Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Muszály eltürnöm a párom...

Muszály eltürnöm a párom gyererkeit? 3 gyereke van a férjemnek előző két házasságábòl, két felnőtt velem majdnem egykoru és egy nagy kamasz!

Figyelt kérdés
Már nekünk is van 3 közös gyerekünk, akiket utálnak a nagy lányai főleg a kamasz,mikor idejön bántja sértegeti a kicsiket mindegyik,velem is ugy beszélnek mint a szeméttel,folyton csak azt hangoztatják az én gyerekeim nem érnek annyit mint a kamasz testvérük,a màsodik felesége is fur minket,mai napig elvárja hogy eltartsa, ott él a férjem házában és a férjem majdnem minden jövedelmét oda adja egy gyerekének,ugy hogy sokszor a három közösnek semmire nem tellik! A férjem és a két felnőtt lánya csak a kamasz lányt féltik csak az ö lelkivilágával foglalkoznak,nekem és a gyerekeimnek mindent ek kell türnünk nehogy a nagykamasz megsérüljön! A saját házamban ugy élek mintha idegen lennék,be kell huznom fülem farkam és elviselnem a szemétkedéseiket! És még arra sem képesek hogy eltakaritsanak maguk után mikor udejönnek pedig van mit csinàlnom a picik mellett 4 hònapos, 3 és négy évesek! Szerintetek mit tegyek! Megkérni sosem kehet öket hyigy vigyàzzanak a kis tesòkra. Csak az apjuk miatt jönnek ide vsgy ha kell valami,ráadásul folyton betegen jönnek nem törödve a három picivel akik most is elkapták tőlük! Szemét lennék ha megmondanám nekik nem türöm tovább öket el és azért hogy velem és a kistesókkal ne szemétkedjenek inkább ne is jöjjenek! Vagy türjek és nyeljek mert a férjem gyerekei!amugy lehetek bármilyen mindenképp utálnak!

2015. nov. 28. 13:13
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Persze nem nekik szülte, de sajnos nagyszülök nincsenek és volt rá példa hogy a férjemnek is ott kellett lennie mikor baj volt! De mindegy! Ez biztos nagy kérés hogy a testvér egy két òràt vigyàzzon a kis tesòra! Ha szerintetek ez azt jelenti hogy nekik szültem akkor valami baj lehet a felfogàsotokkal! Màr nem is vàrom el tőlük de akkor nekik miért van elvàràsuk.? Kérem olyanok ne vàlaszoljanak akik csak itélkezni és szàmonkérni tudnak nem vélemény nyilvànitàst kértem! Nem is tudom az ilyen embereknek ez okoz örömet hogy a bajba jutottaknak ahellyett hogy segitenének még bele rugnak kettött! Tisztelet azoknak a kedves vàlaszolóknak akik tényleg segiteni szeretnének nem pedig dühüket levezetni! Màr kezdem azt hinni tökéletes az életem, mert soha nem lenne bennem annyi gyülölet hogy a bajba jutottat még megbàntsam!És a lànyai már nem tanulnak mert messze nem volt annyi pontjuk hogy bejussanak egy egyetemre énis sajàt erőmből végeztem el, mert hàl istennek én bejutottam és el is végeztem. Az élet dolgait is jó lenne ha csak bemagolnànk!
2015. nov. 29. 21:44
 32/60 anonim ***** válasza:
83%

Nem nagy baj ha megkéred őket, de ha ők nem akarják, akkor nem kell megtenniük. Semmilyen kötelezettségük nincs a gyerekeid felé. Nem mindenki szereti a gyerekeket, nem mindenki akar velük foglalkozni.

Amit pedig ők csinálnak, csak akkor lehet ha hagyjátok magatokat. Neked kéne a sarkadra állni és beszélni a férjeddel.

2015. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Ők szeretik! Más vadidegenekre szivesen vigyáznak! De mindegy ez nem is volt kérdés! Mert nem is szeretném ilyenekre bizni a gyerekeim mert tudom hogy utáljàk őket! A gyerekeim se maradnànak meg velük érzik a gyülöletet bennük! Eért is jem akarom higy jöjjenek mer lelkileg bàntjàk a kicsiket! De gondolom egyeseknek az is normàlis ha valaki utàlja a sajàt testvéreit meg a piciket!
2015. nov. 29. 22:05
 34/60 anonim ***** válasza:
76%

Kizárt dolog, hogy te ezzel az írásképpel egyetemet végeztél. Az életre mindenesetre nem tanítottak meg.

Hiába hőbörögsz, nem kötelesek vigyázni a "kistesókra", akár normális ez szerinted, akár nem. Ha tied a ház, ne engedd be őket és ennyi, amúgy meg fogadj bébiszittert, ha felvigyázó kell. Miért kéne boldognak lenniük, hogy az apjuk bőven 40 fölött (vagy inkább 50+ évesen) összehozott még 3 gyereket egy velük egykorú nővel, akiket alig bír eltartani?

