Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Mit szólnátok ha a 13...

Anyák! Mit szólnátok ha a 13 éves lányotok szeretne venni 1 tangát? Engednétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
55%

Persze hogy megengedném. 13 évesen azért már nem kislány, akinek mindegy, hogy néz ki, mit visel. Persze csakis pamut, normális, egyszerű bugyit engednék, a pasizós, szexis darabokkal jó pár évet ráér még, de mire oda jutunk, már nem igen kérné az engedélyem. :D

Kipróbálni ki lehet, normális higiénia mellett alkalmi viseléssel nem igen okoz problémát. Ha meg azért szeretné, mert ciki, ha átüt a bugyi vonala, inkább vennék neki néhány lézervágott bugyit, mert az még annyira se látszik, kényelmesebb is - csak persze jó drága.

2015. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is volt már 12 évesen, mindenki olyat hordott a suliban (jó 10 éve volt ez). Ez is egy divat igazából, ugyanúgy kiközösítették azokat, akik hagyományos bugyit hordtak, mint akiknek pl nem volt tamahocsijuk. A gyerekek gonoszak, és ez is hozzá tartozik ahhoz, hogy egy ember ne tudjon illeszkedni közéjük.
2015. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
89%

Én a tangát engedném, azzal nincs bajom.

Én a leggingset nem engedném akkor, ha nem megfelelően használja.


Leggingset úgy hordjuk, hogy valami még takarja a se..ggünket. A leggings az olyan mint egy harisnya. Márpedig ki akar harisnyába flangálni az utcán. Olyan mintha elfelejtett volna normálisan felöltözni, vagy mondjuk a szoknyáját elhagyta volna. Pont múlthéten ment előttem egy csaj, ilyen nadrágban. Nem volt kövér, de még így is szörnyen állt rajta és hiába volt tanga, az is átlátszott a nadrágon keresztül. De nem értem miért nem bírják ezt az emberek felfogni.

2015. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
68%

Nekem ez a "nem látszik át" érvelés nem jön össze. Mindig van rajtam bugyi, mindig van rajtam melltartó. Aki ezen meglepődik, vagy esetleg kinevetne - nem röhögött még ki senki, mert hordok bugyit - az az ő baja.


Mellesleg én sem láttam soha senkinek a bugyivonalát, de általában az emberek fejét nézem, nem az ágyékukat és környékét. Csak tangát láttam kilógni még ezer éve középsuliban, de az brutál volt. Segg felső része csípőnadrágból üléskor totál kiesik, tanga meg szinte mellig felhúzva. Szerintem akkor álltam meg a növésben.

2015. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
64%

2 kicsi lányom van (2 és 5 évesek), de vennék nekik ha megkérnének. Eppen tegnap vettem magamnak uj tangákat és a kicsi nadrágra húzva szaladgált :) nagyon aranyos volt. Szerintem 13 évesen már nekem is volt fehér nadrág alá.


29N

2015. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
77%
ahogy már egy fenti válaszoló is írta, nekem is inkább a leggingszel lenne problémám, sokan nadrágként hordják, pedig nagyon nem az, és ha valaki meg úgy érvelne a tanga mellett, hogy az nem látszik át a leggingsen..., hát, kiröhögném
2015. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy engedném, semmi furát nem látok benne. Én is hordom. Akkor neki miért tiltanám? Segítenék neki valami normálisat, kényelmeset választani. Pamutot, nem olyan műszál csodákat, amik csak 3 pántból meg egy kis csipkéből állnak. Javasolnám neki a brazil tangát. Az kényelmes.
2015. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nehezen esett le, hogy leggingsnél hogy látszana már át, mert én a leggings-t harisnyaként hordom, tehát szoknya alá megy. Ma is tanultam valamit.
2015. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

[link]

Ami itt az első én olyanra céloztam

2015. nov. 20. 16:05
 30/50 anonim ***** válasza:
És milyen tangára gondoltál?
2015. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!