Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha úgy akar...

Mit csináljak, ha úgy akar elengedni a Szigetre, hogy ő is jön velem?

Figyelt kérdés

Most leszek 17 éves, megbízható lány vagyok.

A Balaton Soundra idén harmadjára megyek a barátaimmal, oda elenged, mert ott van a nyaralónk, így bármi gond van, oda mehetek. Tavaly a Szigetre is elmehettem 2 napra az unokatesóimmal, idén pedig bérlettel mennék.

Viszont a 0. napon egyedül lennék, egyedül is kellene elutaznom, mert akikkel mennék, ők 11.-én éjszaka érnek haza a nyaralásból. Nem lennék teljesen egyedül, mert vannak pesti ismerőseim és ők mondták, hogy majd összefuthatunk, ott lesznek.

De anya csak úgy akar elengedni, hogy ő is jön velem...

Viszont nem igazán tudja, hogy mi van egy-egy ilyen fesztiválon, utálja a hangos zenét, a tömeget és már este 10-kor fáradt. Szóval ez nem éppen neki való hely.


2015. ápr. 18. 17:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
79%

ne menj a 0. napra

vagy lesz valami fontos koncert?

2015. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Florence and the machine.
2015. ápr. 18. 18:50
 33/37 anonim ***** válasza:
63%

Megértem, hogy nem akar elengedni egyedül. Teljesen mindegy, hogy megbízható lány vagy, itt nem erről van szó. Félt téged és okkal.


Egy csinos, fiatal lány teljesen egyedül egy fesztiválon a sok részeg között. Ha netán még te is iszogatsz egy kicsit, akkor a figyelmed is lankadhat.


A pesti ismerőseid megbízhatóak? Esetleg kérd meg valamelyiket, hogy hívják fel anyudat, hogy velük leszel, vigyáznak rád, nem lesz bajod.

2015. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
79%
És tényleg legyél velük aznap, ne csatangolj egyedül.
2015. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
79%

az mindegy nekem hogy milyen banda, de annyira érdekel téged hogy inkább elmész anyukáddal?


vagy kibírsz annyit hogy ezt az egyet nem látod (az ilyenek úgyis fognak koncertezni még itt) és akkor nyugiban mész a többi napon?

2015. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nezd en ezt tinikent ugyanigy vegigcsinaltam a szuleimmel es tuleltem:-)))Neked annyival nagyobb mazlid van h csak nagyobb koncertekre/kulfoldre akarnak elkiserni ertem viszont apu MINDEN koncert utan kijott kocsival, meg akkor is ha reggel 4 volt, mondvan az o gyereke ne koszaljon ejszaka a haverokkal:-))))


Annyira cikinek tartottam egeszen addig, amig meg nem eroszakoltak egy baratnomet egy ilyen ejjeli hazamenetel alkalmaval, pedig meg ket masik baratom is veluk volt.


Most 33 evesen azt mondom, hogy anyudnak igaza van, ne kolbaszolj egyedul az a szigeten, a baratokkal az mas, de egyedul ne mert kiszolgaltatotta es vedtelenne tesz. Ezerszer inkabb menjen veled anyud barmennyire is cikinek erzed, mintsem begyujts egy esetleges eletre szolo traumat.

2015. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
50%

Most mit hisztizel?

Velem 17 évesen apa jött koncertre. Fizetett egy pohár bort (akkor még gyűlöltem a sört), és megállt a hátsó sorban.

Annyit kért, hogy maradjak látótávolságon belül. Aztán én énekeltem, táncoltam, meg dumáltam egy sráccal, ő meg figyelt rám.


Nemhogy örülnél, hogy egyáltalán elengednek ennyi idősen pl. Soundra. De Szigetre 25 évesen sem mentem volna ki egyedül, igaza van anyudnak, hogy nem engedne, én sem tenném a helyében.

2015. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!