2015. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:
Telefonròl irok még új és gyorsan irok, azért ennyire rossz a helyesìrásom. De a te kedvedért visszaolvasom és kijavítom! A telefonhoz meg nem diploma kell! De kit érdekel mit gondolsz!.? És a kérdéshez már semmi köze a vàlaszodhoz!Szabályzatba benne, hogy ne offolj!!! Szerintem van egy pár elmebeteg hülye aki arra vár hogy mikor jön egy uj kérdés és milyen szemétséget írjak neki! Vagy hogyan tévedtek ehhez a témához, mert én azt olvasom ami engem is érint!Szerintem nem is én szorulok seģítségre!Ennyi bunkó embert honnan fújt össze a szél! Magyar mentalitás!!! Rugjunk bele abba aki már amugy is a földön fekszik! Az ilyenek miatt tart itt az orszàg! Nem kérek több szociopata választ!!!!!!!!!!!!!! Ebből làtszik te biztos nem vagy diplomás! Elmebetegek gyülekezete!!!!! Kivétel a kedves segítőkész embereknek! És az aki nem szereti a testvéreit föleg hogy a koruk miatt még okot sem adhattak a gyülöletre, az még a féreggel sem említhető egy napon és akik az ő pàrtjukon àllnak azok se különbek! Önző szociopata az ilyen! Remélem megfelel a helyesíràsom! Bocsi ha mégis elütöttem valamit! Bár szerintem a segítségnyújtással kéne foglalkozni nem a helyesírással! Aki nem ezt teszi az szakadjon le rólam!
2015. nov. 30. 00:03
 36/60 A kérdező kommentje:
Különbbek, ezt elírtam, mielőtt szó érné a ház elejét! De mostmàr nem is kérek segítséget! Mert a sok hülye ràébresztett bunkóval csak bunkón lehet bánni!!!!
2015. nov. 30. 00:10
 37/60 A kérdező kommentje:
És utolsókám a te helyesíràsod is hagy némi kivánni valót maga utàn remélem neked is van rà mentséged az íràstudatlansàgra! Bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű!:)
2015. nov. 30. 00:16
 38/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik tényleg segiteni akartak, az oldal ráébresztett nem is olyan szar a helyzet, van saját házam, nem is egy,autóm, szuper diplomàm és àllássom! Nem élünk nagylábon de ami kell azt elöteremtem! De legalább nem ülök a gép előtt és arra izgulok hogy a màsik embert mivel tudnàm jól megalázni, ennyire azért nem elborult az elmém! Hàla istennek nekem más okoz örömet! Van csodàlatos hàrom gyerekem, a férjem bunkò lányainak meg jó nagyra kitárom az ajtót és ha nem tetszik mehet ő is!Soha nem is kértem hogy vigyázzanak a tesókra a férjem kérte, mert én éppen egy hónapig a gyerekem mellett ültem a kòrhàzba ö pedig hozott volna be kaját vagy valamit, de nem tették meg, és szerintem ez akkor is undorító, mert a gyerekem élet halàl között volt! Mégcsak meg se látogattàk! Inkàbb bíznàm egy vadidegenre minthogy ilyen érzéktelen szemétlàdàkra! És a bunkó emberek véleményét inkább szànakozva olvasom minthogy magamra vegyem! Szegénykéim biztos nem volt gyerekszobàtok! Látjàtok nekem az is volt! Mostmár hàzam is és hitelem semmi!!!!!
2015. nov. 30. 00:50
 39/60 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy megvan mindened. Nem is értem, hogy egy ilyen szuper csaj miért csak egy középkorú pasit bírt leakasztani magának, 3 bunkó gyerekkel.:D

No mindegy, vagy húszan leírtuk már a kérdésedre a választ, tovább nem érdemes ezen pörögni.

2015. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
46%

Most hány éves is vagy pontosan?

Azt írtad az apa lányai veled egyidősek.

Tehát 20on éves létedre 3 gyereked van!

Én egy diplomás 20on éves nőt sem ismerek,akinek 3 gyereke van.

De,ha ez így is van,akkor nem nagyon dolgozhattál eddig.


A baj ott kezdődik,hogy te 3 gyereket vállaltál 20on évesen egy középkorú pasival,akinek szintén korábbi kapcsolatából több gyereke van!

Ez így akkora felelőtlenség egy az egyben.Ritkán olvasni,hogy valaki ilyen sok "rossz" tényező mellé vállal ennyi gyereket.


Gondolom nem a 3.gyereknél esett le neked,hogy vannak gyerekei.

"Nem gondoltam,hogy ez lesz"-Hát hogyne:D..Azt gondoltad,hogy majd egyszer felnőnek a régi gyerekek és ők örökre eltűnnek a képből?

Elég naiv vagy.


Miért nem képzeled magad a gyerekek helyébe?

Az apjuk lelépett egy fiatalabb nőért,és több gyereket vállalt be,az ő kárukra.Én sem lennék boldog.


Azt a pénzt,amit az új családjára költött,azt rájuk is költhette volna.Eltudom képzelni ennyi gyerek mellett mennyi jut egyre.

A baj,hogy ennek a levét a te gyerekeid is megfogják inni,mert ők sem fognak majd kapni semmiféle támogatást,ha ilyen nagyok lesznek,mert lehet addigra már nem is fog élni az apjuk,és még a vagyonon 3 másik gyerekkel kell majd megosztozni.

Szép jövő!

Kicsesztetek mind a 6 gyerekkel!A legnagyobb hibás a párod,utána pedig a többi feleség,aki egy ilyen pasinak gyereket szült.

2015. nov. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!