Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha fiatok 14...

Mit tennétek, ha fiatok 14 éves korrában megállna a testi fejlődésben?

Figyelt kérdés
169/170 cm magas
2015. márc. 15. 20:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
83%

#50-ös még mindig : azért fogalmaztam így , mert neked egy jó nagy pofon kellett volna az élettől, hogy összekapd magad. Igen, mások is elégedetlenkednek a testmagasságuk miatt , de ezen nincs mit lovagolni sokat, egyszerűen fel kell fogni, hogy nem lehet rajta változtatni és kész. Pont úgy, ahogyan az orrod formáját, a szemed színét, a bőröd színét és mást sem te választasz.


Az alacsony emberekben van egyfajta kompenzálás is, ami által minél több dolgot érnek el az életben , hogy ne érezzék hátrányos helyzetben magukat - te mit csináltál eddig ? Ésszel dolgozol ? Élsz a saját béredből ? Megtudsz szerezni egy nőt ? Leraktál már egy alapot a jövőd érdekében ( figyelembe véve az elmúlt 10 évet 18 éves korodtól ) ?

Férfi legyél, ne hisztis ****.

2015. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 A kérdező kommentje:

nah megkaptam, voltam itt elmebeteg, nyomorult is...


Sajnos a felmenőim se valami jók...


Anyámnak és apámnak is van testvére. Ők magasabbak egy kicsivel mint szüleim. Szóval mindkettő testvérpárnál a szüleim voltak az alacsonyabbak...


Anyám az anyjára ütött, ő is nagyon alacsony, Apám meg az apjára ő is nagyon alacsony volt.


Még néhány dolgot írok, hogy miket csinálok, és így mégjobban képbe lesztek, hogy milyen vagyok.


Pl: Megyek az utcán és szembejön velem egy magasabb nő, egyből a szégyen fog el, és átmegyek a másik oldalra, nehogy kinevessen amiért olyan alacsony vagyok...Ezt én az ált. iskolára vezetem vissza mivel ott kinevettek a lányok, de akkor is kellemetlenül érzem magam mikor magas férfi jön szembe velem, mert akkor érzem milyen selejt vagyok...


Vagy mikor megyek bevásárlóközpontba, azt veszem észre milyen magasak az emberek, szabályosan rosszul leszek és sietek, hogy minél hamarabb elmennyek onnan...


Azt azért még elmesélem, hogy apám a nővéremnek mondta, hogy magashoz mennyen férjhez, mert akkor a gyerekek is magasak lesznek. Apámat is zavarta a magassága éppen ezért, ha ennyire tudta ezt a dolgot, akkor nem kellett volna gyereket csinálnia.


Anyám meg emlékszek, mikor 13-14 éves voltam, mondták hogy hogy megnöttem, olyanok mondták akik régebben láttak engem...anyám meg mondja még nőhet...Azt nem sejtette, hogy már nem fogok nöni semmit.


Anyám azt is mondta hát fiunak magasnak kell lenni...

Ha ő is ezt ennyire tudta, miért nem csinált magassal gyereket ?



Amúgy szerintem más szülő biztosan elvitte volna orvoshoz a gyerekét, ha tud segíteni a gyereken ha nem...

2015. márc. 16. 12:24
 53/127 anonim ***** válasza:
91%
Nem vitte volna el orvoshoz senki a gyerekét! 170 centi normális! Nem érted? A magyar pasik eszméletlenül porbafingók, nem hiszem, hogy te csak vízilabdásokkal találkozol a Tescoban.
2015. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Tessék te is tehetsz most is ezen az értelmetlen és undorító hisztin kívül.

2015. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
92%
Különben miért nem mentél EGYEDÜL orvoshoz? Én 14 évesen már bőven egyedül jártam, bőrgyógyászatra, ultrahangra, endokrinológiára! Ráadásul Budapesten, nagy kórházakba... Én életképes voltam és vagyok is, te meg nem. Szedd már össze magad...
2015. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
100%

akkor tegyél egy szívességet az emberiségnek és ne szaporodj...


egyébként meg amint írtam engem pont a magasságom miatt csúfoltak, mégse vagyok összeomolva, nem kerülöm el az alacsony embereket :"D persze, egy közös képnél néha hülyén érzem magam hogy min. 10 centivel magasabb vagyok minden barátnőmnél, de ez van.. :D ez nem ok egy ilyen hisztire

2015. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
100%

Különben én meg betegség miatt 14 évesen 130 kg voltam, mégis megcsináltam, lefogytam. A bőröm striás, de nem érdekel, ettől még elmegyek strandra is.


Aki majdnem 30 évesen a magasság miatt sirankozik (mikor teljesen normális a magasságod!!!), azzal agyilag NAGYON NAGY BAJ VAN.

2015. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 31 évesen 165 cm. TE mit hisztizel?! Nem álltál meg, lehet, nem is nősz tovább. Ez van, fogadd el, nem mindenki égimeszelő.
2015. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg orvoshoz kellett volna vinniük. Konkrétan pszichiáterhez,mert nem normális a gondolkodásmódod.
2015. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy már többen említették, nem a magasságod (vagyis alacsonyságod) a legnagyobb probléma.

Nyafogsz mint egy 7 éves kislány és a szüleidet hibáztatod (utálod?) ezért.

Nyilván nem fogod eltöretni a lábaid hogy magasabb legyél, ez teljesen abszurd, de egyetlen dolgon változtathatsz, és az a hozzáállásod.

Én elég magas nő vagyok és soha nem akartam alacsony pasival járni, de találkoztam már olyannal aki pár perc alatt le tudott volna venni a lábamról. Nem nyafogott, nem bújkált és menekült.

Annyit tehetsz, hogy építed a tested, jársz edzeni, hogy kívánatosabb legyél. És 170 centi nem a világ vége, a legtöbb csaj ennél alacsonyabb.

Ilyen hozzáállással lehetnél 210 is, hidd el, senki nem szereti a nyámnyilákat.

L22

2015. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!