Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megütött az anyám ezért. Apa...

Megütött az anyám ezért. Apa nagyon kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem osztálykirándulásra, tegnap este jöttem haza. Kérdezte, hogy milyen volt, én pedig elmeséltem, hogy kavartam azzal a fiúval, akibe 8.-ba nagyon belezúgtam, de nem voltunk együtt.

Ezen az egészen így teljesen most télen sikerült túljutnom, már nem borultam ki miatta és áprilisban lett egy barátom is... Erre most megtörtént ez és elmeséltem anyának, hogy hátha segít abban, hogy mit csináljak.

De tök értelmetlenül kiborult, elkezdett kiabálni, meg trágárkodni, hogy mekkora csalódás vagyok neki (???). Utána kértem, hogy ne üvöltözzön már, amúgy is szétmegy a fejem, ha nem tud normális lenni, inkább maradjon csendben és hagyjon békén. Erre felpofozott kétszer, közölte, hogy remélem ettől észhez tértem és nem állok szóba azzal a fiúval.

Sosem ütött meg, pedig csináltam pár durva dolgot. Ma beszéltem apával, elmeséltem neki ezt az egészet és mondta, hogy ezután szerinte anya alkalmatlan a nevelésemre és az lenne a legjobb, ha végleg hozzá költöznék (most úgy van, hogy hol itt vagyok, hol ott, ahol kedvem van).

Viszont itt most lett kész a szobám és a gardróbom, teljesen felújítottuk miattam az emeletet. Apánál meg tök "steril" minden, mint egy múzeum kb. Sosincs otthon, vagy dolgozik, vagy szórakozik, vagy nőkkel van, általában késő reggel, vagy kora délelőtt kel fel. Szeretek nála lenni, de azért néha jól esik arra hazajönni, hogy van itthon kaja, vagy nem kell idegen nőkkel összefutnom...


De nagyon kibukott anyára és szerintem ha este felhívja, nagyon összevesznek.

17L


2015. jún. 2. 12:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
17%
Még mindig jobb egy nőcsábász mint egy agresszív idegbeteg.
2015. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
67%

"agresszív idegbeteg"

Az lenne, ha minden nap verné.

De a királylányt most csapták meg életében először, talán előbb kellett volna.

2015. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
55%

ha pasid is van, akkor ez zavarta anyádat..megértem.. gondolom, fájó pont neki hogy apuddal szétmentek, és elítéli ezt a viselkedést..

lehet hogy nem kellett volna pofon, de hidd el én is kaptam otthon, bármi volt.. elfelejted..

2015. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
49%

idegbeteg?

Mert megcsalja a paliját, és kicsit rendbe akarta tenni egy hirtelen haraggal?

mit kellett volna tennie, megsimogatni a vállát, hogy ügyes voltál?!

sírtok, hogy r*b*ncok a ami lányok, a szüleik se nevelik meg őket. Ahol meg egy pofonnal leteremtik, már nem tetszik nektek.. pedig higgyétek el, ettől fog észhez térni és többet nem teszi meg...

2015. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Nem 4 éves vagyok, hogy azért ne tegyek meg valamit, mert anya utána megverne.

Ezzel csak annyit ért el, hogy elveszítette a bizalmamat. Nem ez fog visszatartani az esetleges későbbi félrelépésektől.

2015. jún. 3. 14:47
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem tervezel további félrelépéseket.
2015. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Fuj. Mèg mindig undorító vagy...
2015. jún. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos a mai tizenévesen baromi okosnak,érettnek érzik magukat. Ki, ha nem ők? Elveszítetted anyuci bizalmát,csúnya anyuci menjen és dögöl*ön meg,igaz? Utolsó,beképzelt kis senkiházi ribi vagy. Tudod,anyád pofonja most már tényleg semmit sem ér,mert már egy olcsó kis lot*ó lettél.Majd ha a hasonló kaliberű palijaid fogják kiverni a fogad és xarrá alázni-amit negyon is meg fogsz érdemelni és kívánom,hogy úgy legyen!-akkor vissza fogod még anyádat sírni. Na akkor érdemelnéd meg,hogy az utolsót ő rúgja beléd.
2015. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Aha biztos.

Ez baromira nem érdekel.

2015. jún. 5. 08:16
 40/42 anonim ***** válasza:
Akkor mi érdekel?
2015. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!