Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is undorító,...

Szerintetek is undorító, igénytelen szokás, ha valaki bevisz a szobájába egy flakon vizet?

Figyelt kérdés

Szeretem ha van a szobámban egy másfél literes ásványvíz, mert egyrészt akkor ott van előttem hogy "ennyit kell meginnom ma", másrészt nem kell kimászkálnom a ház másik végébe 2 decinként, harmadrészt éjszaka ledobom az ágyam mellé, és ki se kell kelnem az ágyból ha felébredek arra hogy szomjas vagyok (ez kb minden éjjel megtörténik)

Anyám viszont folyamatosan ordít emiatt velem, merthogy nem kajaraktár a szobám, be fognak költözni a patkányok, igénytelen vagyok, egyszer mindent ki fog dobni ami a szobámban van, stb.

Tényleg ennyire gusztustalan és igénytelen dolog?


2015. jún. 7. 12:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%
Erről az jutott eszembe, mikor lakótársam (pasi) szobájába bementem, hogy meglepiből kitakarítok neki, és találtam ott egy másfeles ásványvizes flakont teli huggyal. Azóta flakonfób vagyok!
2015. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
58%

Én pl. nem szeretem különösebben a műanyag flakont, de mégis van mindig víz a szobámban.


Nekem egy kis kancsóm van (1 literes-fedeles), csapvizet szoktam beletenni. Ha megszomjazok, akkor csak öntök belőle. Egy nap kb. 2 litert iszok meg csak a kancsóból és akkor még ehhez jön a leves, tea...stb. Előtte nagyon keveset ittam.

Kancsóban meg az a jó, hogy lehet venni dekoratívat is :D

2015. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%

Akkor én is az "undorító, igénytelen szokású" csapatot erősítem. Mindig van az ágyam mellett egy flakon víz. Éjszaka ritkán ébredek fel, amiatt pláne nem, hogy szomjas vagyok, de ha felébredek valami miatt, akkor már iszom is. Sőt lefekvés előtt, és reggel ébredéskor is azonnal a flakonért nyúlok.

Anyukádnak tulajdonképpen mivel van problémája? Azzal, hogy vizet tartasz a szobádban, vagy azzal, hogy flakonban tárolod, és nem egy helyes kis kancsóban?

2015. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
73%

Hétvégén veszek egy palack vizet, és azt töltöm a héten. Majd legközelebb megint veszek.


Nekem a pohár meg a kancsó nem játszik, mert a gép előtt ülök és extrém béna vagyok, víztől Sprite-ig már mindennel leöntöttem a billentyűzetet. A flakonon viszont kupak van.

2015. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy az lenne gáz, ha azért tartanál palackot a szobádban, hogy belehugyozz. Ezek szerint tényleg vannak ilyen emberek :D
2015. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is undorito poshat állot vízet szopálni
2015. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valójában az a baja, hogy amit beviszel magadhoz, és csak te iszol belőle, abból nem töltesz ki pohárba, hanem közvetlenül a flakonból iszod? Mert az én anyám (és általában a szüleim generációja) azt szokta igazából kifogásolni, mondván, hogy a flakon szája tele lehet mindenféle kosszal.

Egyébként nem, nem igénytelen, de viszonylag "modern" szokás, ezért elhiszem, hogy anyukád nekezen békül meg vele. Én is sokszor iszom flakonból, én azért, mert akkor pont annyit iszom, amennyit kívánok. Ha kitöltöm pohárba, akkor vagy megiszom az egészet akkor is, ha már nem kívánom, vagy otthagyom, de akkor később az íze már nem olyan (pl. elmegy belőle a szénsav) és sajnálom kiönteni. (Ennek ellenére szeretem kitölteni, van benne valami, hogy úgy "megadom a módját":) - kicsit régimódinak neveltek, úgy látszik:)))

Mond meg anyukádnak, hogy a te dolgod, ne szóljon bele!

2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Az ásványvíz pont nem poshad meg, kedves 36-os, pláne, ha azért viszi be, hogy egy nap alatt megigya az egészet...
2015. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Tarts kulacsot! :D
2015. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Anyukádnak érdekes gondolkodása van. De ha ennyire zavarja, vegyél egy kancsót (van ezer féle, neked tetszőt) hozzá egy poharat, rakd tálcára és vidd be úgy. Utána kérdezd meg, hogy még mindig igénytelen?
2015. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!