Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves lányom egy 31 éves...

A 17 éves lányom egy 31 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányom nem tudja, hogy tudok erről a "viszonyról"...mert állítólag még nem jöttek össze, még csak kavarnak...

Mindent el szokott mondani, minden pasi dolgot, de erről egyáltalán nem szólt, az egyik barátnőjétől tudom. Ő azt mondta, hogy normális a pasi, bár mondjuk kinek mi a normális. De én akkor sem tartom jónak ezt a dolgot, nagyon nem az ő korosztálya ez a pasi és nem akarom hogy sérüljön...nem is értem, mit akar tőle, eddig 2-3 évvel idősebb barátai voltak csak.

Mit csináljak? Aggódom érte.


2016. márc. 19. 22:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

A lányodat kell először is ismerned, hogy mit vár. 31 éves szórakozhat is de lehet komoly is. Nekem 23 évesen volt olyan 18 éves barátnőm akihez jobban passzolt volna akkor egy 30-31 éves pasi, mert jóval érettebb volt mint én, már akkor családot akart volna és gyerekeket. 31 évesen már úgy gondoltam hogy el tudnám egy hasonlóval képzelni a komoly dolgot. Most már viszont 39 évesen öregnek érzem magam az ilyen korosztályhoz, és ha valaki a korosztályomból lenne fiatal lánnyal, azt gondolnám hogy egyiknek a pénz kell másik meg szórakozik.

De a 31 szerinte még lehet határeset.

2016. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd békén, ne szólj bele, mindenki a saját kárán tanul és nem lehet megvédeni őket minden csalódástol. Még az is lehet hogy ez a kapcsolat jól alakul.
2016. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

"Mindent el szokott mondani, minden pasi dolgot"

"nem akarom hogy sérüljön"


Már bocs! De a lányod volt már egy csomó pasival eddig is. Akkor most mitől sérülne??

Attól, hogy idősebb a pasas, még nem nagyobb a szerszámja, mint akikkel eddig kufircolt a lányod.

2016. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
A lányod kiskorú,ne hagyd neki.Ha kell beszélj a pasival.
2016. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Előző! A törvény szerint azzal szexel akivel akar!
2016. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Ja minden hülye kiskorú azt csinál amit akar,úgy is a szülő a felelős érte.
2016. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%

A lányod még nem ismeri a férfiakat, hiába volt már több pasival. Te viszont tudod, hogy egy normális 30 éves egyetlen dolgot akarhat tőle... és az nem a beszélgetés.

Lehet, nem ártana felvilágosítani a lánykát, hogy a párkapcsolat, tehát hogy járunk vkivel, az nem merül ki a romantikus együttlétekben, adott esetben b??ásban. Mert hogy egy nem infantilis 30 éves nem arra kiváncsi, hogy mi történt az iskolában, az ziher.

2016. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen igazad van, dugnak ezek a kis csajok fűvel-fával.

Minden hétvégén az a csaj a menő, amelyik a legtöbb pasast kielégíti a helyi diszkó wc-jében.


Azután majd a szegény (31 éves) pasi elkap valamit kikezelhetetlen nemi bajt tőle...

2016. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

"mert állítólag még nem jöttek össze, még csak kavarnak..."


A mai fiatalok nyelvén ez dugást jelent?

2016. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Azt hiszem elbeszélgetnék a pasival.
2016. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!