Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha fiatok 14...

Mit tennétek, ha fiatok 14 éves korrában megállna a testi fejlődésben?

Figyelt kérdés
169/170 cm magas
2015. márc. 15. 20:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
100%

48-as vagyok most látom, hogy már felnőtt vagy


mi lenne ha elfogadnád magad?

semmit nem tnnék, h mutálna ahangja..stb akkor ha én 190 lennék sem ennk semmit, de így teljesen normlis magasság.


keress egy nagyon magas lányt, akit nem zavar, akkor a saját gyereked lehet magas..

jah nem..te alacsonyabb nőt szeretnél, mert ha nem vagy magasabb, akkor alacsonyabbrendűnek hiszed magad..szívás



pszichológus, vagy pszichiáter orvos kell neked nem más.


most mentem volna én is orvoshoz, hogy apukám génjeit akarom, mert az ő családjában mindenkinek E kosaras melle van, m anyutól csal (alulról) Bset örököltem?

vagy, hogy kék szemeket akarok, és milyen szemetek szöleim, hogy barnát örökítettek tovább nekem?


nem érzed, hogy nonszensz?


és tényleh az önsajnáltató pasikat senki sem szereti, sőt nem csak a pasikat, hanme az iylen embereket nem szeretik, de pasiban különsen tazító, nem férfias


27/N

2015. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
100%

ui:

jah és a férjemél magasabb vagyok magassarkúban

2015. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 A kérdező kommentje:

"akkor tegyél egy szívességet az emberiségnek és ne szaporodj "


Nem fogok, én ezt már évekkel ezelőtt eldőntöttem. Nem tudnám elviselni, elnézni, hogy a fiam is a magassága miatt szenvedjen...



Előző :


Amúgy engem nem zavarna az, ha a nő magasabb magassarkuba, ha tudom magamról én átlagmagas vagyok. 176-178 cm...de így egészen más a helyzetem...

2015. márc. 16. 21:07
 64/127 anonim ***** válasza:
100%

miért más 175-6 cmnél, mint 170 cm-nél???

egyébként ez átlagmagasság

2015. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
92%

Ne is törődjetek vele, elmebeteg.

A lényeg, hogy nem akar tovább "szaporodni". A világnak elég egy ilyen idióta is.

2015. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
100%
Azt bezzeg nem szégyelled, hogy olyanokat írsz, hogy "mennyen"... Az nyilván szerinted teljesen rendben van, igaz?
2015. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én egész életemben sokat jártam orvosokhoz, és azok az orvosok sokat ajánlották anyámnak 8 (!!) éves koromban, hogy növekedési hormont kéne kapnom, mert alacsony és alulfejlett leszek. Tájékoztatták a súlyos, lehetséges mellékhatásokról, melyek közül az, hogy rondán megnyúlhat minden más testrészem a végtagokat leszámítva, még enyhének számított. Erre tekintettel, anyám nemet mondott, mivel a szüleim mindketten alacsonyak eleve.


Én el is értem a magasságukat, sőt, magasabbra nőttem a magam 163 centijével. (Ők mindketten 160 alattiak). A férjem 166 (!) centi. Sosem zavarta sem őt, sem engem. A férjem bátyja, a 40-et közelíti a maga 168 centi körüli magasságával, a felesége majdnem egy fejjel magasabb nála. Sosem zavarta egyiküket sem, a sógorom kifejezetten szereti, hogy magasabb a nő nála :) És hatéves ikreik vannak.


Viszont, hogyha téged ennyire akadályoz a mindennapi életedben ez a probléma, ajánlanám, hogy keress fel egy pszichológust. A magasságodon nem tudsz változtatni, legfeljebb igen brutális és fájdalmas műtétek sorozatával, ami rengetegbe is kerül.


24/N

2015. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
92%

Phu, nagyon durva válaszokat irtál eddig kérdező.

Minél hamarabb keress fel egy pszichológust vagy egy pszichiátert. Lehet már az utóbbi fog kelleni.

Ezt bármiféle rosszindulat nélkül irom.

Nem hibáztathatod a szüleidet csak azért, mert nem lettél magasabb. Ha pedig az átlagot vesszük, nem is vagy annyira alacsony, simán találsz magadnak egy kicsi és fürge asszonykát. :)

A saját depressziós gondolataid miatt tartasz itt, ahol most vagy. Tele vagy gátlásokkal,félelmekkel és haraggal, ráadásul teljesen ok nélkül.

Első lépésként talán felejtsd el a múltat és próbáld meg normális emberek módjára látni a világot. Nem szabad mindig azzal foglalkozni, hogy ki mit gondol rólad - aki több, mint valószinű, hogy közben nem is veled foglalkozik...ugye ilyen pl. a bevásárlás...

Egyszerűen csak élvezd az életet.Örülj neki, hogy egyáltalán élsz.

2015. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sajnáltatod magad, én meg annyira próbállak sajnálni, legalább egy kicsit...De nem megy.


Ha piszkáltak az iskolában, akkor valószínűleg nem ez volt a fő probléma veled, csak ez volt az, amit még a szemedbe mertek mondani.

Én 18 éves lány vagyok, van egy fiú osztálytársam, aki kb. olyan magas, mint én (165-167 cm!!), mégis minden ujjára jutna lány, ha szeretné. Mert egyébként jól néz ki, jófej is, vicces is.

Azt meg hadd ne higgyem már el, hogy a lányok többsége magasabb volt nálad :DD Nálunk 20 lány van, és én a 165 cm-el mégis a magasabbak között vagyok, de egyébként is ritkán találkozom 170 feletti nővel.

2015. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Tom Cruise pl. csak 172 cm, mégis sikeres, gazdag, gyönyörű feleségei voltak, és rengeteg nő odavan érte.
2015. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!