Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de úgy bánnak velem, mint egy 12 évessel.

Van egy 22 éves barátom és szerintem természetes lenne, hogy le akarunk feküdni egymással, de anyámék nem képesek ebbe beletörődni és megszabják, hogy ha mondjuk délután 4-kor találkozok vele, akkor fél 6-ra már legyek otthon. Viszont nekem egy teljes óra hazabuszozni, szóval kb fél órát találkozhatnék vele, az meg még arra se elég, hogy csak simán együtt legyek vele, nem hogy felmenjünk hozzájuk. Őt meg nem engedik, hogy hozzám jöjjön.

Annyira gáz, hogy neki előttem olyan barátnői voltak, akiket simán elengedtek még ott aludni is nála, meg az ő szülei is megengedik, hogy felmenjen hozzá valaki, sőt, ő már 16 évesen hordott fel magához barátnőket...Nekem meg 18 évesen megmondják, hogy csak fél órát talizhatok egy nap a barátommal és amig el nem költözök innen, ami évek múlva lesz, ne is álmodjak arról, hogy nemi életet éljek.

Ez szerintem qrvára beteges, egy szülőnek nem kéne ennyire belemásznia a gyereke életébe. Ezzel már magát a kapcsolatomat veszélyeztetik, már esküszöm, arra várok, mikor mondja azt a barátom, hogy szakitani akar velem, mert ő egy nővel akar együtt lenni, nem egy kislánnyal, akit a szülei nem engednek felmenni a barátjához...És igaza is lenne. Pedig még csak 3 hete vagyunk együtt..

Miért ilyen elmebetegek? Mit csináljak??


2016. márc. 13. 16:39
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a 29es 59%os valaszolónak szántam amit írtam.
2016. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bocsánat, csak már egyszerűen bosszant, hogy valaki nem képes értelmezni pár mondatot, és még engem hülyéz le...
2016. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy sok itt az irigy ember az nem érvelés volt, csak megállapítás, amit 24 évesen is meg lehet állapítani szerintem, bár nem tudom mi köze ennek a korhoz. És igen, a kérdező leginkább a társadalmi elvárásokkal szemben menne, ahogy látom (bár szerintem 18 évesen szexelni akarni három hónap után egy egészen normális dolog, ha egyáltalán van olyan, hogy normális), ami itt sokaknak szúrja a szemét, és okként csak az irigységre tudok gondolni, érvelnek azzal, hogy az ő szüleik is ilyenek voltak és az milyen jót tett nekik. Szerintem valójában utálták, hogy a szüleik így viselkedtek velük, csak nem mertek tenni ellene, így inkább azt választották, hogy nekik ez jó. És frusztrálja őket ez belül továbbra is, amint látszik nagyon is, hiszen ribizik és hasonlók a kérdezőt egy teljesen abszurd dolog miatt, valamint teljesen hülyének nézik. Egyáltalán nem normális, hogy a szülei ennyire rövid pórázon tartják, hogy blokkot kell vinnie bizonyítékként stb. Az ő érdekében? Hagyjuk már...Ez birtoklás leginkább, szeretetből pedig nem igazán lehet birtokolni senkit.

még mindig 24L

2016. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
79%

43: Ehhez még hozzátenném azt is, hogy sokan akaratlanul is azt adják tovább a gyerekeiknek, amit ők kaptak a szüleiktől, akkor is, ha nem tartották jónak. Másoknak, akik ugyanazt kapják, szintén meg akarják magyarázni (sokszor fölényeskedő és kioktató stílusban), hogy az jogos és úgy van jól. Annak idején elnyomták őket, most ezt úgy próbálják kiheverni, hogy ők is ugyanúgy próbálnak elnyomni másokat.

Egyébként nem három hónapot, hanem három hetet írt a kérdező, személy szerint ezt én is kicsit korainak tartom, de nyilván nem akarnám megmondani egy 18 évesnek, hogy kivel mennyi idő után szexeljen.

2016. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
20%
3 hét az a három hónap..azért van különbség...
2016. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
57%

Bocsánat, három hét....:D

Arra gondoltam, csak mást írtam, mindenesetre én továbbra sem tartom ezt különösebben rossznak.

2016. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!