Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elvárjátok a gyereketektől...

Ti elvárjátok a gyereketektől hogy legalább annyira tanult legyen mint ti?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egyikőtök elvégezte a BME-t akkor a gyereknek is el kell mert megvannak az adottságai.
2016. febr. 1. 18:21
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Biztos azért bíznak rám 10 meg 100 milliós projekteket mert hülye vagyok."


Képzeld, rám meg naponta több ezer embert bíztak 13 évig (és ezalatt 1 ember sem halt meg miattam), pedig nincs is diplomám, "csak" metróvezető voltam 13 évig. Könnyen lehet, még Téged is szállítottalak :-)

2016. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és egy projektet elronthatsz, max kijavítod, de ha a metróvezető hibázik, akkor könnyen a börtönben találja magát.

Nem dicsekedni akarok, csak érzékeltetni, hogy nem csak a diplomás ember az ember.

2016. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
53%
há én el váróm hogy legen legaláb 4 osztája mint nekem ha mek vanak hozá az adocságai ako miért is ne
2016. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

#53

:D:D - kössz, jót nevettem :-)

2016. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!