Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék fogamzásgátlót...

Szeretnék fogamzásgátlót szedni. Ezt hogy beszéljem meg anyával?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nem tud arról, hogy van valaki, akivel együtt vagyok úgymond...

Viszont ha már 1 napot is késik, teljesen idegesen leszek, veszek vagy 5 tesztet és még ha negatív mind, akkor is elmegyek ultrahangra, ha pár napon belül nem jön meg.

Szóval szeretném elkezdeni a fogamzásgátlót, mert a guminál elég ideges vagyok, ha késik.


Most leszek 18.


2015. dec. 6. 16:58
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Ne legyen már felesleges vita ebből.

Minden problémával magánúton megyünk orvoshoz, így szoktuk meg.

2015. dec. 6. 19:33
 32/42 anonim ***** válasza:
93%

kèrdező, azèrt kötünk bele abba,hogy magánorvoshoz mennèl ,mert te is írtad,hogy nem tudsz előkaparni 20 ezret. elmennèl az sztk-ba,kèrsz 3*1 havi receptet,az kb havi 3ezer lesz.ennyit gondolom tudsz kèrni indoklás nèlkül.20 ezer már neccesebb.

tudok olyan magándokit aki hasraütèsre ír fel elsô alkalommal fogamzátgátlót.de tudok olyan sztk-st,aki rendesen kivizsgál ,elküld vèrvètelre,hogy a neked megfelelő összetètelűt írja fel első alkalommal.

szóval szerintem nem kell lesajnálni a körzeti orvost sem. de ha neked magán kell,semmi problèma,de akkor kènytelen leszel beavatni anyukád is a pènz miatt.

bár megjegyzem a vèdekezès a barátod ès a te dolgod,szerintem közösen kène vennetek.

2015. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
81%
Liba:)
2015. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, én megmondtam, hogy ez is csak egy unalmas gazdaglányos kamukérdés, kb. az ezredik kiadása. Kár volt normálisan is megválaszolnom.
2015. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
83%

Anya, Jzsival már x ideje együtt vagyunk, így egyszerűbb lenne a védekezés - amúgy nem.


Én nem örülnék neki, engem tönkretett a gyógyszer, fél évig szedtem, egy évbe telt úgy-ahogy rendbe jönni (a pajzsmirigyem pl. azóta sem működik jól).

2015. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
56%

Persze hogy a gazdag tini libás kamugyáros, hát vasárnap este van, unatkozik a kicsi kincsem. :D

Most majd jön az, hogy őőőőő nem is tudja miről beszélünk, biztos összekeverjük valakivel. Mint minden egyes hazugságánál.

2015. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
49%
Hahaha, igen, tényleg mindig az erre a reakciója. :D Vagy nem is válaszol egyáltalán, pedig előtte oly bőszen reagált mindenre.
2015. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
80%
Hát persze, hogy nem válaszol. Párizsba ment budipapírt venni, az apja csudálatos ügyvédi irodájában dolgozik, a nagyon fontos ismerőseivel van, a luxusprosti legjobb barinője Budai luxuslakásában partizik, a barátnőjét menti meg külföldről, unokatesóval nyaral külföldön suli helyett... Hát ennyi minden mellett hogy érne ré ide válaszolni? Túl fontos ember ő 17 évesen, tudod.
2015. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
72%

Az felmerült-e benned, hogy a pasid vegye a gyógyszert? Hiszen érte teszed, őt mentesíted a gumihasználattól, egyébként ez a mi ismerősi körünkben bevett szokás...

A nő áldozza fel a hormonrendszerét, vállalja be az esetleges egészségügyi kockázatokat, az a minimum, hogy a férfi finanszírozza ezt.

Nem is értem, hogy nem merült ez fel eddig.

2015. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
100%

De gondolom a gumi ÉS MELLÉ A gyógyszer védekezést akarod ugye?

Csak,mert a bogyó nem véd a betegségtől.

2015. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!