Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha fiatok 14...

Mit tennétek, ha fiatok 14 éves korrában megállna a testi fejlődésben?

Figyelt kérdés
169/170 cm magas
2015. márc. 15. 20:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 Argloss ***** válasza:
93%
Magasító műtét. Eltörik a lábadban a csontokat és nyújtókeretbe rakják. Nem gyors és nyilván nem is túl kellemes, de ha az életminőségedről van szó, akkor megéri a pénzt, időt és fájdalmat... Szóval ha tényleg tenni akarsz valamit, akkor van rá lehetőség.
2015. márc. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/127 anonim ***** válasza:
97%
A Kérdező szimplán elmebeteg. Sajnos az agyad az, amit tényleg megállt a növésben, de nem 14 évesen, hanem valahol 5-6 éves korod körül. Szegény családod...
2015. márc. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 anonim ***** válasza:
100%

Azt kene megertened, hogy hiaba vittek volna el orvoshoz, a doki azt mondta volna, hogy genetikailag ekkora vagy, kesz.


A 170 centi siman a normal tartomanyban van.


egyebkent meg neked komoly psziches problemaid vannak, ezert ott van szukseged orvosra.

2015. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem lányos hangod van és kisfiús testalkatod, akkor nem tudom miért mondod, hogy megálltál a testi fejlődésben. A testmagasság egy dolog. És nem akarlak elkeseríteni, de magasnak lenni épp olyan szar, mint alacsonynak. Bár mondjuk ebben közre játszhat, hogy én meg lány vagyok. 14 évesen már 182 centi magas voltam, most 25 évesen 185. Édesapám 191, anyukám 175, szóval esélyem se volt arra, hogy 170 körüli magasságom legyen, emiatt csúfoltak is eleget. Barátom egyetemig nem is volt, mert mindig én voltam mindenhol a legmagasabb. Igazából most is. Ritkán magasabb tőlem fiú pedig nem hordok magassarkút. Most tartok ott, hogy elfogadtam, hogy ilyen magas vagyok és tartásjavító tornát csinálok meg emlékeztető hevedert hordok, mert görbe lettem, mint egy kérdőjel és folyamatosan beesett vállakkal járok, ezért estére már fáj a derekam, hátam, nyakam, mint egy nyugdíjasnak. És mindez azért, mert kamaszként zavart a magasságom és próbáltam "összemenni", eltűnni a tömegben. Szóval inkább örülj, hogy te kihúzott háttal járkálhatsz, sőt, kötelező. Egyébként a magyar nők átlag magassága 165-170 körül van, egyetlen egy barátnőm van 170 centi magasság fölött, mindegyik másik alatta van, sőt van aki a 150-et is alulról verdesi...


Tehát szedd össze magad, ne mást hibáztass hanem hozd ki magadból a legjobbat. Vagy ha ennyire mást akarsz hibáztatni kösd fel magad egy fára, legalább írhatod a búcsúlevélben, hogy apád genetikai örökítőanyaga és anyád rossz döntése miatt egy pokol volt az életed. Mert micsoda teher, hogy "csak" 170 centi magasra nőttél. Pedig lehetnél deréktól, nyaktól béna, súlyos fejlődési rendellenességben szenvedő, vagy csak simán értelmi fogyatékos, végülis ez mind semmi ahhoz képest, hogy te egy ilyen borzalmas magasságot örököltél.

2015. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/127 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretem az "alacsony" férfiakat, mivel én 157 cm vagyok. Viszont te egy annyira taszító, hisztis, negatív embernek tűnsz, hogy szóba sem állnék veled!

Változtass már a hozzáállásodon, mert így egyedül fogsz megöregedni, és a normális lányokat is eltaszítod magadtól! Na meg úgy látom, minden lehetőséget is.


Majdnem 30 évesen még ne a szüleimet hibáztasd már, te nyomorult... Tessék, ezt hozta ki belőlem pár válaszod, ilyen unszimpatikus vagy!

2015. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/127 anonim ***** válasza:
89%
*szüleidet
2015. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/127 anonim ***** válasza:
94%

Egy pszichológus kell neked.

Semmi bajod csak bebeszéled magadnak, hogy a szüleid tehetnek arról, hogy alacsony vagy. Nem vagy az. Az átlagnál egy kicsit kisebb, de ez nem az a kategória aminek fel kell tűnnie.

Na meg a gyerekek is teljesen más ütemben fejlődnek. Engem nem akartak első osztályba engedni, mert olyan pici és vékony voltam.

Volt két olyan osztálytársam akik alsóban végig egy fejjel magasabbak voltak mindenkinél. Azt gondolná az ember, hogy langaléták lettek. A lány megmaradt 155cm (vagy még annyi sincs) a srác pedig a 175-öt súrolja...

Mondanom sem kell, hogy volt olyan is aki úgy nézett ki mint egy óvodás, de 16-17 éves kora között 190-esre nőtt.


Kezeltesd a kisebbségi komplexusod, ha meg zavar, hogy egy lány magasabb nálad akkor ne a modell alkatúak, hanem az átlag magasságúak után fuss.

Az magyarországon 165 körül van...

2015. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
93%

Ferjem kb 15 éves koráig nőtt, es ennyi.. 176 cm, így is magasabb az apjánál anyjanál, hiába a tesója 185 cm

Viszont ott van peldának az édesapám, ő a születésem után (21 éves volt) is nőtt meg 3 cm-t (193)

Én magam 16 éves koromra értem el a magasságom, pedig előtte 2 évig egy cmt sem, majd fél év alatt 10cm-t nőttem..


Tehát még nőhetsz, de ha nem az sem baj.. A testi fejlődés nem a magassá veglegesedésétől függ.. Ezután alakulnak igazán még csak a másodlagos nemi jellegek.

A növekedés is periodikus, nem állandó..meg akár jöhet egy növekedési hpullamod, ha a felmenőid ennél magasabbak..

2015. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 anonim ***** válasza:
90%

De amúgy te mit akarsz, mit mondjunk? Hogy apádnak fel kellett volna kötnie magát és ne legyen gyereke mert milyen szar alacsonynak lenni? Komolyan nem értem...

Amúgy meg ezt is megpróbálhatnád kompenzálni, nekem pl a személyi edzőm 170 centinél alacsonyabb (nyilván férfi), de jól néz ki, férfias, izmos, igényes, mosolygós, aranyos, jófej. Nem tudom, ez nálad miért nem opció? Ja igen... egyszerűbb sajnáltatni magad mint tenni valamit.

2015. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/127 anonim ***** válasza:
95%

Azért huszonévesen , mindjárt harminc évesen ezen rágódni már nem magasság kérdése.


Te nem tudtál magaddal mit kezdeni az életben és ez a személyiséged miatt van. Más ennyi idős korban már diplomával áll a kezében vagy üzletet vezet, felesége van, stb. - Ne vedd szívre, de ne apádat hibáztasd azért , mert életképtelen vagy.

2015. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!