Megbocsássak anyámnak?

Figyelt kérdés
Régebben a szüleim rengeteget veszekedtek, egyre gyakrabban esett szó a válásról is. Majd anyám szenteste összepakolt és lelécelt egy másik pasival, teljesen egyedül hagyva apukámat négy gyerekkel. Ekkor 9 éves voltam. Azóta eltelt 8 év, egyátalán nem hallottam anyámról, még nem tegnap este bekoppogtatott az ajtón, hogy sajnálja ami történt és vissza szeretne jönni. Az ikertesóm azonnal a nyakába ugrott, én viszont úgy érzem, hogy nem tudok megbocsájtani neki... Vagy kéne neki adnom még egy esélyt?
2015. okt. 23. 22:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem akkora kamu, mint a ház, fontosabb volt láthatóan az aktuális csávó, aki kúrálgatja, mint a saját gyerekei. Szép anya...
2015. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Jó korán kezdte anyád:

Te 17 éves vagy (Ekkor 9 éves voltam. Azóta eltelt 8 év), de nem te vagy a legidősebb (A nővérem hallani sem akar róla, tehát a nővéred minimum 18.

"Anyám még nem túl öreg (34 éves)"

2015. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
16/16 hát igen... A nővérem 19 (bár ő nem apától van)
2015. okt. 24. 14:33
 24/45 A kérdező kommentje:

Sajnos megtörtént amitől féltem... Anyám nem változott semmit.

Ma a húgommal elmentek sétálni és anyám megérdezte, a 14 éves húgomtól hogy nem-e tudna észrevétlenül kivenni egy kis pénzt apa pénztárcájából. Csak mert hogy szüksége lenne pár száz ezerre. Ezután a húgomnak is leesett, hogy milyen naiv volt és hogy nem szabadott volna bíznia benne.

2015. okt. 24. 18:39
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Na mondom, a r..anc r..anc is marad. Bocs.
2015. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
És az ilyeneknek van szerető családja....:((
2015. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: mi van azóta?


Másrészt: szerintem dobjátok ki. Én nem bocsátanék meg. Nem elég, hogy ezt tette veletek (8 évig le se voltatok kakálva...), nem elég, hogy karácsonykor, de most képes visszajönni, már a legelején hazugsággal indítani, és akkor ezt kérni a húgodtól? Apád helyében lekevernék ennek az anyának nem nevezhető nőnek egy hatalmas pofont, majd megmondanám, hogy ha még egyszer a közeletekbe jön, nagyobbat kap.

Az ilyen NEM anya, és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem miattatok jött vissza, hanem mert tető kéne a feje fölé, meg pénz, mert gondolom az aktuális herebárója kitette a francba.

Ne légy zavarban kérdező. Ez a nő nem anya, és nem is érdemli meg azt, hogy egyáltalán elgondolkozzatok azon, hogy megbocsájtotok. Ha visszafogadjátok, akkor szinte biztos, hogy később megint lelép évekre, talál magának egy új pasit, apudat jól leszívja pénzzel, aztán évekig megint felétek se néz.

Az ilyen verést érdemel, nem "anya" megszólítást.

2015. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Apukám még aznap délután elküldte a francba, úgy tünt, hogy nem jön vissza többé...

Azóta egyszer próbálkozott még pedig, hogy megzsarolta az ikertesómat azzal, hogy ha nem kapja meg azt az összeget amire szüksége lenne akkor beárulja apukámnak, hogy cigizik. A tesómnak szerencsére volt annyi esze, hogy bevallotta apának a dolgot mielőtt még késő lenne, majd elmesélte neki anyám zsarolását. Apukám elzavarta (mármint anyámat) és megfenyegette, hogy többet a közelünkbe ne merjen jönni, különben nagy baj lesz...

2015. nov. 26. 18:12
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

"Megbocsássak anyámnak?"


Nézzük:


1. Ez a nő folyamatosan csalta apádat, aki szerette őt.


2. Apád ki akarta rakni, de visszakönyörögte magát.


3. Talált magának egy hapsit, aki izgibb volt neki, mint apád.


4. Ott hagyott titeket a szeretet ünnepén, karácsonykor, hátrahagyta a 4 gyerekét, mert a pasija farka nagyobb prioritást élvezett, mint ti.


5. 8 évig felétek se köpött, le se sz@rta, hogy éltek-e még egyáltalán.


6. Valami történt vele, gondolom a pasija kidobta a francba, mert ilyen természettel gondolom őt is csalta, mert már "uncsi" volt az aktuális pasija farka.


7. Beállított hozzátok, már rögtön egy irdatlan nagy, és a gyerekei felé kegyetlen és mocskos, gerinctelen hazugsággal indít.


8. Már egyből be is ismeri, hogy hazudik, közben meg te is írtad, hogy látod rajta, hogy marhára nem érdekli, hogy vagytok.


9. A húgodat lopásra biztatja, mert neki apád pénze kell, mert őt kitette a kanja az utcára. Ezzel a kéréssel a húgod felé egyértelműen kijelentette, hogy csak azért jött vissza, hogy kihasználja apádat.



Ez a 9 indok nem elég ahhoz, hogy azt mondd magadban: NEM, nem bocsájtok meg?

Aki r..banc az az is marad. A vér nem válik vízzé. Nem azért jött vissza, mert annyira megbánta, hanem mert egy lehetőséget lát abban, hogy ismét tető lesz a feje felett, és majd apád eltartja egy ideig, majd keres magának közben egy másik kant, aztán majd vele lelép ismét.

Ennek tudatában (főleg, miután a húgod elmondta, mit kért tőle), én magam rugdosnám ki ezt a nőt az utcára, és kijelenteném, hogy takarodjon a halál f...szára. Akinek fontosabb az aktuális pasija nemi szerve, mint a saját gyerekei, az megérdemli, hogy egy utolsó rongyként bánjanak vele, mert többet nem ér, az biztos.

Az ilyennek nem jár második esély. De gondolj bele: 8 év alatt egyszer sem érdekelte az, hogy mi lehet a gyerekeivel, élnek-e még, nem-e éheznek, stb. Ez nem csak egy anyához méltatlan viselkedés, de még az állatok sem csinálnak ilyet. Megmondanám neki, hogy nem vagytok rá kíváncsiak, fusson csak egy új férfi farka után, mert úgyis az volt neki a fontos.

2015. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
89%

Örülök, hogy apud a sarkára állt!

Én emellett fel is jelentettem volna zsarolásért.


Ne hagyjátok magatokat, ez nem anya, ez egy szörnyeteg, egy féreg.

2015. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!