Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy a barátomnál aludhassak? 18/L

Figyelt kérdés

Majdnem 8 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást... viszont a szüleim nem veszik komolyan az egész kapcsolatot, fiatalnak tartanak ahhoz hogy ez komoly lehessen, meg hogy az együtt alvás felnőtt korban a normális.. meg csak terhet jelentek majd a szüleinek ha ott alszom, zavarom majd őket..meg biztos akkor szexelni is fogunk és az is korai. Meg milyen gáz lesz amikor meglátják a környéken hogy én reggel megyek haza stb.

Meg egyáltalán nem látják az értelmét, hogy minek ez


Nem is nagyon mertem idáig ezt felhozni mert nem akarok vitát de már nagyon szeretnénk együtt aludni


(az hogy hozzánk jöjjön a barátom teljesen esélytelen)


2016. márc. 22. 09:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

Ülj le a szüleiddel beszélgetni.Mondd el nekik amiket ide leírtál.

Mondd,hogy látod,hogy nem veszik komolyan a kapcsolatotokat. Pedig szeretitek egymást, szerettek együtt lenni.Nincsen abban semmi rossz, hogyha együtt aludtok. Gondolom nem olyan idióták,hogy azt hiszik,hogy 2 kamasz csak akkor fog szexelni,hogyha együtt aludhatnak..A fenéket. Akik leleményesek és fűti őket a hév, azoknak akár zár tér, lakás sem kell hozzá..Úgy is megoldják..Ez tény.

Úgyhogy ezzel a túlzott szigorral kb semmit nem érnek el, csak azt,hogy nektek nem jó.

Nem akarják megengedni,hogy a barátod nálatok aludjon, akkor oké.ehhez joguk van, ő lakásuk.

De hogy te nem aludhatsz a barátodnál az kicsit nevetséges. Ne ők mondják már meg,hogy zavarod -e a szüleit...mert a barátod szüleit hogyha nem zavarja, hogy ott aludnál náluk, akkor mi a kérdés? Elmész, ott alszol, másnap hazamész. Ha emiatt kitagadnak a szüleid, akkor jobb is neked nélkülük.

de erősen kétlem,hogy emiatt kiraknának otthonról.

majd hozzászoknak.

hogyha nem kezdesz el lázadni és kicsit leválni róluk, akkor még huszonévesen is megtilják majd,hogy mit tehetsz és mit nem..

2016. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
16 ki mondta hogy 20 évesen találtam munkát? Mint mondtam, 18 évesen költöztem össze vele... és egyébként húúú, nagyon nehéz munkàt találni!! Képzeld, boltokba mindig van felvétel. Voltam már több helyen is. De csak hogy egyen a méreg és az ideg, jelenleg nem dolgozok sehol, mert a párom keres annyit hogy eltartson. Én tanulok plusz vezetem a hàztartást.
2016. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
Ahha szóval ti nem összeköltöztetek, csak most már nem a szüleid hanem a pasid tart el. Csak eltartót cseréltél... Én nem lennék olyan büszke arra hogy semmi keresettel odamentem valaki nyakára élősködni.
2016. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
17%
És nem esz az ideg, hisz én dolgozom, nem szorulok senki alamizsnájára.. Én egyedül is képes vagyok eltartani magam. Csak hogy egyen az ideg:-)
2016. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem élősködök a nyakàn. Ő ajànlotta fel az egészet, mind a hozzàköltözést, mind az eltartást.

Voltak állásaim (és lesznek is), szóval nem mindig volt ez. De mivel van félretett pénzem, igy a bevàsàrlást én intézem. Nem hiszem hogy élősködnék. És képzeld, a legutóbbi munkahelyemről pont a pàrom "vett ki" hogy ne kelljen ott lennem. Ennyit erről.

Ja, és én nem a kérdező vagyok, ergó nem kértem sem tanácsot, sem kritikàt az életemről.

2016. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
És már bocs, de szerintem elég nagy különbség van aközött hogy valaki a szüleivel él-e, ahol mindent a popója alá tesznek, max egy kis hàzimunkàt kell segítenie.Vagy egy egész háztartást kell vezetnie,ahol ő az "asszony", ő csinál mindent, ő tervez meg mindent (kajától kezdve a számlafizetésig)
2016. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
70%
Aki az eltartással fenyegetőzik annak kár volt gyereket csinálnia. A szüleid ostobák. 8 hónap után a 14 évesek is közösülnek. Közöld velük hogy te is túl vagy már jópár meneten. Ha még így is hisztiznek akkor hagyd ott őket amilyen gyorsan tudod.
2016. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sok embernek nagyon buta felfogása van.

20évessen hol talál munkát? Pl boltba ahogy írták,gyárba és még sorolhatnám! Én 18évessen magam mentem el dolgozni gyárba és estin fejeztem be a sulit.

Ha valaki vállal gyereket,ne úgy válalja h 18éves koráig eltartja aztán mehet amerre lát. Egy gyerek életreszoló! Ha 30évessen van szüksége segitségre ,akkor is segíteni kéne. Nyilván ha lustaságból nem megy el pl 25évessen dolgozni,lehet neki ultimátumot adni. De hogy ezmiatt h a párjánál alszik egy 18éves ,nem kéne kirakni. Az ilyen nem szülő!

18éves vagy,nagykorúnak számítassz,8hos a kapcsolatotok és szüleid nem engedik h ott aludj ,ez elég szomorú. Nagyon konzeivatívak és korlátoltak lehetnek.

Ülj le velük beszélni,álj a sarkadra!

Fiatalnak tartanak? Régen 16évesen is öszeházasodtak és életük végéig együtt voltak. Meg ha nem komoly? Ak mivan? Attol még otaludhatnál. Sexre térve meg ha nem alszol ott ak is meloldanátok,ugyhogy ezt az érvet megint csak nem értem.

18évessen meg felnőtként kéne valamellyest kezelniük.

Attol h nekik a párod terhet jelentene,attol még az ő szülei lehet téged nem éreznének tehernek. Nem mindenki olyan mint ők.

8hos kapcsolatnál meg hol korai a sex? Csoda h eddig birtátok.

Attol h ők ezt elitélik még nem biztos h a környékbeliek is. Ám szomorú h ilyen téren érdeklik mások véleményei.

Ha értelme nincs ak ők ezekszerint nem aludtak még eggyütt?

Magyarázd el nekik! És tarts ki amellett h otaludhass.

N24

2016. márc. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszi a sok offtopicot... mellesleg nem mondtam, hogy nem szexeltünk még
2016. márc. 23. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!