Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszály eltürnöm a párom...

Muszály eltürnöm a párom gyererkeit? 3 gyereke van a férjemnek előző két házasságábòl, két felnőtt velem majdnem egykoru és egy nagy kamasz!

Figyelt kérdés
Már nekünk is van 3 közös gyerekünk, akiket utálnak a nagy lányai főleg a kamasz,mikor idejön bántja sértegeti a kicsiket mindegyik,velem is ugy beszélnek mint a szeméttel,folyton csak azt hangoztatják az én gyerekeim nem érnek annyit mint a kamasz testvérük,a màsodik felesége is fur minket,mai napig elvárja hogy eltartsa, ott él a férjem házában és a férjem majdnem minden jövedelmét oda adja egy gyerekének,ugy hogy sokszor a három közösnek semmire nem tellik! A férjem és a két felnőtt lánya csak a kamasz lányt féltik csak az ö lelkivilágával foglalkoznak,nekem és a gyerekeimnek mindent ek kell türnünk nehogy a nagykamasz megsérüljön! A saját házamban ugy élek mintha idegen lennék,be kell huznom fülem farkam és elviselnem a szemétkedéseiket! És még arra sem képesek hogy eltakaritsanak maguk után mikor udejönnek pedig van mit csinàlnom a picik mellett 4 hònapos, 3 és négy évesek! Szerintetek mit tegyek! Megkérni sosem kehet öket hyigy vigyàzzanak a kis tesòkra. Csak az apjuk miatt jönnek ide vsgy ha kell valami,ráadásul folyton betegen jönnek nem törödve a három picivel akik most is elkapták tőlük! Szemét lennék ha megmondanám nekik nem türöm tovább öket el és azért hogy velem és a kistesókkal ne szemétkedjenek inkább ne is jöjjenek! Vagy türjek és nyeljek mert a férjem gyerekei!amugy lehetek bármilyen mindenképp utálnak!

2015. nov. 28. 13:13
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
89%
A helyesirast leszamitva is eleg ostoba elmere vall hogy valaki osszeadja magat egy pasival aki az apja lehetne , rakasra szuli a kolykoket neki a semmire egy olyan csaladba ahol a ferj elozo gyerekei ruhellik az uj asszonyt, meg a "kistesokat" is a ferj meg rajuk kolti az egesz fizeteset. ILyen kapcsolatba csak egy korlatolt bunko no megy bele.
2015. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
50%
Mióta osztályozzák az egyetemen a helyesírást, meg a nyelvtant? Max. magyar szakon.
2015. dec. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
31%
"Mióta osztályozzák az egyetemen a helyesírást, meg a nyelvtant? Max. magyar szakon." Nem magyar szakra jártam, fizika tanárira, úgy vágtak ki minket a vizsgáról, ha nem sikerült helyesen írni, mint macskát sz@rni...azon az alapon, hogy ha tanítunk, akkor legalább ne ostobán tegyük. ;)
2015. dec. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
41%

52-es vagyok, amúgy én halál komolyan nem értem, mikor itt ilyeneket írnak, hogy nem tud helyesen írni, biztos nem is járt egyetemre/főiskolára. Aki ezt írja, az járt? Basszus én átlibegtem az ELTE 5 éves jogász képzésén, de soha senkit se izgatott a helyesírás meg ilyenek, SŐT emlékszem mikor az első félév elején kinyitottam a frissen megvett könyveimet és majdnem rosszul lettem mondatszerkesztéstől, helyesírástól stb. Ráadásul 4 igen fényes elme dobta össze meg még lektorálták is azt a könyvet aztán mégis.. Hagyjuk már ezt, hogy megmondjuk ki mit végzett az alapján, hogy ide hogy ír.


Nyilván, ha így írna, hogy "anyosóm megínt irta facebokón, hógy útál engemet, amért nem mentem ela póstára, mitt tehetek ezügybe valyon?" akkor jogos lehetne a kétkedés, de azért egy átlagos fogalmazásnál nem ezen kéne lovagolni.

2015. dec. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
92%

Tegyuk teljesen felre a helyesirasi es fogalmazasi hibakat, vegyuk ugy hogy hibatlanul irt a kerdezo.

Tehat:

mindentol eltekintve valaki huszonevesen hozzamegy egy olyan ferfihez akinek mar vannak gyerekei az elozo hazassagabol , akik olyan koruak mint o maga, tehat a ferfi az apja lehetne?

A pasi szinte kizarolag az elozo kapcsolatbol szarmazo gyerekekre kolt ok a fontosak. Ennek ellenere a kerdezo sorba szuli egyiket a masik utan ugyanakkor arra panaszkodik hogy nem jut a sajatokra eleg penz, es hogy a nagyobbak ki nem allhatjak se ot se a feltestvereket.

Nos, akkor milyen ember az ilyen? Okos, megfontolt, intelligens, aki felmeri hogy milyen jovoje lesz a gyerekeknek es neki emellett az ember mellett?

