Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszály eltürnöm a párom...

Muszály eltürnöm a párom gyererkeit? 3 gyereke van a férjemnek előző két házasságábòl, két felnőtt velem majdnem egykoru és egy nagy kamasz!

Figyelt kérdés
Már nekünk is van 3 közös gyerekünk, akiket utálnak a nagy lányai főleg a kamasz,mikor idejön bántja sértegeti a kicsiket mindegyik,velem is ugy beszélnek mint a szeméttel,folyton csak azt hangoztatják az én gyerekeim nem érnek annyit mint a kamasz testvérük,a màsodik felesége is fur minket,mai napig elvárja hogy eltartsa, ott él a férjem házában és a férjem majdnem minden jövedelmét oda adja egy gyerekének,ugy hogy sokszor a három közösnek semmire nem tellik! A férjem és a két felnőtt lánya csak a kamasz lányt féltik csak az ö lelkivilágával foglalkoznak,nekem és a gyerekeimnek mindent ek kell türnünk nehogy a nagykamasz megsérüljön! A saját házamban ugy élek mintha idegen lennék,be kell huznom fülem farkam és elviselnem a szemétkedéseiket! És még arra sem képesek hogy eltakaritsanak maguk után mikor udejönnek pedig van mit csinàlnom a picik mellett 4 hònapos, 3 és négy évesek! Szerintetek mit tegyek! Megkérni sosem kehet öket hyigy vigyàzzanak a kis tesòkra. Csak az apjuk miatt jönnek ide vsgy ha kell valami,ráadásul folyton betegen jönnek nem törödve a három picivel akik most is elkapták tőlük! Szemét lennék ha megmondanám nekik nem türöm tovább öket el és azért hogy velem és a kistesókkal ne szemétkedjenek inkább ne is jöjjenek! Vagy türjek és nyeljek mert a férjem gyerekei!amugy lehetek bármilyen mindenképp utálnak!

2015. nov. 28. 13:13
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
82%

Nem muszáj eltűrnöd őket. Be sem kell engedned. De a férjed is dönthet úgy, hogy tőled is lelép, ha kiutálod a gyerekeit.

A férjeddel miért nem beszélsz erről?

2015. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim válasza:
18%
Igazad van rakd ki a pulyákkal együtt fóton őket aztán csapj egy nagy bulit
2015. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
42%

"Megnevelni már aligha lehet,27,24 évesek a nagyok! "

Mióta kamasz 27, 24 évesen valaki?????

2015. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem ő lépett le egyik házzasságából sem, sajnos nem lehet megbeszélni vele, mégis csak a gyerekei, szereti mind maga körül együtt tudni,csak az én életem megy rá sajnos! Szerinte nekem türnöm kell, vagy leülnöm és megbeszélnem a lányaival a dolgokat,annak ellenére hogy felnőttek, amit pròbáltam is de nem sikerült mert akkor is bunkók!
2015. nov. 28. 14:11
 15/60 anonim válasza:
67%
Megjonnek a regi kolkei add oda a ferjednek a kezebe a mostani kojkeidet azt temeg menny el szorakozni valahova ahol vegre nincsenek gyerekek
2015. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
A harmadik kamasz az csak 15!
2015. nov. 28. 14:18
 17/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Utolsó nagyon felviditottál!:)
2015. nov. 28. 14:20
 18/60 anonim ***** válasza:
91%

"Vagy türjek és nyeljek"


Nyelni jobb lett volna, most már marad a tűrés.

Komolyan, amik ebben az országban mennek, kezdem azt hinni, hogy a Mónika show igazából hiteles dokumentumfilm...

2015. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
76%

mi a ráknak szültèl 3 gyereket neki?èn kiraknám a cuccait az ajtó elè,tartásdíj ügyèben látnám legkozelebb.

ne haragudj,de fontosabb ,hogy 23-27èves gyerekeit meg a volt nőjèt pêmzelje..hogy ott van 3pici gyereke az le van ejtve

2015. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
91%

És neked nem fordult meg a kis, agyatlan fejecskédben, hogy ha összesen HAT, azaz 6, tehát H A T gyermeke lesz a férjednek, nem tudja majd őket eltartani??


Felelősséggel nem csak a közös gyerekeitekért tartozik, hanem az előző házasságaiból származóakért is!

2015. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!