Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » És még ő van megsértődve!...

És még ő van megsértődve! Jogosan?

Figyelt kérdés

A napokban vettem észre egy cikket a nemi herpeszek/betegségekről és rájöttem hogy nekem is hasonló kinövéseim vannak, amit érdemes lenne szakemberhez vinni.

Megmutattam anyámnak aki azt mondta "nekem is szokott ilyen lenni mestruáláskor" és hozzámvágot egy doboz kamillateát hogy ettől elmulik. Persze nem. Tovább nyagattam, a lépése az volt, hogy felment a feminára, megnézett 3 oldat a súlyos (!) nemi betegségekről (mert biztos súlyos betegsége van egy 14 éves szüznek, az Istenért sem gomba, vagy szemölcs -.-") és közölte hogy mutassam meg újra mert akkor "nem figylet". Ott állunk hogy én utolsó mencsvárként tekintek rá, megmutatom neki, ő meg konkrétan le se kokálja, másnak meg kéri -.- a végén kiborult a bili és szembesitettem azzal hogy milyen borzalmas, és hanyag anya, és hogy egy szobanővény több figyelmet kap mint én.



2015. nov. 22. 08:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

19, igen én, spec. félárván nőttem fel, telitalálat!


Amúgy 20 perc? Úristen!

2015. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
72%

De egy önállótlan liba vagy. Én szerető családban nőttem fel, de 14 évesen eszembe nem jutott a nemi szervemet mutogatni anyámnak. Ez nem normális. Az orvosnak az a dolga, hogy ilyenekkel foglalkozzon, de tök jó, hogy neked "van annyi eszed", hogy nem szakemberhez mész, hanem anyudat traktálod vele, mikor már rég nem vagy éretlen gyerek, és már ki kellett volna alakuljon egy egészséges szemérem. 20 perc? Úristen, bele ne halj. Ha 14 évesen nem vagy képes egyedül elmenni egy 20 percre lévő orvoshoz, akkor totálisan életképtelen vagy. Fogni kell a kezedet mikor átmész az úton, vagy mi? Szerinted komolyan rendben van az, hogy ennyire önállótlan vagy? A pofámról égne le a bőr ha egy 20 perces utat nem lennék képes megetenni 14 évesen.

Az meg a másik, hogy ha 2 éve van ilyen, akkor a francért pont anyád névnapján kellett előhozni ezt az egészet. Nem ért volna rá még egy napot? "Boldog névnapot anyu, ja és hadd mutassam meg a gombás puncim!" Szerintem borzasztó önző vagy, hogy az ő névnapján azt várod, hogy majd orvoshoz rohangál veled, mikor te magad 2 éve lusta vagy elmenni.

Összességében vagy értelmi fogyatékos vagy(amennyiben tényleg nem tudsz 20 percnyi távolságot egyedül megtenni)vagy lusta, és azt várod, hogy kocsival furikázzák a segged. Önző vagy, hogy ráadásul ezt pont anyád névnapjára időzíted, mikor korábban évekig ráért. Hisztis kis liba vagy, ha ezek miatt ilyeneket vágsz anyád fejéhez, hogy borzalmas anya. Inkább te vagy a borzalmas gyerek, nem is értem mi van az ilyen kis felfuvalkodott hisztikirálynők fejében.

2015. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!