Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be a szüleimnek...

Hogyan valljam be a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és meleg. Kérlek ne gyertek a szokásos "14 évesen nem lehet még tudni" szöveggel. A szüleim utálják a melegeket, bár van egy ismerősünk, aki leszbikus és vele nagyon jóban vannak, így lehet, hogy velem is elfogadóbbak lennének, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el nekik. Félek, hogy engem is megutálnak, vagy nem tekintenek rám majd fiuk ként. Kérlek segítsetek!

2015. márc. 28. 11:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ha a nagyon rossz reagálástól nem tartol, akkor mond el. Hagyni kell a szülőknek időt, hogy megemésszék, elfogadják. Ha majd fél, egy év múlva elkezdel fiúzni, és esetleg haza akarsz vinni valakit, akkorra már úgy-ahogy átjárja öket a gondolat, hogy Te mit is mondtál nekik. Addigra feldolgozzák, felfogják mit is jelent az.
2015. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 kovpet ***** válasza:

Nem kell "bevallani" semmit, mert nem követtél el semmi rosszat. Viszont ha rám hallgatsz, akkor nem mondod el nekik.

Rosszul is elsülhet: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__20..

2015. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 R8 válasza:
100%
Végiga olvasva a kommenteket és a kérdésedre válaszolva ,azt szerintem érzed,hogy számíthatsz e a szüleidre vagy nem ,de viszont még 4 évet biztos otthon töltesz ,gondolom jön a középiskola vagy a 8. járod ,még ki,de az jó,h tisztába vagy a dolgokkal,én mindig éreztem,de most 30 éves koromra tettem tisztába a dolgokat,szüleimtől nem függök,de pozitívan fogadták és számíthatok rájuk,tesóm is így van vele jó érzés,pár barátom tudja ők is elfogadták.Egy nagy tehertől szabadul meg az ember! Remélem sikerül és jól fogadják a szüleid,de azért gondold át!
2015. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Hát ez kírály azt hitem, hogy csak én vagyok ekkora szarban (már bocsánat) . Én 15 vok és biszex , de erősebben vonz a meleg kifejezés . Nem tudom, hogy miota vagy meleg, de nálam az ovi végén kezdődött . Onantól minden megváltozott és legszivesebben kinyirnám magam amiért meleg vagyok . A legjobban az tesz rá még egy lapáttal, hogy keresztény az egész család és leginkább ez szomorít el, hogy mélységes csalódást okoznék nekik. A vicc a dologban hogy azzal, hogy keresztény családban vagyok, kordában tudom tartani valamennyire a homoszexualitásom . Amúgy meg semmiképpen se mond el nekik mert szerintem sejtik vagy legalábis kapisgálnak valamit . Én például sosem fogom elmondani, vagy nem tudom .Az a lényeg, hogy még semmi képen se mond el nekik

Tudom, hogy nagyon bánt meg minden de bird ki .Most 15 évesen sokkal jobban el tudom magam fogadni magam . Ja ha van kedved beszélgetni akkor írj vissza. Őszintén szólva örűlök, hogy egy cipőben járunk. :)

2015. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Bence_ ***** válasza:
100%

"mélységes csalódást okoznék nekik"

Milyen csalódást? Csalódni az tud akinek elvárásai vannak. Keresztény embereknek meg elfogadónak kéne lenniük. Szülőként meg Pláne el kéne fogadniuk a gyereküket.

2015. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!