Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék fogamzásgátlót...

Szeretnék fogamzásgátlót szedni. Ezt hogy beszéljem meg anyával?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nem tud arról, hogy van valaki, akivel együtt vagyok úgymond...

Viszont ha már 1 napot is késik, teljesen idegesen leszek, veszek vagy 5 tesztet és még ha negatív mind, akkor is elmegyek ultrahangra, ha pár napon belül nem jön meg.

Szóval szeretném elkezdeni a fogamzásgátlót, mert a guminál elég ideges vagyok, ha késik.


Most leszek 18.


2015. dec. 6. 16:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
38%
Aha, és ennek mi köze van a nőgyógyászathoz? Meg egyébként is, elég buták vagytok anyukáddal, ha egyetlen esetből azt a következtetést vonjátok le, hogy ha megfizetem a magánorvost, tuti jó kezelést kapok :D
2015. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért kell belekötni abba, hogy hová járunk orvoshoz... :D
2015. dec. 6. 18:52
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
Menj el diakmunkàra és hamar meglessz rá a pénz. Anyud sem fogja így tudni.
2015. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem ez volt a kérdésem.
2015. dec. 6. 18:59
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a felnőttség nem ott kezdődik, hogy szexelsz. Ott kezdődik, hogy felelősséget vállalsz, vállalod a tetteid következményét.

Az, hogy szexelsz, azzal jár, hogy védekezned kell. Ez meg azzal, hgy oda kell állnod anyád elé.

Ja, hogy könnyebb a pasid mellé feküdni, mint az előbbi?

Hát, döntsd el, felnőtt vagy-e.

2015. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt áruld el nekem, hogy 5 teszt meg egy UH mennyivel olcsóbb, mint a gyógyszer, hogy arra tudsz szerezni, erre meg nem.
2015. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
94%

Jó, akkor válaszolok.

Legyél már olyan nagylány, hogy odaalsz anyad elé, és megmondod neki!

Nagyon gyerekes vagy még!

2015. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy miért kell belekötni abba, hogy hová járunk orvoshoz... :D


Ugye azt tudod, hogy aki magánrendel, az rendel a szakrendelőben, kórházban is? a tudása nem lesz nagyobb egyik helyen, mint a másikon...

2015. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagy igazságot mondott. Én évekig magánba jártam egy nagyon jó helyen Budára 15000/alkalom. Aztán egyszer nem álltam olyan nagyon jól anyagilag és nem is valami nagy dolog miatt mentem, így sok év után az SZTK-ba mentem ingyen...ugye kitalálod ki volt a doki? Majdnem hülyét kaptam.
2015. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha nem állt még be a menzeszed, akkor honnan a jó életből tudod, hogy épp késik 1 napot?

Másrészt, a gumi ezerszer megnyugtatóbb, mert látod, hogy kiszakadt vagy sem.

Másrészt, ez a magánorvos-dolog nem ilyen egyszerű. A városunkban a körzeti fogorvos nagyon kedves és óvatos, a magándoki meg egy bunkó állat. De még jobb eset volt, mikor édesanyám magándokihoz járt nőgyógyászhoz, és majdnem belehalt egy félrekezelt tályogba. Hidd el, ugyanaz az orvos csinálja a magánrendelést, aki az sztk-ban is ül, csak az sztk-ban unja magát, magánrendelésen meg megjelennek a szemében a dollárjelek, és csak a pénzed érdekli. (Mármint nem minden magánorvos ilyen, de ha érdekli a beteg, akkor az sztk-s rendelésen is jól bánik vele, ha meg nem érdekli a beteg, akkor magánrendelésen is csak lehúz.)

2015. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!