Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjemnek vagy nekem van igaza?

Férjemnek vagy nekem van igaza?

Figyelt kérdés
Húsvétkor együtt volt a család és előkerült egy pohár bor.Világosan megmondtam hogy a lányunknak csak egy kortyot öntsön erre tele önti a poharát és még elkezd nyugtatgatni hogy á csak egy pohár bor semmi baja sem lesz tőle.Szerintem meg 15 éves lánynak nem kéne alkoholt innia.Jó hogy nem pálinkát itat a gyerekkel.

2015. ápr. 7. 18:21
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
95%
Egy pohár bor inkabb jót tett az egészségének, nem hogy ártott. Te fújod fel. Még terhesen is lehet inni pár kortyot mert vérképző hatású.
2015. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
1%
úgy értem, én a gyerekeimre bíztam, megisszák-e amit kiöntöttek eléjük, és otthagyták inkább, mert nem is ízlett nekik és nem akarták az agyukat roncsolni.
2015. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
7%
Nem kell csodálkozni, hogy tele éjjelenként a belváros hányó, részeg tinikkel, ha otthon is elfogadott, hogy egy egész pohár bort megiszik egy 15 éves gyerek.
2015. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
92%
A borivás kulturánként erősen eltérő, hiszen ott, ahol a kútvíz nem a legjobb minőségű, ott a gyerekek is rendszeresen kaptak bort az étkezésnél. Az persze más kérdés, hogy milyen alkoholfokú ill. mennyire ecetes bor volt. A 15 éves lány meg majd eldönti, hogy meg akarja-e inni az egész pohárral, vagy csak belenyal.
2015. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
92%
Anyukának és néhány kommentelőnek pszichiáter felkeresése javasolt
2015. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell csodálkozni, hogy tele éjjelenként a belváros hányó, részeg tinikkel, ha otthon is elfogadott, hogy egy egész pohár bort megiszik egy 15 éves gyerek.



A Te gyereked lesz az első, és még csak fogalmad sem lesz róla:) Tudod, kiknek a gyerekei teszik ezt? Azok a kölykök, ahol anyuka mint egy fúria ront rá a gyerekre, ha meg mer inni egy kis bort. Tudod, mennyi alkohol van 2dl borban? Még a terhes nőknek is mondják, hogy ritkán 1 pohár bort nyugodtan! :)

Ezért van ennyi alkoholista, meg ivós tini. Otthon nem lehet 1 pohárral se, néha, inkáb isznak minden hétvégén a haverokkal. Grat az ilyen szülőnek....

2015. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%
Egy pohár bortól tényleg nem lesz baja egy 15 évesnek.
2015. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
97%
a férjednek van igaza
2015. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
16 éves német gyerekek legálisan söröznek és boroznak, ha tényleg olyan káros lenne, Németország egész fiatalsága észrevehetően egészségkárosult lenne.
2015. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
78%

16-os vagyok, elírtam: úgy értettem, hogy ha otthon sem elfogadott. És lehet lepontozni, így van.

Érdekes módon azoknál a gyerekenél, ahol otthon 15-16 évesen nem tabu 1 pohár ital megtanulja a gyerek, hogy a sört/bort nem csak VEDELNI lehet.

Ha otthon tiltjátok, majd elmegy a haverokkal, és akkor nem 1 decit iszik meg, hanem 1-2 liter jófajta műanyagflakonos koccintóst.

2015. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!