Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha úgy akar...

Mit csináljak, ha úgy akar elengedni a Szigetre, hogy ő is jön velem?

Figyelt kérdés

Most leszek 17 éves, megbízható lány vagyok.

A Balaton Soundra idén harmadjára megyek a barátaimmal, oda elenged, mert ott van a nyaralónk, így bármi gond van, oda mehetek. Tavaly a Szigetre is elmehettem 2 napra az unokatesóimmal, idén pedig bérlettel mennék.

Viszont a 0. napon egyedül lennék, egyedül is kellene elutaznom, mert akikkel mennék, ők 11.-én éjszaka érnek haza a nyaralásból. Nem lennék teljesen egyedül, mert vannak pesti ismerőseim és ők mondták, hogy majd összefuthatunk, ott lesznek.

De anya csak úgy akar elengedni, hogy ő is jön velem...

Viszont nem igazán tudja, hogy mi van egy-egy ilyen fesztiválon, utálja a hangos zenét, a tömeget és már este 10-kor fáradt. Szóval ez nem éppen neki való hely.


2015. ápr. 18. 17:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
37%

"Nem éppen jó az anya-lánya kapcsolatunk. "


- Nem is lesz jobb, ha így reagálsz.

2015. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%
Ezek egyenlőek a fertővel,nem kell ilyen szépen feltüntetni a dolgot.Igénytelenség,mocsok,mindenki mindenkivel,pia,drog,más értelme nincs.
2015. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

68%-os, kérlek, ne hidd, hogy bármit tudsz az életemről, életünkről.

Az anyámmal való kapcsolatom nem miattam romlott meg, hanem azért, mert neki mindig volt más fontosabb személy az életében (férfiak).


Utolsó válaszadó, a kommented melyik részében válaszoltál a kérdésemre?

2015. ápr. 18. 18:03
 14/37 anonim ***** válasza:
68%

Valószínű, hogy anyukád bízik benned, csak nyilván, és érthető módon másokban nem bízik, bármi történhet veled.

És örülj, hogy legalább úgy mehetsz a Balatonra, hogy ott nincs veled. Van az éjszakának egy varázsa, a buli, vonz titeket, de szerintem nem jó ötlet, hogy akár egy éjszakára is tök egyedül legyél egy ilyen helyen. Én el sem engednélek, mert iszonyat aggódós vagyok, tehát szerintem örülj, hogy ennyit is engednek.

2015. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
63%
ez legyen a világon a legnagyobb gondod az életbe! imádom az ilyen fiatalokat akiket a szülők pénzzel a szeretetükért puff, ha bécsbe tudsz menni m.c. koncertre akkor egy testőrre is futja már egy napra
2015. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
37%
Szép is ez a család,pénz van,a nő kevereg jobbra-balra nem tudja mit kezdjen magával,az utódok is ezen a szinten vannak,az apa meg csak elmélázik magában a munka után,hogy hova is tűnt a családi idill...
2015. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
36%
megint te vagy az? kb két havonta megjelensz itt, és előadod az aktuális sztorit. már volt ha jól emlékszem külföldi bevásárlókörút, nyaralás, a koncertek is voltak már... és mindet apuka fizette természetesen. és mikor valaki szóbahozta a diákmunkát felháborodottan neki estél hogy neked erre nincs szükséged...
2015. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Mégis honnan veszitek, hogy ez a legnagyobb problémám?

Talán ide kellene írnom, hogy amúgy miért zokogok minden éjszaka, miért hánytatom magam és miért akarok menekülni itthonról???

Hogy veszitek Ti a bátorságot, hogy ilyeneket írjatok?!

Undorítóak vagytok.


Utolsó, te meg mi a francról beszélsz?

Kb 1 hete regisztráltam.

2015. ápr. 18. 18:10
 19/37 anonim ***** válasza:
37%

Kibírsz 1 napot anyáddal, nem?

Mit akarsz csinálni 17 évesen egyedül?

2015. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
52%

Jaj istenem,megint te ?XDD


17 évesen teljesen egyedül biztosan nem mehetnél ,gondolkozz el rajta,miért . A pesti "ismerősök"re nem bíznáma gimnazista lányomat. Régen én sem értettem mitől félt anyám,hülyének is néztem miatta.

Aztán pár év múlva már látom mennyi embert elrabolnak,leszúrnak ,begináznak, és még kitudja mimás. Én sem zárom aranykalitkába a gyerekeim ,a baj bármikor megtörténhet,de bizonyos biztonsági intézekedéseket be kell tartani,hogy minimálisra csökkentsük az esélyét. Ilyen például az,hogy nem mész egyedül fesztiválra ,csak megbízható barátokkal,és néha felhívsz .

2015. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!