Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be a szüleimnek...

Hogyan valljam be a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és meleg. Kérlek ne gyertek a szokásos "14 évesen nem lehet még tudni" szöveggel. A szüleim utálják a melegeket, bár van egy ismerősünk, aki leszbikus és vele nagyon jóban vannak, így lehet, hogy velem is elfogadóbbak lennének, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el nekik. Félek, hogy engem is megutálnak, vagy nem tekintenek rám majd fiuk ként. Kérlek segítsetek!

2015. márc. 28. 11:16
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
van benne valami :)
2015. márc. 28. 12:21
 22/35 Bence_ ***** válasza:
39%
Azért sejtik mert ők neveltek. 14 éve a szemük előtt vagy. Viselkedésedben, érdeklődésedbeb, ezekben mind benne vagy. Pszichológus jó ötlet. Biztosan használ. Mindenkire ráfér.
2015. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
semmiféleképp nem akarok pszichológushoz menni
2015. márc. 28. 12:29
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
Nem is kell pszichológushoz menni, nincs ezzel probléma. Éld az életedet úgy, ahogy szeretnéd.
2015. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 Bence_ ***** válasza:
39%

Mitől félsz?

Minden embert ér valamilyen trauma. Olyan mint a fogorvos, elmész egy ellenőrzésre.

2015. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%

"12-es 16-os Tudjátok vannak akik korán érnek, vannak akik későn, én mondjuk magas nővésű vagyok, de pl egy fővárosi is korábban ér, más hatások értek bennünket. "


A fővárosiak előbb érnek? :D Honnan tudod, hogy én hol lakom? Te sem jártál a Nagykörúton kívül, mi? :D Pojáca :D

2015. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Egyébként abban tényleg segíthet a pszichológus talán, hogy ne félj elmondani a szüleidnek, illetve vele megbeszélhetnéd, és talán nem lesz így "teher" rajtad, hogy nem beszélsz erről.

Mint írtam, 100%-ig amellett vagyok, hogy ha meleg vagy akkor teljesen oké, tehát nem emiatt, de jó lehetne a pszichológus. :)

2015. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Jártam eleget a fővárosban, tudom milyen szórakozóhelyek vannak, tudom milyen ott a meleg élet.
2015. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
nem teher, de megvárom a születésnapomat és utána elmondom a szüleimnek, hogy mi van, ugyanis a félelmet csak vakmerőséggel lehet legyőzni ! :D
2015. márc. 28. 14:55
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben várnék még a bejelentéssel, mert mi van, ha rosszul reagálnak? Ha kidobnak otthonról, van hova menned? Vagy ha rosszul fognak veled bánni otthon, ki fogod bírni még évekig velük, amíg a saját lábadra tudsz állni és elköltözhetsz?
2015. márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!