Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Mit szólnátok ha a 13...

Anyák! Mit szólnátok ha a 13 éves lányotok szeretne venni 1 tangát? Engednétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Én még úgy semmilyenre
2015. nov. 20. 16:23
 32/50 anonim ***** válasza:
Veled egykorú vagyok,van Egy tangám,amit még anyától kaptam,de még nem volt rajtam.Nálunk pont a franciabugyi a ,,divat".(Ez nagyon hülyén hangzik,de nem tudom kifejezni azt,hogy mindenki ezt viseli.)Anya megengedné a viselését,de szerintem nekem még nem jött el az ideje,valamint leggingset sem hordok nagyon.:)
2015. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
A tangára célzok az utolsó mondataimban,csak előtte a franciabugyiról volt szó,ne értsd félre.
2015. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
56%

"Én ha valahova megyek csak tangát veszek fel, mert a rendes bugyit kényelmetlennek érzem a mindennapokra. Itthon szoktam kényelmes franciákat, pamutalsókat hordani."


Lehet, hogy nagyon hülye vagyok: otthon kényelmes a franciabugyi, de a metrón nem?

2015. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
91%
Unokatesómnak 12 évesen volt, semmi ilyesmi nem volt,hogy pasizott volna, legalábbis olyan értelemben nem, fiú haverjai voltak, meg ilyen gyerek szerelem, de semmi ilyesmi,hogy óvszer kellett volna, vagy akármilyen hatással lett volna rá. Egyszerűen a normál bugyi helyett tanga volt rajta, ennyi.
2015. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
27%

#5: "Meg ha legingset vesz fel"


Ha nem akarsz ízléstelen és közönséges lenni, akkor nem lóg ki a segged, ha legings van rajtad.


#21: "13 évesen azért már nem kislány"


De nem ám. Konkrétan gyerek.

2015. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
28%
Nem biztos hogy gyerek. Ezt ismeretlenként lehetetlen megmondani.
2015. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
4%

Azt megérteném, ha az írnád, tangát szeretnél ezután hordani.


De annak mi értelme, hogy egyet vennél??? NEkem ebből rögtön jön, hogy csak bizonyos alkalomra kell... és ez 13 évesen hm.

2015. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom azért egyet akar, mert eddig még nem volt neki, és ki akarja próbálni. Olyan dolgokból meg nem szoktunk két kartonnyit bespájzolni, amiről még nem is tudjuk hogy milyen.

Azért elég érdekes, hogy ebből azt szűrted le, hogy "alkalomra" kell neki. Furcsa ember lehetsz.

2015. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Andizsuzsi ***** válasza:
Lehet, hogy a leggingsen nem látszik át a tanga, de a narancsbőr igen. Szerintem sokkal cikibb egy karfiolos popó egy normál bugyi körvonalánál. De kinek a pap...
2015. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!