Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék fogamzásgátlót...

Szeretnék fogamzásgátlót szedni. Ezt hogy beszéljem meg anyával?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nem tud arról, hogy van valaki, akivel együtt vagyok úgymond...

Viszont ha már 1 napot is késik, teljesen idegesen leszek, veszek vagy 5 tesztet és még ha negatív mind, akkor is elmegyek ultrahangra, ha pár napon belül nem jön meg.

Szóval szeretném elkezdeni a fogamzásgátlót, mert a guminál elég ideges vagyok, ha késik.


Most leszek 18.


2015. dec. 6. 16:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
58%
Én 17 éves vagyok, és anyukám nem tudja, hogy szedem, de ha tudná akkor sem cseszne le, mert amikor be mutattam a páromat utána kérdezte tőlem, hogy ugye szedsz fogamzásgátlót? Mondjuk akkor még nem szedtem, gumival védekeztünk, majd párom mondta, hogy menjek el nőgyógyászhoz és írassak gyógyszert, mert hogy az biztonságosabb. Olyan dokihoz mentem sztk-ba aki tudom, hogy tart magánrendelést is :D felírt egy nagyon gyenge hormontartalmút (jangee) és nekem bevált..eddig...és a párommal közösen fizetjük a gyógyszert, mondjuk most állt 3 havi adagot :) szóval meglehet oldani...
2015. dec. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Arra persze nem válaszol, hogy honnan tudja hogy késik 1 napot, ha még nem is állt be a menzesze :D
2015. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!