Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vesz valaki az iskolás...

Miért vesz valaki az iskolás gyerekének negyed millás telefont?

Figyelt kérdés
Minek neki? Nem féltitek,hogy egy falka "C" megveri/megkéseli érte? És ha később egy sportkocsit akar,azt is megveszitek neki?
2016. márc. 27. 10:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó oké 20-as, de akkor sem értem, hogy minek egy tizenéves gyereknek drága telefon, amikor csak magát fotózza vele, meg "facebookozik".

Ehhez nem kell Iphone6 szerintem.

2016. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos nem veszek, pedig megtehetném. A telefon telefonálásra való, nem pedig menőzésre. A Face, youtube elfut egy olcsóbb készüléken is. Aki normálisan bánik a telóval, annak nem lassul le. Nekem 512 mb memória van benne, szóval tudom.
2016. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem egy ötéves sony ericsson xperiám van, elfér a kezemben. Lassan le kell cserélnem, mert már az alap alkalmazások se nagyon futnak rajta, múltkor narancsrágás árnyalatban úszott a háttér kék helyett, az egész összevéve nem ér szerintem ötezer forintot. De imádom, és ha tehetném ugyanezt venném meg még egyszer, csak már nem gyártják. De én nem menőzésre vettem, hanem mert telefonálni akarok vele.

Amúgy a falka "C"-nek is jó eséllyel iphone-ja meg samsung s6-os csodacucca van, csak éppen segélyhíváson semmit nem tud indítani rajta.

2016. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

20-as, az elméleteddel csak annyi a gond, hogy minden évben jön ki kb egy új iPhone, úgyhogy 3 év múlva a gyerek már az iPhone 9-ért fog nyavalyogni.


Egyébként én is feleslegesnek tartom. Nekem is egy két generációval korábbi LG-m van, mindent tud, amire egy átlag felhasználónak szüksége van.

Lássuk be, hogy egy középiskolás gyereknek a menőzésen kívül semmi szüksége nincs iPhone 6-ra. Mégis minek?

2016. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

20-as vagyok. Én speciel pont leszarom a középoskolás gyereket. Én azt írom le, hogy én miért választom az iPhone-t.


Rengeteg ideig elleneztem, szenvedtem a szar androidokkal, kipróbáltam a WP-t, aztán meguntam, hogy tökölök használhatatlan/kiforratlan telefonokkal és vettem egy iPhone 6-ot. Azóta már a barátnőmnek is vettem egy saját iPhone-t, mert annyira más élmény, másként használható.

2016. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, csak épp a középiskolás gyerek volt a kérdés, de nem számít.


Én használtam már mind a kettőt, de nem éltem át ezt az általad említett óriási élményt. Az emberek túldimenzionálják, mert menő. Ennyi. A felnőttek is, a gyerekek meg még inkább, mert jaj, iphone. De hát az almás cégnek is élni kell valamiből.

2016. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy megkapja, hanem az hogy menőzik vele és lenézi a többieket mert neki iPhone-ja van... EZ A BAJ!

Meg amikor a kis 12 éves kis"köcsög" azt mondja, hogy:

Én ezt az iPhone 7-et VETTEM :D

2019. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!