Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » És még ő van megsértődve!...

És még ő van megsértődve! Jogosan?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre egy cikket a nemi herpeszek/betegségekről és rájöttem hogy nekem is hasonló kinövéseim vannak, amit érdemes lenne szakemberhez vinni.

Megmutattam anyámnak aki azt mondta "nekem is szokott ilyen lenni mestruáláskor" és hozzámvágot egy doboz kamillateát hogy ettől elmulik. Persze nem. Tovább nyagattam, a lépése az volt, hogy felment a feminára, megnézett 3 oldat a súlyos (!) nemi betegségekről (mert biztos súlyos betegsége van egy 14 éves szüznek, az Istenért sem gomba, vagy szemölcs -.-") és közölte hogy mutassam meg újra mert akkor "nem figylet". Ott állunk hogy én utolsó mencsvárként tekintek rá, megmutatom neki, ő meg konkrétan le se kokálja, másnak meg kéri -.- a végén kiborult a bili és szembesitettem azzal hogy milyen borzalmas, és hanyag anya, és hogy egy szobanővény több figyelmet kap mint én.



2015. nov. 22. 08:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a stílusa abban igaza van , hogy rendes anya nem a googléba meg a feminán néz utána a 14 éves lányának a gondjaira ,mert lusta vele elmenni orvoshoz hanem minél elöbb próbál segíteni, névnap ide vagy oda.
2015. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
megnéztem a másikat... reagál a kamillával... jesszus.
2015. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hol vannak ezek a "kinövések"? A nagy szeméremajkak belső felületén? Mert ha ott, akkor az teljesen normális, azok mirigyek, amik mindenkinek vannak. (olyanok, mintha apró gríz szemek lennének)
2015. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Két éve van ilyen problémája, nyilván akkor nem kell vele azonnal orvoshoz szaladni, meg hisztizni.
2015. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Mirigyek, ez a leirás ami a legjobban illik rá, de van amelyik tulzottan "megduzzadt". És megint az egyik kedves válaszolomnak, régebb óta vannak, de egy 12 éves leányka aki csak a sajátját látja és nem tud a betegségekről nyilván nem reagálja ugy le mint egy 14
2015. nov. 22. 11:57
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
23-as vagyok. Azok faggyú és verejtékmirigyek. Nem kell vele orvoshoz menni, mert teljesen normális, hogy vannak neked is. Csak akkor keress fel orvost, ha begyullad és fájdalmas lesz.
2015. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
a faggyú mirigyek nem a szeméremdombon vannak? Elvégre a fanszörzet is ott van. Az enyém a nagyajkak "aljátol" keződik, ott kicsik és onnantól nő, a nagyobbak váladékoznak, de nem terjeszkednek, és a kicsik nem nőnek
2015. nov. 22. 12:06
 28/32 anonim ***** válasza:
A nagyajkak belső felére gondolsz ugye?
2015. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Szeméremajkak

A szőrzet kétoldalt kiterjed a nagy szeméremajkakra is. Ez alatt kissé beljebb húzódnak a finomabb bőrredőkből álló kis szeméremajkak. A nagy- és a kisajkak közötti redőben faggyúmirigyek nyílásai találhatók, amelyek ide ürítik a jellegzetes szagú váladékukat.

2015. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

14 évesen el tudsz egyedül menni a házi dokidhoz

vagy nincs lábad, retardált vagy vagy mégis mit hisztizel egy szemölcs miatt

2015. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!