Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » És még ő van megsértődve!...

És még ő van megsértődve! Jogosan?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre egy cikket a nemi herpeszek/betegségekről és rájöttem hogy nekem is hasonló kinövéseim vannak, amit érdemes lenne szakemberhez vinni.

Megmutattam anyámnak aki azt mondta "nekem is szokott ilyen lenni mestruáláskor" és hozzámvágot egy doboz kamillateát hogy ettől elmulik. Persze nem. Tovább nyagattam, a lépése az volt, hogy felment a feminára, megnézett 3 oldat a súlyos (!) nemi betegségekről (mert biztos súlyos betegsége van egy 14 éves szüznek, az Istenért sem gomba, vagy szemölcs -.-") és közölte hogy mutassam meg újra mert akkor "nem figylet". Ott állunk hogy én utolsó mencsvárként tekintek rá, megmutatom neki, ő meg konkrétan le se kokálja, másnak meg kéri -.- a végén kiborult a bili és szembesitettem azzal hogy milyen borzalmas, és hanyag anya, és hogy egy szobanővény több figyelmet kap mint én.



2015. nov. 22. 08:27
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Utolso:

neki nincs, ezen buktam ki. Elvégre a képembe hazudott, es mikor masnap kifagattam rolla hogy neki mikor jon elo akkor "jobban meggondolva ilyenem nem volt"

2015. nov. 22. 09:32
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves tinilány! "Kinövéseket" nem okoz se herpesz, se gomba (vagy nem kinövésed van). Ha "kinövéseid" vannak, menj el a tininőgyógyászatra. Szerintem gyorsan béküljetek össze a mamáddal, azért, mert egyszer nem figyelt eléggé, nem érdemes cirkuszt csinálni (még akkor sem, ha tiniként az ember sokszor fekete-fehéren lát mindent).
2015. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Lokott -.- feltettem a nok egezsegere is, ott azert hatha van valakinek hasonlo, ott a kinezetet is kifejtettem. Es fel tettem ide, itt azert hogy ki a hibas, jogos-e reszerol a kiakadas, es hogy lehet-e ezen javitani, de par baromnak ez is felrement
2015. nov. 22. 09:34
 14/32 anonim ***** válasza:
11%

1. A nemiszerveket szülönek mutogatni 10 éves kor fölött nem szokás.


2. HA problémád van, akkor vagy te keresss rá az interneten, vagy -és ez az okosabb - menj orvoshoz.


3. Nögyógyászhoz sehol nem kell beutaló, felhívod öket és kérsz idöpontot. A 20 percre van meg annyira nem nagy dolog, ennyit csak kibirsz.


4. Anyádnak semmi köze a nemi betegségeidhez, és emiatt hisztizni teljesen fölösleges, gyereket részedröl.

2015. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyvárosban lakom, de nekem is 20 percre van a nőgyógyász. Ha ilyen kifogások vannak, akkor nem olyan nagy a baj.
2015. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

9:32-es vagyok.

Nem néztem a nők egészségét, annyit tudok, amit itt leírtál. Nemi betegségekben járatos szakemberként írtam, amit írtam. Menj el szakemberhez.

Most az a kérdésed, hogy lehet-e a "ezen" javítani: szerintem lehet, ha a stílusod kicsit finomabbra veszed, és nem hiszed azt, hogy mindenki téged akar bántani.

2015. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

(mert biztos súlyos betegsége van egy 14 éves szüznek, az Istenért sem gomba, vagy szemölcs


nyilvan hogy o eldontse hogy mi is


Most akkor:

1. szerinted herpesz

2. anyád utánanéz, akkor már kikéred magadnak, mitől lenne az egy szűznek

3. amikor rákérdezek, közlöd, nem értesz hozzá

De akkor nem kéne anyádat piszkálni azért, mert annak nézett utána, amit kitaláltál...

2015. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem értem, itt mindenki árván egymagában nőtt fel, mint az erdőszéli gomba!? Arra bezzeg senki sem gondol, hogy elvárnám anyámtól hogy körültekintöbb legyen, és ne kamillákkal, meg internetes oldalakkal nyugtatgasson, szakember helyett, és esetleg nagyobb komolysággal álljon oda, mint "akkor menny el te, csinálj amit akarsz".És nem tudom ki az az okos aki kiiarja hogy szülönek nem illik mutogtatni, nyilván van annyi eszem hogy elöbb neki mondjam el, mutassam meg, hátha csak túlreagálom, és volt neki, vagy esetleg tudja mi az. De ugy néz ki ott sak a remete aki inkább dugdossa, rejtegeti, és egymagában indul neki a városnak szülő nélkül egy vad idegen orvashoz!
2015. nov. 22. 11:24
 20/32 A kérdező kommentje:
* itt sok a remete
2015. nov. 22. 11:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!