Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vesz valaki az iskolás...

Miért vesz valaki az iskolás gyerekének negyed millás telefont?

Figyelt kérdés
Minek neki? Nem féltitek,hogy egy falka "C" megveri/megkéseli érte? És ha később egy sportkocsit akar,azt is megveszitek neki?
2016. márc. 27. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Azert mert a gyerekek megkovetelik.Annyira sok manapsag az olyan szulo aki inkabb vesz a gyerekenek valami elektromos bizbazt csak hogy ne kelljen vele foglalkoznia.En 6.ba kaptam meg az elso Samsung minimet mert taborba mentem.Szóval nem mindegy hogy kell vagy csak mert a kolyok kinyavajogta mert az a legmenobb most.
2016. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Vannak, akiknek nem nagy pénz az a negyedmilla.
2016. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Alain Delon ***** válasza:
90%
Egyrészt azért, mert van rá pénze. Másrészt meg, biztos úgy van vele, ha megteheti, mért adna "gagyibbat" a gyereknek? Ha ellopják, az ő bajuk.
2016. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ mennyi idős, egy 10 évesnek tényleg értelmetlen de a 12+ korúaknál eléggé megszokott hogy iphone-nal rohangálnak, az én fiam éppenéggel egy oneplus 2-t használ mert utálja a mainstream dolgokat, de ha ipjone kéne neki azt is megkapná mert akik az én időmben a tetvesek voltak azok ma a 30 ezres csájnafonnal rohangászó tizenévesek.
2016. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

"Vannak, akiknek nem nagy pénz az a negyedmilla"


De sok gyereknek megveszik részletre is, mert az ütődött kölök cikinek érzi, ha nem Iphone-ja van, és képes vagdosni magát,ha nem kapja meg. Inkább 2 évig éhezik a család.

2016. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%

Én is megkaptam, igaz nem is olyan csóró közegben mozogtam, hogy akárcsak az iskolatársaim is rászorultak volna arra, hogy ellopják. :)

21L

2016. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4%
Egyetértek az elsővel.
2016. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
Ha van rá pénze és azt szeretne a gyerek miért ne? C-jék ha olyan kedvük van a 300 ft-os baseball sapkáért is megverik. Van, akinek egy fél millás telefont ugyanannyi megvenni, mint másnak a 20.000-est. Szereti a gyerekét, azt kért, ő meg megteheti. Ennyi.
2016. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%

Nincs ezzel semmi baj. Én szeretném, ha minél több szülő venne negyedmillás telefont a kölykének:

- 27% ÁFA a közösbe megy

- a GSM boltok nagy része lopott cuccokat árul, nekik is meg kell élni valamiből, sok kicsi sokra megy

2016. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Ha a szülők meg tudják fizetni a gyerek számára vagy a gyerek a saját zsebpénzéből, akkor miért is baj?
2016. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!