Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha fiatok 14...

Mit tennétek, ha fiatok 14 éves korrában megállna a testi fejlődésben?

Figyelt kérdés
169/170 cm magas
2015. márc. 15. 20:00
 81/127 anonim ***** válasza:
81%

Kit érdekel?

Semmit mert nem tudsz vele semmit kezdeni.

Osztálytársam is 170 cm és képzeld el él. Ő sem fog tovább nőni.

Most akkor mi van?

Egyáltalán nem vagy érett a korodhoz.

2015. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
81%
A kommentjeid alapján kijelenthetem, hogy tényleg selejt vagy. De nem a magasságod miatt. És szerintem nem csak a testi fejlődésed állt meg, hanem a szellemi is sajnos. Majdnem 30 évesen a szüleidet okolni genetikai dolgok miatt...
2015. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod mekkora a penisze az apukadnak????


Valamiert nagyon ruhelled az apukadat, de ha csak a magassagod meg a f@rokmereted miatt, akkor szegyelld magad, megis, hogy beszelsz igy a szuleidrol??

Az orvos nem ir fel novekedesi hormont csak ugy, mert valakinek megviszket, hogy alacsony... vihettek volna akarhova, ugyse kaptal volna semmit!!!!

Mas ugy szuletik, hogy nincs keze/laba stb s te ezen vagy fennakadva, hogy nem vagy 2 meter???!!!! 26 evesen szedd mar ossze magad s ne a szuleidet okold, ahelyett ertekelned, hogy nem kentek a lepedore... Pffff. szeeeeegyen!!!

31N, 157 cm

2015. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
90%

Tudid mi a te bajod? Nem a magasságod. Hanem hogy amögé bújsz és minden sikertelenségedért ezt okolod. Ne rinyálj már annyir FÉRFI létedre, ez minden nőnek visszataszító. Nekem sem kéne egy 27 éves magasságán síró pali..

Az én párom 42 évesen 171 cm. Én meg 167. De bizton állítom, hogy számomra ő a tökéletes férfi... Mondjuk hozzáteszem hohy akármilyen alacsony is akkor is férfias mer 10 évig testépített. Nem lehet, hogy a magasságod mellé társul egy nagyon vékony vagy puhos test? Mert az egy dolog hogy alacsony vagy, ha megvan hozzá a kellő fizikum akkor nagyon is férfias tud lenni egy 170 cm pali. Lehet az a baj hogy kisfiús alkatod van. És nem tudnak rád férfiként nézni a nők....

2015. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
17%
szerintem 170 cm nem alacsony. inkább magasnak számít 14 évesen. még nőhetsz pár centit, csak lasabban. ne aggódj.
2015. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
87%
Soha életemben nem néztem egy fiú magasságát sem, de veled soha semmi pénzért még csak nem is állnék szóba. Hogy miért? 1. Közlöd, hogy az apád hibája, hogy alacsony vagy, meg kicsi a péniszed. Édesapád egyetlen hibája, hogy nem vette ki abban a bizonyos pillanatban! Remélem fogalma sincs róla, hogy egy ekkora hálátlan, gonosz féreg a fia, borzalmas dolog lehet szülőként ezt megélni. 2. Úgy viselkedsz, mintha a világon neked lenne a legeslegrosszabb. Én is nagyon picike voltam egészen gimiig, de volt egy kislány, aki mindig a legkisebbek között volt, s most 22 évesen is alig 152 centi. Érdekes, hogy őt soha senki nem csúfolta és egyébként nincs is problémája a magasságával. Csinos, jó tanuló. És egyáltalán nem olyan kiállhatatlan, mint te. Ha egy nő nem akar veled összejönni, az csak is az itt tanúsított stlísudot következménye! Ilyen szánalmas embert sem láttam még, idejössz agyonsajnáltatni magad (bár elmondom, hogy mindneki pont lesz**ja a nem létező problémád), és még neked áll feljebb, hogy milyen gonosz ez a világ! Egy cseppet sem tudlak sajnálni sőt, az a véleményem csak azt kaptad, amit megérdemeltél és ha volna igazság a Földön, akkor valóban egy csökött alulfejlett kis gnóm lennél. De szerencsére ezt megoldotta a psziché, mert egy teljesen normális testalkattal te már azt hiszed, hogy törpe vagy.
2015. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
76%
Ebbe nincs semmi én 12 éves koromig nőttem. Majd megálltam.
2015. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim válasza:
7%
Biztos nősz még :)
2015. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
76%
Megnőttél azóta? 😀
2018. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
19%

z azért para volt, voltunk mindenféle orvosoknál, de egy év után tovább nőtt. Sőt, 23 évesen még 6 centit.

Így se égimeszelő, de azért helyes, picike asszony lett.

Ne izgulj, ha 170 cm maradsz, az se gáz, de szerintem is fogsz még nőni.

Nem nagyon tanácsolnék semmilyen gyógyszeres beavatkozást, - nekünk az régen volt már, azóta lehetnek új megoldások, de nekünk se tanácsolta az orvos.

2018. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!