Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan valljam be a szüleimnek...

Hogyan valljam be a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és meleg. Kérlek ne gyertek a szokásos "14 évesen nem lehet még tudni" szöveggel. A szüleim utálják a melegeket, bár van egy ismerősünk, aki leszbikus és vele nagyon jóban vannak, így lehet, hogy velem is elfogadóbbak lennének, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el nekik. Félek, hogy engem is megutálnak, vagy nem tekintenek rám majd fiuk ként. Kérlek segítsetek!

2015. márc. 28. 11:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Kérdező leírtam egy hosszú sztorit önmagamról, végül is megtaláltam a választ körülbelül 1 éve. Így hát leírtam benne az élettörténetemet, kicsit már-már kronológiai szempontból, hogy mióta érzem, hogy a férfiak jönnek be.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2015. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%

"Tudod én 12-13 évesen már voltam fiúval, utána egészen 22 éves koromig nem éltem ki a vágyaimat, 14-16 évesen volt tiniszerelmem, akivel csak jártam, mert követtem járást.


22 évesen 2014-ben járni kezdtem egy pszichológushoz, aki megállapította pár teszt alapján, hogy meleg vagyok, azóta van nemi életem.

Amúgy 14 évesen, ha ugyan úgy elmentem volna egy másik pszichológuhoz, az is megerősített volna, hogy ilyenkor már kialakul a homoszexualitás, sőt már anyaméhben eldől, szóval ezt a gyereket ne beszéld le erről, mert mind a ketten jól éreztük ezt."


Ez is azt bizonyítja hogy egy befolyásolható gyereket simán lehet szexuálisan bántalmazni, mert aki 12-13 évesen már fiúval vagy lánnyal van annak nem egészséges a fejlődése. Egészséges és kiegyensúlyozott gyerek nem csinál ilyet se nővel se férfival, csak az érzelmileg sérültek. Akit pedig ebben a korban arrafelé terelnek hogy meleg, az teljesen zavart nemi identitású lesz.

2015. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Ő cicuka, egy nagymenő Pesti osztálytársammal volt az első szexuális jellegű élményem, most nem a dugásra gondolok, mert az később jött, hanem pettingre.


Amúgy ő mesélt sztorikat, hogy miket csináltak Pesten, én nekem meg ez bejött és kiakartam próbálni, az más kérdés, hogy a gyerek beilleszkedett egy klikkbe az osztályban, így hamarosan nem voltunk olyan jó barátok.

2015. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Addig egy naív kisfiú voltam, aki nem sok mindent tudott a szexről, utána meg amit megtudtam azt hosszú ideig elnyomtam magamban, kb 22 éves koromig....
2015. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek, aki kiállt mellettem, nagyon hálás vagyok !

Teljesen biztos vagyok benne, hogy el akarom mondani, de nagyon erős bennem a félelem

2015. márc. 28. 11:54
 16/35 anonim ***** válasza:
7%
14 éves fiam ha ezzel jönne, kb kiröhögném. Nem azért, mert szemét vagyok, hanem ennyi idősen a gyerekek még nagyon keresik önmagukat, mindenféle szubkultúrába akarnak tartozni, meg akarják magukat különböztetni a többiektől. Amikor én voltam ennyi idős mint most te, akkor volt nagy divat az emo és söpört végig a világon. Na ennek a zenei stílusnak az egyik mellékterméke volt az, hogy sokat elkezdték játszani a meleget. Pár év után meg lecsengett ez a dolog és hirtelen mindenki hetero lett. 14 évesen még azt sem tudod mire való a fütykös, nehogy itt nekiállj játszani az agyadat szegény szüleid előtt. Ha 18 éves korod körül is így érzel, akkor mondd el nekik.
2015. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen pártolom a melegeket és azok jogait, de én azt mondom, hogy ráérsz akkor bevallani, ha lesz párod/párkapcsolatod. Várj néhány évet szerintem.
2015. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
10%

12-es 16-os Tudjátok vannak akik korán érnek, vannak akik későn, én mondjuk magas nővésű vagyok, de pl egy fővárosi is korábban ér, más hatások értek bennünket.


Így ezért fordulhatott elő, hogy 12-13 évesen már együtt voltam egy sráccal, igaz a vallás miatt bűntudatom lett, amire rájöttem, hogy hülyeség volt.

2015. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
rendben, várok. Bár nem hagy nyugodni az érzés, hogy titkolóznom kell a saját családom előtt, de igazatok van
2015. márc. 28. 12:08
 20/35 anonim ***** válasza:
Hajjaj, gondolj bele, hogy a családod mennyi mindenről hallgat előled. Nem kell aggódni. :)
2015. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!