meg ezt, mert tehetetlen vagyok.


Egy óra nem telik el, hogy ne gondoljak arra milyen selejt vagyok.

2015. márc. 15. 23:58
 37/127 A kérdező kommentje:

35-ös


Legalább vittek volna el orvoshoz...hoyg legalább ők megtettek mindent.


Vagy elégedettek volna meg a nővéremmel...


Sokszor mondom ezt is anyámnak, minek kellettem még én is ?

2015. márc. 16. 00:03
 38/127 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem tudom, hol élsz te, de így kapásból egyetlen nőismerőst nem tudnék mondani, aki 170 cm vagy magasabb lenne. 29 vagyok, 166 cm magas, a barátnőim között én vagyok a legmagasabb...


És nem akarlak elkeseríteni, de nem a magasságod miatt kerülnek a nők, hanem az írásodból is tükröződő taszító személyiséged miatt! Hogy valaki felnőtt létére a szüleit hibáztassa a génjeiért, elég beteges helyzet. Sürgősen keress meg egy szakembert, mert neked nem a magasságod a bajod, hanem valami egészen más.

2015. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
97%
És az orvos mit csinált volna veled? Telenyom növekedési hormonokkal, hogy a génjeid ellen menjenek és feldobd a talpad 20 évesen? Jó lenne ha szembenéznél azzal, hogy nem a magasságod tehet róla, hogy egy hisztis, életképtelen idióta lettél.
2015. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem, szerintem a 170 az átlagos pasi magasság.


157 vagyok (lány), és nem nagyon látok magas pasikat.


Nem a magasságod akadályoz téged a csajozásban, hanem a magasságodhoz való negatív hozzáállásod.

2015. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!