Megbocsássak anyámnak?

Figyelt kérdés
Régebben a szüleim rengeteget veszekedtek, egyre gyakrabban esett szó a válásról is. Majd anyám szenteste összepakolt és lelécelt egy másik pasival, teljesen egyedül hagyva apukámat négy gyerekkel. Ekkor 9 éves voltam. Azóta eltelt 8 év, egyátalán nem hallottam anyámról, még nem tegnap este bekoppogtatott az ajtón, hogy sajnálja ami történt és vissza szeretne jönni. Az ikertesóm azonnal a nyakába ugrott, én viszont úgy érzem, hogy nem tudok megbocsájtani neki... Vagy kéne neki adnom még egy esélyt?
2015. okt. 23. 22:23
1 2 3 4 5
 41/45 KérdezőCica ***** válasza:
Az én anyám sem anya, csak másért. Én úgy fogom fel, hogy ő egy távoli rokon, akinek az a beceneve, hogy anyu...
2015. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Nem.

Bár én is soha nem láttam volna azután, mikor elment.

Nem.

Szép dolog hogy megbánta, de hihetőbb lenne azzal, ha közben nem akarna visszajönni.(költözni)?

Nem.

Amit leírtál és ha igaz, az ilyen nem anya.

2015. dec. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

A második oldalig jutottam.

Nem szoktam ilyen agresszív (határozott) lenni, de

Nem.

2015. dec. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Elolvastam a többi oldalt is ...

szóval

minden jót

:)

2015. dec. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyukád az anyukád. Ezen az sem változtatna, ha nem 8, hanem 18 vagy28 évig nem hallanál róla. Azt ne felejtd el, hogy neki (is) köszönheted az életedet. Én adnék neki még egy esélyt. Ha igazán szeret, akkor azt nem fogja elpazarolni. De neked meg csak akkor szabad megadni azt az esélyt, ha utána nem azt "várod", hogy mikor szúrja el. És nem is szabad egy apró eset miatt ismét összeveszni vele. Ezeket gondold át.
2016. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!