Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha úgy akar...

Mit csináljak, ha úgy akar elengedni a Szigetre, hogy ő is jön velem?

Figyelt kérdés

Most leszek 17 éves, megbízható lány vagyok.

A Balaton Soundra idén harmadjára megyek a barátaimmal, oda elenged, mert ott van a nyaralónk, így bármi gond van, oda mehetek. Tavaly a Szigetre is elmehettem 2 napra az unokatesóimmal, idén pedig bérlettel mennék.

Viszont a 0. napon egyedül lennék, egyedül is kellene elutaznom, mert akikkel mennék, ők 11.-én éjszaka érnek haza a nyaralásból. Nem lennék teljesen egyedül, mert vannak pesti ismerőseim és ők mondták, hogy majd összefuthatunk, ott lesznek.

De anya csak úgy akar elengedni, hogy ő is jön velem...

Viszont nem igazán tudja, hogy mi van egy-egy ilyen fesztiválon, utálja a hangos zenét, a tömeget és már este 10-kor fáradt. Szóval ez nem éppen neki való hely.


2015. ápr. 18. 17:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
11%
kis anyám, egy hétköznapi embernek nem futja m.c. koncertre Bécsbe! aki havi 120-85 ezret keres az örül h a havonta félre tud tenni nehezebb időkre, nemh koncentre bérleteket vegyen a gyerekének. állítom havonta több tízezret elköltesz ruhákra meg stb-re ne várj megértést a keményen dolgozó emberektől mikor neked az a gondod h 17 évesen nem akarnak elengedni egyedül a szigetre kapj már az eszedhez !
2015. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
23%
nem egy hete regisztráltál... le lehet nyomozni az accodat...és de, te vagy az.. pénzes apuci aki mindent a kis fenekd alá tol és a nem megértő anyuci, te meg az ártatlan gyerek.
2015. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem megy veled apád ügyvéd haverja,a kúrópajtid,akivel egyiptomban voltál ?:DDDDDD Te akkora kamu troll vagy ,hogy hihetetlen,de jól csinálod :D Csak unalmas már a sztori
2015. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Nem megértést várok. Hanem választ a kiírt kérdésre.

Attól, mert másnak nem telik ilyenekre, azért én se érezzem jól magam?

Amiért erről írtam ki kérdést, még közel sem igaz, hogy ez a legnagyobb gondom.


Baromira nem lehet lenyomozni a regisztrációkat. Mert ha sikerült volna, látnád, hogy 13.-án regisztráltam.


Értsétek már meg, hogy fogalmam sincs, hogy miről beszéltek.

2015. ápr. 18. 18:21
 25/37 anonim ***** válasza:
37%
érezd jól magad érdekli a francot! fogadd el a szüleid feltételeit és kész ne hisztizz itt h anyuci jönni akar velem! ha nem tetszik keresd meg a saját erődből a bérletre az árát! de míg anyuci meg apuci pénzzel ők ugatnak te hallgatsz és elfogadod a feltételeket!
2015. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Felénk beszélni szokás, nem ugatni...
2015. ápr. 18. 18:26
 27/37 anonim válasza:
64%
Ne foglalkozz velük kérdező. Neked van igazad. Tudod úrnak születni kell, aaaa........, meg terem mint a krumpli.
2015. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
49%
ezek az urak hamar feldobják a bocskort ha oda jól fizető pénz forrás
2015. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
37%
igen csak terem.. ez látszik az utolsó válaszolón is:-D
2015. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
37%
mármint utolsó előtti
2015. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!