Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki átlátja a helyzetet...

Valaki átlátja a helyzetet vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 éves lány vagyok.

Nos kezdjük ott, hogy barátommal 1 éve vagyunk együtt.

Nagyon szeretjük egymást, és az összeköltözésen gondolkodunk már lassan fél éve, meg is van a ház de az mellékes.

Most érettségiztem, és nagyon nehéz volt, matekom kérdéses, törim nagy valószínűséggel nem sikerült(nem kérem a tanultál volna jobban ment volna, mert tanultam).

Nos anya nem kedveli a barátom, azt állítja kihasznál, mert pár alkalommal sietett hozzám (pl ballagásom napján) és nem hozott nekem ajándékot mert sietett minnél előbb ideérjen.

De ez csak egy példa a lényeg az, hogy az összeköltözésen gondolkodunk régóta, és anyum amióta barátommal vagyok, mindig megakadályozott hogy találkozzunk vagy itt aludjon...mondta nem kell mindig rajta lógnom (hetente 1-szer találkoztunk akkor suli után egy órát hetente, és amikor megengedte anya, hétvégén itt aludt a szerelmem.)

Félek ha nem sikerül az érettségim, (márpedig ha matek sikerül az 5-ből akkor a töri nem fog) akkor nem fogja engedni hogy összeköltözzünk.

Félek attól hogy megzsarol engem megint érzelmileg és majd nem merek elmenni.

Mikor eltiltott barátomtól azt mondtam neki hogy ha eltiltasz akkor is találkozom vele, a válasza az volt akkor viheted a cuccod is, apának meg azt hazudta elakartam költözni közbe csak annyit mondtam ha tetszik ha nem találkozunk.

Szerintetek engedni fogja hogy összeköltözzünk?

Ha nem akkor mit csináljak? várjak? Barátom nagyon szomorú mert régóta beszéltünk róla, de sajnos az érettségi elég nehéz volt számomra.

Előre is köszönöm a válaszokat


2015. máj. 6. 16:21
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Igenis készültem de nem ez volt a kérdésben a lényeg.

És addig míg nem próbálom ki milyen külön élni addig nem fogom tudni.

És megvan a lakás ezt is leírtam a kérdésembe (Kőbányára egyébként) tudom nehéz megélni tisztában vagyok vele de egyszer elkell kezdeni de én nem oktatást kértem csak egy szimpla választ hogy lehetne nyugodt körülmények között anyukámmal beszélni :)

2015. máj. 6. 16:41
 12/44 anonim ***** válasza:
92%
érettségi nélkül milyen munkakörre számítasz?
2015. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
33%
A 7-es kérdésére miért nem válaszolsz? Én annyira kíváncsi vagyok!
2015. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 10-es, 11-es : Nem számítok munkakörre, mint elmondtam ha ebben az évben nem sikerül jövre megyek újra mert csak a törivel voltak gondjaim, a többi meglesz.
2015. máj. 6. 16:43
 15/44 anonim ***** válasza:
87%

(Az ajándékot nem útban az eseményre veszi meg az épeszű ember, hanem napokkal előtte.)

Ha nem sikerül egy vizsga, az azt jelenti, hogy nem tanultal eleget.

Végzettség nélkül nem fogsz munkát kapni.

Ha vége nagy szerelemnek, anyadhoz már nem fogsz tudni vissza menni.

2015. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
15-ös igen tisztában vagyok vele, nem oktatást kértem.
2015. máj. 6. 16:46
 17/44 anonim ***** válasza:
78%
Csak nem készültél az érettségire, ha nem sikerült! Vagy ha készültél,akkor hogy? Mert ha készültél és még sem sikerült, akkor gondok vannak az értelmi képességeiddel, és akkor nagyon nehéz lesz az önálló élet. Nem azt kérdeztem, hogy hol fogtok lakni helyileg, hanem hogy vettetek egy lakást vagy hogy tudtok önállósodni?
2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
93%
Hanem mit? Ezek a tények
2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
86%
"márpedig ha matek sikerül az 5-ből akkor a töri nem fog" Ezt magyarázd már meg!!
2015. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%
megint eggyel nő a segélyből élők száma
2015. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!