Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki átlátja a helyzetet...

Valaki átlátja a helyzetet vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 éves lány vagyok.

Nos kezdjük ott, hogy barátommal 1 éve vagyunk együtt.

Nagyon szeretjük egymást, és az összeköltözésen gondolkodunk már lassan fél éve, meg is van a ház de az mellékes.

Most érettségiztem, és nagyon nehéz volt, matekom kérdéses, törim nagy valószínűséggel nem sikerült(nem kérem a tanultál volna jobban ment volna, mert tanultam).

Nos anya nem kedveli a barátom, azt állítja kihasznál, mert pár alkalommal sietett hozzám (pl ballagásom napján) és nem hozott nekem ajándékot mert sietett minnél előbb ideérjen.

De ez csak egy példa a lényeg az, hogy az összeköltözésen gondolkodunk régóta, és anyum amióta barátommal vagyok, mindig megakadályozott hogy találkozzunk vagy itt aludjon...mondta nem kell mindig rajta lógnom (hetente 1-szer találkoztunk akkor suli után egy órát hetente, és amikor megengedte anya, hétvégén itt aludt a szerelmem.)

Félek ha nem sikerül az érettségim, (márpedig ha matek sikerül az 5-ből akkor a töri nem fog) akkor nem fogja engedni hogy összeköltözzünk.

Félek attól hogy megzsarol engem megint érzelmileg és majd nem merek elmenni.

Mikor eltiltott barátomtól azt mondtam neki hogy ha eltiltasz akkor is találkozom vele, a válasza az volt akkor viheted a cuccod is, apának meg azt hazudta elakartam költözni közbe csak annyit mondtam ha tetszik ha nem találkozunk.

Szerintetek engedni fogja hogy összeköltözzünk?

Ha nem akkor mit csináljak? várjak? Barátom nagyon szomorú mert régóta beszéltünk róla, de sajnos az érettségi elég nehéz volt számomra.

Előre is köszönöm a válaszokat


2015. máj. 6. 16:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

pedig korai..., egy év járás után egy 19 éves még ne akarjon összeköltözni a másikkal

én 23 éves fejjel, több éves kapcsolattal, lassan lediplomázom, félek attól, hogy fogjuk magunkat fenntartani

akkor te a 8 általánosoddal 1 év "ismeretség" után egy link alakkal hogy akarsz összeköltözni a semmire?

2015. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
71%

Azt írtad dolgozni akarsz. Aztán meg hogy nem számírtasz munkakörre...

Érettségi nélkül legfeljebb közmunkás leszel. Abból nem fogtok megélni. Vagy árulhatod a tested a neten. A lakás már meglesz hozzá ahol a kuncsaftokat fogadhatod. Ha most nem tudtál felkészülni az érettségire, akkor majd munka mellett, a háztartást vezetve biztos fel fogsz...

Legalább a barátod keres annyit, hogy eltartson téged is??

Egyébként felnőtt vagy. Senki nem szólhat bele, hogy hova költözöl.

2015. máj. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 40-es jól felvázolta a helyzetet, általában nem út közben szokták a ballagási ajándékot megvenni. Költözz külön, ha annyira akarsz, anyukád majd megbékél, de megjegyzem, nem úgy tűnsz te sem , mint aki készen áll rá. Gondolkozz el, lehet, hogy mégis csak van anyukádnak egy kis igazsága, nem feltétlen akar ő rosszat neked.
2015. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
A ballagásodra nem kaptál tőle egy nyomorult szál virágot sem? És ezek után össze akarsz vele bútorozni? Tudod mit, csináld! Zsák meg foltja..
2015. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!