Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megütött az anyám ezért. Apa...

Megütött az anyám ezért. Apa nagyon kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem osztálykirándulásra, tegnap este jöttem haza. Kérdezte, hogy milyen volt, én pedig elmeséltem, hogy kavartam azzal a fiúval, akibe 8.-ba nagyon belezúgtam, de nem voltunk együtt.

Ezen az egészen így teljesen most télen sikerült túljutnom, már nem borultam ki miatta és áprilisban lett egy barátom is... Erre most megtörtént ez és elmeséltem anyának, hogy hátha segít abban, hogy mit csináljak.

De tök értelmetlenül kiborult, elkezdett kiabálni, meg trágárkodni, hogy mekkora csalódás vagyok neki (???). Utána kértem, hogy ne üvöltözzön már, amúgy is szétmegy a fejem, ha nem tud normális lenni, inkább maradjon csendben és hagyjon békén. Erre felpofozott kétszer, közölte, hogy remélem ettől észhez tértem és nem állok szóba azzal a fiúval.

Sosem ütött meg, pedig csináltam pár durva dolgot. Ma beszéltem apával, elmeséltem neki ezt az egészet és mondta, hogy ezután szerinte anya alkalmatlan a nevelésemre és az lenne a legjobb, ha végleg hozzá költöznék (most úgy van, hogy hol itt vagyok, hol ott, ahol kedvem van).

Viszont itt most lett kész a szobám és a gardróbom, teljesen felújítottuk miattam az emeletet. Apánál meg tök "steril" minden, mint egy múzeum kb. Sosincs otthon, vagy dolgozik, vagy szórakozik, vagy nőkkel van, általában késő reggel, vagy kora délelőtt kel fel. Szeretek nála lenni, de azért néha jól esik arra hazajönni, hogy van itthon kaja, vagy nem kell idegen nőkkel összefutnom...


De nagyon kibukott anyára és szerintem ha este felhívja, nagyon összevesznek.

17L


2015. jún. 2. 12:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
71%
Te voltál a hibás. Minek mondtad el az anyádnak?
2015. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
82%

Szóval elmondtad anyádnak,hogy effektíve megcsaltad a pasid-17 évesen gyönyörű- utána pedig mivel nem dícsért meg,rászóltál,hogy fogja be. -Tudod,nekem is kinyílt a bicska most. "Amúgy is szétmegy a fejem" Na ez a másik.Szegény kis tinilány a rengeteg problémájával..Mitől is megy szét? Talán nem kellett volna annyit inni kislányom. genis megérdemelted a pofont!

Apád meg fogja be a po*áját,mert otthagyott anyádnak,hogy nyugodtan élje az életét a kurv*ival.És még ő beszél szülői alkalmatlanságról? Szóval szerinte helyes ha a tinilánya egy szemtelen kis ribi máris?

2015. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%

amíg van valakim addig a másikkal nem fekszem össze!!!! Közlöm a sráccal legyen szíves csak azt várja meg hogy tisztességesen szakítsak aztán viszont mindent bele, ha ezt az új fiú nem tudja kivárni akkor meg nem is szeretett. Én sosem mondtam anyámnak hogy maradjon csöndben főleg azok alapján ahogy elnézem nem érted anyukád mondandóját sem aminek lényege: egy kis k..rva lettél mert csak úgy lefekszel valakivel miközben egy pasid van és ráadásul ezt lazán közlöd anyáddal.

Anyukád ebből azt vonta le hogy nincs semmilyen erkölcsi tartásod ,mert egy sima osztálykiránduláson szétteszed a lábad és még neked áll feljebb.

off: 2 pofon nem verés tudnék mesélni mit nevezünk annak

2015. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
79%

ja és anyukád a szar szülő aki meleg kajával vár, van gardróbod, miközben apukád letojt, mert idegen csajokkal hempereg, hát gratula a felfogásodhoz

látszik még sosem kaptál pofont és egy kis elkényeztetett királylány vagy

2015. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
18%

2. Apádnak egy jó ürügy, hogy betartson anyádnak.


2.: szerintem épp azért ideges rád anyád (ha már voltál oly butus, hogy ezt a problémát összehoztad), mert apádra még mindig mérges amiért ilyen megbízhatatlan nőcsábász (tán pont egy vagy több félrelépése miatt mentek szét), és őt látja benned, hogy te is megbízhatatlan vagy.


Plusz tanács: ne mondd el egyik fiúnak a másik fiút, hanem döntsd el, hogy melyik kell, és ahhoz tartsd magad. Kivéve ha könnyen összetalálkozhatnak, na az már rázós.

2015. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
13%
Persze k urva a kérdező,mert 17 évesen nem szakított a baràtjàval,és összejött màssal :)Ennyi idősen nem is kell komolyan venni a fiúkat,lesz még belőlük jó pár.Anyukád kissé idegbeteg lehet,de azt neked kell tudnod,hogy maradsz vagy mész apukádhoz.
2015. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%
17-es,te is hasonló kaliber lehetsz. a kérdezőt meg én az anyja helyében azonnal postáznám apucinak,hogy szagolják egymást a jó kis értékrendjükkel.Szép is a mai "fiatalság" ha ez az erkölcs,hogy mivel a fiúk ilyenek meg olyanok,menjünk minden végig.
2015. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
52%
jó 17 évesen nem komoly a kapcsolat, de attól még így illik, basszus. Nem leszek olyan tirpák hogy nem fejezem be az előző kapcsolatot és közben már mással hetyegek, mert ha már nem szeretem akkor az az evidens hogy megmondom a srácnak vége van, mert így ő is tovább szállhat egy másik lányra
2015. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
19%
A 34 évemmel már nem tartozok a mai fiatalsághoz,és nem tartom hatalmas nagy bűnnek,ha egy 17 éves megcsalja a partnerét,ahogy írtam,ebben a korban nem kell komolyan venni az ilyen dolgokat.
2015. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
56%
ez nem komolyságról szól, akár e-mailben is közölheti vele a lényeg, így illő.Persze visszatekintve az ember már nem veszi komolyan a 17 éves érzéseit,de akkor és ott tudni kell viselkedni és kész. A lány viselkedése mutatja mennyire rossz úton halad,mert ha mással így bánik akkor magát sem veszi komolyan,tehát egy menőbb srác majd bármikor betud majd tekinteni a bugyijába.
2015. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!