Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleolvastam anya uzenetebe...

Beleolvastam anya uzenetebe az egyik baratnojevel es kicsit fura volt mert egy pasirol volt szo hogy "nem indit be annyira, lehet mert fiatal".. Most ez megcsalast jelent?

Figyelt kérdés
Anya csalna apat?!
2015. júl. 6. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne kombináld túl. És máskor ne olvasgasd mások magánbeszélgetéseit!


A barátnőimmel rendszeresen megbeszéljük, melyik pasit milyennek találjuk, de ez nem jelenti azt, hogy bármelyikünk megcsalná a párját. Szeretem őt, de ettől még észreveszem, ha valaki jó pasi vagy ha visszataszító. Amúgy szerintem ez jobb is, mint hogyha csak félöntudatlanul lézengenék, mert így idejekorán észreveszem, ha valaki kicsit is jobban tetszik a kelleténél és azonnal hátraarcot csinálok. Mert igen, sok éves kapcsolatnál előfordul, hogy észrevesz az ember valakit. Csak az a kérdés, mit kezd ezzel: kihátrál az induló ismeretségből még mielőtt valódi érzelmek lennének benne vagy belemegy.

2015. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
4%
Ha a helyedben lennék aranyos(pasi vagyok), először is kérdőre vonnám anyámat és ha sáros"valamiben"akkor apámra bíznám a dolgot, hogy rendezze le...a csávócskát viszont magam intézném el.
2015. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Egy éretlen gyerek vagy még, hogy egy ilyen párbeszéd miatt hányingered támad a saját anyád miatt. Fejletlen kis agyad még nem képes felnőtt módjára működni. Írd le egy cetlire, amit ide írtál. Tedd borítékba, és mondjuk 24 évesen vedd elő.
2015. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%

"Egy éretlen gyerek vagy még. Fejletlen kis agyad még nem képes felnőtt módjára működni"


18-as önvallomása. Saját maga bemutatása.

2015. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Kiváló ötlet, egy feltétellel. A gyerek, mielőtt kérdőre vonja az anyját, átnyújtja egy cetlin az összes email-, facebook stb fiókjához tartozó felhasználónevet és jelszót. Ezek után lehet UDVARIASAN kérdezni.
2015. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
No mi van, ez már nem annyira tetszik, ugye? Miért lenne a gyereknek joga a privát szférához, ha másokét nem tartja tiszteletben? Valamit valamiért, galambocskáim, így működik ez az életben.
2015. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

Azért annak van egy diszkrét bája, hogy jön egy fiatal, aki lehetséges akár, hogy olyan érzelmi biztonságban él otthon, hogy még ezt is meg meri engedni magának, hogy a kezébe vegye az édesanyja telefonját és lehetséges, hogy talán hála Istennek úgy látja, hogy egy jól működő, szép családban él a szüleivel és nem akar csalódni ennek a biztonságos családi környezetnek a képében, és lehetséges, hogy a viszonylag normális erkölcsi érzékét még nem sikerült a világnak kitörölni a lelkéből, és akkor itt rögtön megkapja, hogy ő mit képzel magáról, hogy félti a normálisnak hitt családját, édesanyját és édesapját, és hogy gondolhatja ő, hogy az igazságtalanság és a hűtlenség gondolata fájna neki, és mi az, hogy érdekli mi van az anyjával és az apjával és hogy veszi a bátorságot, hogy morális kérdésekben egészséges véleményt képviselve azt a mintát vágyjon látni a szüleitől a továbbiakban is, amit talán eddig is kapott esetleg, ha szerencséje volt...!?

Nem tán ő maga az ördög, hogy ilyen félelem megfogalmazódott benne, és még meg is merte kérdezni!?

2015. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ezt rosszul látod, előző. Teljesen normális válaszokat kapott a félelmeire, amik egyébként érthetőek, viszont a normális családi légkör és érzelmi biztonság nekem azt jelenti (többek között), hogy nyugodtan kölcsönadom a laptopomat a gyereknek, amin be vagyok mindenhová jelentkezve, mert tudom, hogy nem nézi meg a privát dolgaimat. Ahogy én sem nézem meg az övét az ő telefonján, tabletjén, ha éppen valamiért használom. Normális, intelligens emberek között ez alap, kamaszkorban is.
2015. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
12%
Bocsi modtmar utolso elotti
2015. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
18, ez nagyon szép és irodalmi, de én már 6 évesen is tudtam, hogy mások leveleit nem olvassuk el. Akkor sem, ha a kezünkbe kerül. És ettől még nagy érzelmi biztonságban nőttem fel.
2015. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!