Ez nagyon nagy hiba/bűn?

Figyelt kérdés
"Elloptam" apukámtól háromezer forintot. Ő adta a kezembe, mert úgy volt, hogy hazabuszozok akupunktúra után, adott rá nyolcezer forintot (az akupunktúráért is kell fizetni), de végül nem buszoztam és a háromezer forint nálam maradt. Tudom, hogy lehet vissza kéne adnom, de neki háromezer forint semmi, nekem pedig rengeteget jelent, és csak úgy nem adnának. Persze, ha kéri visszaadom, de mekkora baj lenne ha nem tenném? Nem szoktam lopni, nem is akarok, de most nemsokára megjelenik egy könyv amit nagyon szeretnék megvenni magamnak, arra kéne pénz, mert most pont nincs :/ mennyire szemét dolog ez tőlem?

2016. ápr. 11. 16:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szerintem, megbánod, ha titokban tartod. Nem tenném, az biztos. Nincs az a könyv, amiért rosszul aludnék.


Aztán meg nem is mondhatnám el neki, hogy mennyire örülök a könyvnek, hogy tetszik-e, vagy nem, semmit. Egy nagy titkolózás lenne az élet. Inkább nem kell a könyv.

2016. máj. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!