Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleolvastam anya uzenetebe...

Beleolvastam anya uzenetebe az egyik baratnojevel es kicsit fura volt mert egy pasirol volt szo hogy "nem indit be annyira, lehet mert fiatal".. Most ez megcsalast jelent?

Figyelt kérdés
Anya csalna apat?!
2015. júl. 6. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%

szerintem egy ilyen üzenetrészletből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Nem ismerjük a körülményeket a hozzá kapcsolódó üzeneteket (mire válaszolt az anya, mi volt erre a válasz) nem ismerjük magát az anyát sem milyen temperamentumú. Szóval az összkép nélkül nehéz ill. felesleges bármit is mondani! Tudok én olyanról aki a férje előtt jeleni ki persze kicsit viccesen kicsit komolyan hogyha xy-t meglátja a TV-ben "nedvesedik a bugyi" (szerintem amúgy necces az ilyen) de biztos van olyan nő aki magának sem merné bevallani hogy csak egy kósza gondolata támadt egy férfi után, aki nem párja. Szóval a hiányzó puzzledarabok nélkül nehéz kirakni a képet

A más telefonjába való beleolvasás háááát mindenesetre érdekes...

2015. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

Engem meg a Havas Henrik nem indit be annyira, lehet mert oreg.

Es lam, nem csaltam meg a ferjem.

2015. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Megtudhatnám, hogy minek olvasol bele más beszélgetésébe? Ez nagyon csúnya dolog! 36 éves vagyok, és levelezek a párommal, a kislányom(11 éves) meg oda ül mellém, és engem néz. Én is mondom neki, hogy: "Ne olvass bele az üzenetembe, ez magánjellegű!". Azt megkérdezhetem, hogy Te hány éves vagy? Nyilván neked is lehetnek titkaid, és gondolom, te is fel lennél háborodva, ha anyukád beleolvasna a magánleveleidbe.
2016. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!