Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim mindenhova jönni...

A szüleim mindenhova jönni akarnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves fiú vagyok.


Tudni kell rólam hogy eléggé otthonülős vagyok.


Mikor ki szeretnék mozdulni valahova pl: egyedul megnezni egy mozit vagy elmenni strandra lányokkal ismerkedni akkor velem akarnak jönni vagy együtt megyünk el (ugyan az) ha "Én megyek akkor miért ne jöhetne az egész család?" alapon.


Ez mát addig fajult hogy már sehova sem megyek hanem csak egész nap otthon fekszem.


Így inkább már fel sem hozom nekik hogy el szeretnék menni EGYEDÜL strandra mert az lenne a válasz: Majd elmegyünk, családi jeggyel jobban kijövünk stb.


Oké értem hogy ők is szeretnének még élményeket szerezni és szeretnének velen lenni ezert meg is esik rajtuk a szívem és akkor utána mondom hogy:Jó menjünk...


Itt van példának a Morningshow kitelepülés.


Nagyon szerettem volna egyedül elmenni mert imádom őket

2. Meg szerettem volna lányokkal ismerkedni.


Erre mi lett a vége? Jött anyám is és a hugomat kivette 1 napra az iskolából hogy jöjjön ő is... Nagyon jó..


Ha ilyen ingyenes koncertre szeretnék mennk egyedül akkor ők is jönnek mert ők is szeretnének zenét hallgatni.


Így hogy az életbe lesz barátnőm? :( Alig mozdulok ki, de ha szeretnék akkor jonnek velem. Most is itt vagyunk a Balatonon és nem merek lemenni egyedül a partra lányokkal beszélgetni mert tuti hogy egyből az lenne: Várj mi is megyünk vagy az hogy ne menj már... Majd később megyünk.


Megbeszélni nem merem mert az lenne a kifogás hogy: baj hogy veled akarunk lenni vagy hogy mi is akarunk strandolni? Így persze hogy megesik rajtuk a szívem, de így egyedül fogok maradni ha nem tudok ismerkedni mert ott vannak ők is. :(


Mitévő legyek?


16/f


2015. júl. 20. 00:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem pont az a baj, hogy ritkán jársz el. Ha kétnaponta elmennél valamerre, elég hamar megunnák és nem mennének mindig veled. A vége az lenne, hogy elmész ötször egyedül, egyszer velük, ami egy tök egészséges arány.


Mozdulj ki gyakrabban, próbáld meg. Nem kell megbántanod őket, maguktól fogják mondani néhány alkalom után, hogy oké kisfiam, menj, mi ma pihenünk.

2015. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!