Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel?

Mit kezdjek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Kedden veszünk gépet,használtan, én pénzemből. Hardverapróról akarok venni,de a szüleim a helyi szerelőtől valami bóvlit.. Előreutalással lenne a hardverapróról a vásárlás,de azt írja az oldal,hogy az eladó megbízható (200+ pozitív véleménnyel.). Idézem az egyik vásárlóját:


"Hirdetés: Sony Xperia S 32GB Független csere is S III-ra

Eszméletlen korrekt eladó

Előreutalással fizetem, mondta hogy amint megkapja a pénzt fel is adja csomagot..! ez így is történt.

Ajánlom mindenkinek.. korrekt, megbízható, gyors Remélem nem ez volt az utolsó üzletünk"


Igazából az én pénzemből lenne,amit a keresztanyám adott,nemértem miért szólnak bele,mit akarok venni..



2016. márc. 19. 18:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon öreg gép. Ne vedd meg. A tápot pl. egyből dobhatnád is ki belőle.
2016. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!