Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is undorító,...

Szerintetek is undorító, igénytelen szokás, ha valaki bevisz a szobájába egy flakon vizet?

Figyelt kérdés

Szeretem ha van a szobámban egy másfél literes ásványvíz, mert egyrészt akkor ott van előttem hogy "ennyit kell meginnom ma", másrészt nem kell kimászkálnom a ház másik végébe 2 decinként, harmadrészt éjszaka ledobom az ágyam mellé, és ki se kell kelnem az ágyból ha felébredek arra hogy szomjas vagyok (ez kb minden éjjel megtörténik)

Anyám viszont folyamatosan ordít emiatt velem, merthogy nem kajaraktár a szobám, be fognak költözni a patkányok, igénytelen vagyok, egyszer mindent ki fog dobni ami a szobámban van, stb.

Tényleg ennyire gusztustalan és igénytelen dolog?


2015. jún. 7. 12:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%

nekem is mindig van bent egy üveg ásványvíz (meg amúgy mindenki másnak is a családban)

az üres üveget rögtön ki szoktam vinni, így nem hiszem hogy igénytelen lenne, egy üveg meg senkinek se zavaró

így szoktam meg, eddig eszembe se jutott, hogy ezzel bármi probléma lenne

és ha ez nem lenne ott, sokkal kevesebbet is innék, szóval az egészségemnek is jó :D

nem tartom gusztustalannak, szerintem praktikus és egy üveg vízre semmilyen állat nem fog odamenni

2015. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is mindig van egy üveg víz a szobámban, nem értem ez mért lenne baj.. Én sokat szoktam inni, de úgy hogy mindig csak egy-két kortyot, szóval ha nem lenne a szobámban egy üveg víz, akkor negyedóránként járhatnék ki a fürdőbe vagy a konyhába, hogy igyak.
2015. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Szerinte csak olyan innivalót lehet meginni, amit a hűtőből előszedünk, töltünk belőle és visszatesszük, ez alól neki csak a tea és a kávé a kivétel.

Kb betegesnek néz amiért nekem nyáron nem esik jól a jéghideg víz, mert bántja a torkom, de nem fogja fel.

2015. jún. 7. 12:38
 14/40 anonim ***** válasza:
91%

Fura anyád van. Megértem, hogy mondjuk nem tetszik neki a flakon, de ez a Te szobád! Patkányok? Sima víz miatt, palackban? :D Ezt komolyan gondolja?


Teljesen normális dolog vizet tartani a szobádban. Én szeretek a konyhába mászkálni, nekem csak pohárban és korsóban van fent néha, az nekem szebb is. Nem mintha a szobámbéli kupiban sokat számítana, de ez más kérdés.


Szomorú, hogy a saját szobádban a saját természetes igényeid kielégítése ekkora gond anyádnak. Ez nem normális. Kit zavarsz vele? Jó, Őt, de csak mert gond van a gondolkodásával...

2015. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk is van a férjemmel a hálószobában egy kancsóban víz. Szerintem még jó is, mert ha éjszaka azt érzem, hogy egy kicsit szomjas vagyok, akkor azért nem kelnék fel és mennék ki a konyhába, hogy igyak. Így meg csak 2 métert kell menni.
2015. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes emberek léteznek.

Nekem 2db 6os csomag víz van a szobámban. Egy az asztalomnál és egy az ágyam mellett. Plusz 1 van mindig az ágyban a fal mellett, mivel éjszaka is sokat iszok. Meg van külön 1 a kanapémnál. Anyudnak jót tenne 1 szakember.

2015. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
12%
"napközbeni folyadékbevitelem az az a másfél liter. Amit nem tudok magamba erőltetni, ha nincs folyton előttem." Miért erölteted? Ha nem vagy szomjas akkor nem kell inni.
2015. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha csak vizet viszel be, arra nem igazán indulnak be a patkányok....ha otthagyod a félig megevett szendvicsedet az ágy mellett, már esélyesebb...


mert valahogy nem életszerű, hogy egy flakon víz miatt nevezi anyád kajaraktárnak a szobád.

2015. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Ha napközben nem iszok sokat, akkor éjszaka sokszor ébredek fel arra hogy szomjas vagyok. Meg nem is egészséges keveset inni.
2015. jún. 7. 13:35
 20/40 A kérdező kommentje:
Van még egy bontatlan csoki, vagyis volt pár nappal ezelőttig, azóta kivittem a hűtőbe. Meg évekkel ezelőtt volt még, hogy a szendvicsem maradéka a táskámban felejtődött, de ez jópár éve nem fordult elő, de még mindig ez a sláger.
2015. jún. 7. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!