Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha fiatok 14...

Mit tennétek, ha fiatok 14 éves korrában megállna a testi fejlődésben?

Figyelt kérdés
169/170 cm magas
2015. márc. 15. 20:00
 71/127 anonim ***** válasza:
100%

A 3-dik oldalon abbahagytam az olvasást, mert egyszerűen nem tudom megérteni, hogy 27 éves felnőtt férfi ilyen gyerekesen gondolkodjon.


Ez genetika, ha ilyen alkat vagy, akkor akár nyújtópadon is kínozhattak volna, akkor se nőttél volna tovább.

A szüleid egy dologban "hibásak", hogy ilyen géneket örököltél tőlük, mert ők sem magasak.


Figyelj, lehet, hogy sokat csúfoltak miatta, de erről nem a szüleid tehetnek, és pillanatnyilag te vagy az egyetlen, aki megkeseríti a saját életét azzal, hogy nem képes elfogadni magát.

Ezzel a hozzáállással az életben nem leszel boldog, és nem találsz párt se.


Keress egy jó pszichiátert, aki helyreteszi az önértékelésedet, aztán tedd rendbe a szüleiddel való kapcsolatodat, és örülj inkább, hogy még élnek, meg esetleg másban támogatnának.


UI: a férjem 2 centivel alacsonyabb nálad, én meg 3 centivel magasabb vagyok. Ez van, ettől még teljes az életünk.

2015. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, apukám, nálad tényleg bajok vannak. Minden rosszindulat nékül mondom, hogy menj pszichológushoz, nagyon sokat fog segíteni.

Nem vagy alacsony. A férjem 3 centivel magasabb nálad, de nem gondolom alacsonynak. Én 58 centi vagyok, hozzám képes ő is magas. És vannak nálam alacosnyabb barátnőim is. Az egyik pont jért egy sráccal, kb 160 centi, de akkora csajozógép, hogy őt is megcsalta, valamiért körülrajongják a csajok. Peidg ő tényleg alacosny, nagyon. Más ismerősö is van, aki kb 165 centi, mégis tetszik a lányoknak, jóképű, kedves, sportos srác. Szóval hidd csak el, hogy semmi baj a magasságoddal és pláne a szüleiddel, hogy nem vittek orvoshzo egy teljesen normális magasság miatt. Az meg, hogy a péniszed kicsi, így jártál, ez sincs összefüggésben a magasságoddal. Azt meg nagyon remélem, hogy miatt legalabb nem a szüleidet hibáztataod.

2015. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
100%
158 centi vagyok, bocsánat.
2015. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
100%
Jah és én 12 éves korom óta 1 centit se nőttem. Soha eszembe se jutott hibáztatni anyámékat, hogy miért enm vittek orvoshoz. Az orvos mit tudott volna csinálni? Anyám apám alacsony, bátyám is( igen, bátyám is alacsonyabb nálad, vezető pozícióban dolgoziki, elismert ember, szép felesége egy gyereke van), akkor én milyen legyek?
2015. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 A kérdező kommentje:

72-es


" Az meg, hogy a péniszed kicsi, így jártál, ez sincs összefüggésben a magasságoddal. Azt meg nagyon remélem, hogy miatt legalabb nem a szüleidet hibáztataod."


Ebben az apám a felelős...szóval jó kis örökségeket hagyott rám.

2015. márc. 21. 21:52
 76/127 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust kerestél-e már?
2015. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
100%

A pénisz méretét sem csak az apától örökli az ember, hanem a genetikai kődban van benn, amihez az anyai is hozzájárul, tudod, csak legyen ok még valakit hibaztass


Nőjj fel!

Már ővodában sem szep mknden hibánkért, és rossz dologért mást hibáztatni.

Egyedül a saját jellemed az oka, hogy nincs sikered, és nem tudod értékelni azt, amid van, pedig idje lenne megtanulni.


Szakemberhez eljutottál már?

2015. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
100%

Biztos 27 éves vagy? Az én 5 éves lányom éretebben vuseljedik. Érett férfiként a szüleidet hibáztatod azért, nert nem lettél 180 cm, miközben az apukád is 170 cm? Ez komoly?

Ha elvisznek orvoshoz, ahol megállapítják, hogy ekkora vagy, jobb lenne?

2015. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
2015. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek egyébként milyen a házassága? Meg úgy egyébként az élete? Boldogok?


Csak azért kérdezem, mert mindketten alacsonyak. Ráadásul ezek szerint apukádé is kicsi:).

De mégis megházasodott, mégis lett gyereke, tehát mégis él házaséletet anyukáddal. Ők is ilyen elcseszettnek érzik a saját életüket, mint te?


Velük szoktál ezekről a dolgokról beszélgetni, vagy csak szimplán utálod őket? Milyen volt velük a kapcsolatod 12 évesen, amikor még úgy tűnt, hogy nőni fogsz tovább?

2015. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!