Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Mit szólnátok ha a 13...

Anyák! Mit szólnátok ha a 13 éves lányotok szeretne venni 1 tangát? Engednétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok de anyum munkatársa mondta
2015. nov. 20. 14:39
 12/50 anonim ***** válasza:
87%
Én is 13 évesen kaptam az elsőt, anyukám megengedte szó nélkül, szerintem semmi gond nincs abból, ha ilyen bugyit hord.
2015. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 gömbicica ***** válasza:
64%

egy nőgyógyászt kérdezz meg, mi a véleménye a tangáról!!!


mindennapos viseletre biztosan nem fogja ajánlani! Vannak alkalmak, helyzetek, akkor szerintem elmegy, de állandóra nem.

2015. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Én azért nem örülnék neki, mert mint az előttem szóló is írta, nagyon nem egészséges. De ha ezen múlna a boldogsága...
2015. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
52%
Bakker, nekem 11 évesen is volt.Még anno a 80-as években.Anyám nem volt túl modern, mégis vett nekem.Miért, mi van abban?? Semmi bajom nem lett tőle.
2015. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
82%
Vennek neki egyet, mert valoszinuleg csak ki akarja probalni, nem ertem mi ezzel a baj. Sok maradi ember van itt, ahogy latom, akik szerint a tanga = szuzesseg elvesztese es egybol teherbeeses... Istenem.
2015. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
1 db!Amúgy gondolkozok én is gondolkozom ezen.Nekem pl úgy lenne ha hordanák hogy azon a héten amikor 4 nap van tesink mert egy úszás és azon a napon amikor nem kell öltözni.Én felvenném legingshez(az másmkérdés hogy előtte fogynom kéne)
2015. nov. 20. 14:51
 18/50 anonim ***** válasza:
95%
Leggings alá jó, mert nem nyomódik át a körvonala.Meg pl ha nyár van, minél szellősebb valami, annál jobb.De lehet tényleg fogyni kellene, vagy akkor ügyelni a méretre, mert ahogy mondtam akkor nem egészséges, ha szorít és dörzsöl!
2015. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
59%
Jesszus, micsoda erkölcsbíróság :D én nem értem mi az összefüggés a ribiskedés neg tangahordás között... én is hordok régóta, soha semmi bajom nem volt tőle (nem minden nap). A suliban sem azért hordtam, mert így tudtam lehúzott nacival mutogatni, hogy nézzétek milyen menő és szexis vagyok, tangát hordok :D aki egy kicsit is körbenéz ruhaügyileg, látja, hogy jó pár olyan nadrág, szoknya meg cicanaci van, amit tangával kéne hordani, és akkor nem mindenki azt lesegeti, hogy úúúristen, hogy bevág a nagyibugyi...Pont az a lényeg, hogy NE látszódjon az aktuális fehérnemű. Szerintem jelen pillanatban, mikor félmeztelen nőkkel reklámoznak még traktort is, nem olyan hatalmas nagy dolog egy tanga :D úgyhogy igen, kapna pár darabot, ha szeretne, azzal viszont egyetértek, hogy ne a csipkés verziókból (annak is megvan a helye... :))
2015. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 12 évesen anyukám vette az elsőt :) Aztán sokkal kényelmesebbnek találtam és csak azt hordtam. Nyilván egy jó pár évig enm mutogattam senkinek. Amúgy a sima bugyi sokkal feltűnőbb, mert kidomborodik a nadrág alól, a tanga meg teljesen láthatatan. Mai napig sokkal kényelmesebbnek tartom, nagyon nem szeretek más fazont hordani.
2015. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!