NEM.

az ilyen no ostoba, megfontolatlan, stilusabol itelve nem intelligens, hiszen megcsak nem is egy gyereket hoz ebbe a rosszul mukodo "mozaikcsaladba" hanem nyulkent potyogtatja oket a bizonytalansagba. EZ a problema es nem(csak) a helyesiras vagy fogalmazasi keszseg hianya.

Kiir egy kerdest reszletezve a maganeletet es felpaprikazva vagdalkozik ha neki nem tetszo valaszokat kap.

Nem kell elturnie a ferje gyerekeit, csakhogy a ferj nem fog belemenni abba hogy a feleseg miatt hanyagolja oket, igy a kerdes csak ugy merulhet fel ha kidobja a lanyokat akkor esetleg az apa is szepen lelep veluk. Itt neki hiaba van haza ugy kell ugralnia ahogy a ferje diktalja ez kiderult abbol amit leirt, mert az apanak az elozo gyerekei, csaladja fontosabbak mint a jelenlegi. ilyen egyszeru az egesz.

2015. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
95%

Nos valóban, én eleve úgy vagyok vele, hogy minden fiatal nő hülye, aki gyerekes férfival kezd, ha meg több gyereke van, akkor aztán végképp. Lehetne válogatni egy rakás másikból, de neki pont olyan kell, aki hosszú éveken keresztül kötelező jelleggel és még azután is fakultatívan (mert a jó szülő nem mondja azt, hogy elvégezted az iskolát, töröld szemed-szád, mostantól tőlem semmire sem számíthatsz) már meglévő fix gyerekekre adja fizetése jó részét. Aztán ennek szülni még 3 gyereket és csodálkozi, hogy nem elég a lég. Hát öcsém, ilyenkor nem úgy kell kalkulálni, mint a tisztalappal induló friss házasoknál, hogy belefér három gyerek, mert itt már nincs tisztalap egy másik nő már rárajzolt három éhesszájat, akikre fizetni kell, és ennek alapján kell eldönteni, hogy mire telik. Hát, ha csak nem milliomos a hapsi, akkor kb. semmire, legalábbis az ő pénzéből. Az ilyen kifizeti a gyerektartást, meg a saját kajáját, a villanyt és a szappant amit elhasznál, aztán a fizetése annyit is ért. Szóval kár is rá számolni. És nem is várhatod el, hogy a már meglévőket hanyagolja, a te új fialásod miatt. Azoknál megvan, hogy mennyit ad, mennyit kell adjon, nekik ahhoz semmi közük, hogy az apjuk magára akarja vállalni a bolygó benépesítését.


Az meg, hogy előtte nem is találkoztak stb. Hát hallod és te egy ilyenhez mégy hozzá, hogy megszülsz neki egy rakat gyereket? Hát milyen apa az olyan, aki csak megcsinálja, meg fizet értük, de leszarja őket? Az a természetes, ha benne vannak az életében, ha valamiért mégsem úgy van, akkor inkább szorgalmazni kéne, hogy tegyen így, vegye fel velük a kapcsolatot, a gyerekei, töltsön velük időt, legyen velük stb. nem pedig őrülten remélni, hogy eltűntek örökre a ködben és nem lesz velük gond.


Akkor gyereknélküli fickót kell választani és nem csodálkozni később, hogy mennyi baj van vele.


A diplomához meg nem kell józanész, nekem is van olyan két diplomás családtagom, aki hozzáment egy ostoba nyolc általánost végzett bunkóhoz, egy 4 millió forintos esküvő keretein belül, (amit persze nem a bunkó állt) aki ráadásul össze-vissza csalja (igen, ő is tud róla) és rohadtul nem boldog vele, "de legalább van". Úgyhogy bárki lehet ostoba diplomák birtokában is.

2015. dec. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim válasza:
77%
Először is.Akik nem a te gyerekeid azoknak nem köteles téged szeretni.Feltételezem,hogy a férjed lányai külön élnek tehát nem látod őket gyakran.Próbálj meg kibékülni velük de semmiképp ne úgy űllj hozzá a dologhoz,hogy muszáj eltűrnöm? Egyébként ha van 3 gyereked és férjed is akkor gondolom már nem vagy fiatal tehát nem bántásból de nem muszály hanem muszáj
2016. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
35%
UNDORÍTÓ FÉREG kommentelők! Akinek nem inge ne hordja... Nem, nem azért amit írtatok, hanem ahogyan! Kérdezőnek annyiban biztosan jó a meglátása, hogy aki ide jár savazni, név-arc nélkül leoltaní, megítélni mást az konkrétan betegebb, mint a legostobább kérdés feltevője. UNDOR!
2016. márc. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
56%
Ha úgy állsz hozzá hogy muszáj akkor már az egészet elbasztad!Elvileg te vagy az idősebb.Ha nem tetszik akkor lépj le és kész.Ha a férjed normális akkor nem melletted fog dönteni hanem a gyerekei mellett.Ha van annyi esze...
2016. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
34%
Viszony.hu oda regelj fel és csald agyon... mi a fenének kezdtél olyan emberrel, akinek már van gyereke más nőtől???
2016. júl. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!