Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel?

Mit kezdjek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Kedden veszünk gépet,használtan, én pénzemből. Hardverapróról akarok venni,de a szüleim a helyi szerelőtől valami bóvlit.. Előreutalással lenne a hardverapróról a vásárlás,de azt írja az oldal,hogy az eladó megbízható (200+ pozitív véleménnyel.). Idézem az egyik vásárlóját:


"Hirdetés: Sony Xperia S 32GB Független csere is S III-ra

Eszméletlen korrekt eladó

Előreutalással fizetem, mondta hogy amint megkapja a pénzt fel is adja csomagot..! ez így is történt.

Ajánlom mindenkinek.. korrekt, megbízható, gyors Remélem nem ez volt az utolsó üzletünk"


Igazából az én pénzemből lenne,amit a keresztanyám adott,nemértem miért szólnak bele,mit akarok venni..



2016. márc. 19. 18:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Neeeeeee ugye még nem utaltad el a pénzt? :O a felesége számlaszámát? :D már nekem itt gyanús az ember,ezzel foglalkozik évek óta,de nincs sajátja? Semmiképp ne így vedd,szépen utazz le hozzá és úgy vedd meg,vagy akárhol,de személyesen,ilyen nagy összeget ne kockáztass!!!
2016. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Dehogy.. Ha átbax tudok feljelentést tenni,Prohardveren a moderátorok kiadják az IP-jét,ha lesz rendőrségi feljelentés. [link]
2016. márc. 19. 21:18
 13/21 A kérdező kommentje:
5 éve tag,ha annyi átverése lenne,már rég banolták volna.
2016. márc. 19. 21:19
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem gyanus hogy 5 év alatt 200 cuccot adott el?
2016. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon max fizetéskor vesznek..
2016. márc. 20. 09:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, küldj egy linket. Én pont ezért nem veszek hardverapróról, mert hiába jó hely, de ha régi hardver kell, lefutok a bolhapiacra, vagy felkeresek egy ismerőst, és akkor ki is tudom próbálni, hogy működik-e. 160 ezerból egész jó gépet össze lehet rittyenteni, nem csak használtan, újan is. Ha mindenáron használtan akarsz, esetleg az ebyte.hu üzletet tudom ajánlani. Írd meg, hogy milyen géped van most (táp pontos típusa, gépház pontos típusa, alaplap, proci, ram, vga?) és segítek. 15f
2016. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom mind a 160 ezremet elkölteni,mert nyáron bulizni is akarok,meg új telót is szeretnék venni.. Most csak egy laptomom van.
2016. márc. 20. 18:45
 18/21 anonim ***** válasza:
De akkor mit akarsz? Mennyi a keret? Mennyibe kerül az a gép??? Semmit sem írtál, csak azt, hogy hardveraprón találtál egy hirdetést. És? xD
2016. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

30e a gép, nem is akarok többet szánni rá.


Nvidia GTX 460

Intel Core 2 duo E6600 vhány

4gb ram

2016. márc. 20. 19:52
 20/21 kovpet ***** válasza:

Kis srác! Nézd már meg a hardverapró FŐOLDALÁN a nagy piros feliratot:


Fontos tudnod!

Ne utalj előre! Soha!


Fiatalka vagy még és naiv. Feljelented, mi? 30 ezer forintért? Te, 16 évesen? Tudod, hogy mivel jár egy feljelentés? Meglesz a következő évekre a szórakozása vele a szüleidnek, amikor járnak tárgyalásra, amin nem jelenik majd meg a másik fél és ezért elnapolják. Majd ismét ugyan ezt. Nem ám a helyi bíróságról van szó, hanem ott lesz, ami illetékes az ügyben, ahol elkövették a csalást. Amit nem is tudsz bizonyítani, vagy csak nehezen. Nem akarsz te ilyet, higgy nekem, jó indulattal írom.

2016. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!