Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 17 éves lányom egy 31 éves...

A 17 éves lányom egy 31 éves pasival van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lányom nem tudja, hogy tudok erről a "viszonyról"...mert állítólag még nem jöttek össze, még csak kavarnak...

Mindent el szokott mondani, minden pasi dolgot, de erről egyáltalán nem szólt, az egyik barátnőjétől tudom. Ő azt mondta, hogy normális a pasi, bár mondjuk kinek mi a normális. De én akkor sem tartom jónak ezt a dolgot, nagyon nem az ő korosztálya ez a pasi és nem akarom hogy sérüljön...nem is értem, mit akar tőle, eddig 2-3 évvel idősebb barátai voltak csak.

Mit csináljak? Aggódom érte.


2016. márc. 19. 22:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
felolem tegye, csak ne 2x annyi idos fajankoval mint o!
2016. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
vagy kiherélném azt a pasit vagy feljelenteném a rendőrségen liliomtiprásért. egy 31 éves ember minek szórakozik egy tinilánnyal, mit akar tőle? a lánynak is lehetne több esze, a pasi majdnem az apja lehetne, nekem ha fizetne érte sem érdekelne. állj a lány elé és szembesítsd a dolgokkal, szülőként jogod van hozzá, még egyébként is kiskorú, hivatalosan te vagy a gyámja. ne hagyd annyiban mert ebből tényleg baj lehet.
2016. márc. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"feljelenteném a rendőrségen liliomtiprásért."


Kedves nagyi! Lehet, hogy a te idődben még voltak "liliomok", de a mostani tinicsajok inkább mákvirágok.

Amúgy kiröhögnek a rendőrségen...

2016. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

akármilyenek is a "mai csajok" a védelem akkor is megilleti őket.

2016. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!