Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/205 anonim ***** válasza:
30%
38-as válaszoló! Én ezt elhiszem neked, de ugye te is tudod hogy manapság ez milyen ritka. Nekem is egy két pár imserősöm akik középsuliban jöttek össze ma már van gyerek, vagy "csak" házasság, de ez nagyon nagyon elenyésző. Plusz a saját fiatalságunkat ne hasonlítsuk már a mostaniakéhoz. Régen még el is hittem hogy 13 évesen kézenfogva hazakísérte a fiú a lányt meg egyéb apró aranyos dolgok...Ma meg..nézz már körül a belvárosban péntek szombat este. Szörnyű. alig 14.15 éves kiscsajok 20on évesnek öltözve isznak, tárágárul beszélnek stb. Aki szerint ez így oké, az el van tévelyedve. És mint mondtam ha manapság 13 évesen elkezd pasizni, az jó eséllyel nem áll meg a kézfogásnál, és cuki társainál.
2016. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/205 anonim ***** válasza:
34%

A felvilágosítást meg nyilván nem úgy értettem...hanem hogy egy 13 évest direktbe ugy inditasz el buliba h megtömöd a zsebér gumival h ez majd úgyis kelleni fog...röhej.

Általános dolgokat ELMÉLETBEN

2016. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/205 anonim ***** válasza:
35%
#42 "hanem hogy egy 13 évest direktbe ugy inditasz el buliba h megtömöd a zsebér gumival h ez majd úgyis kelleni fog...röhej." - ezt most légyszi vesd össze azzal a ténnyel, hogy bármely 12 év feletti bármely 18 év alattival törvényesen létesíthet szexuális kapcsolatot, és akkor ennek tükrében állapítsd meg újra, hogy voltaképp mi is a röhej...
2016. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/205 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem te magad vagy a röhej meg hogy ezt egyáltalán megkérdezed. Komolyan, attól mert valaki ezt így törvénybe foglalta az még nem jelenti azt hogy ez így normális. 12 évesen az egyszerűen gyerek és kész, pont mint a 13 éves. Nem fogok vitázni egy ilyen emberrel akinek az értékrendje meg a normái a béka se..gge alatt vannak...Jah törvény..így már mindjárt más. Egy NORMÁLIS
2016. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/205 anonim ***** válasza:
26%
szülő nem a törvényt veszi alapul hanem agyerek érdekeit, meg a fejlődését, és hogy egy 12 évesnek nem a szexuális kapcsolat létresítésésvel kell törödni az is biztos.
2016. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/205 anonim ***** válasza:
23%
#44, tudod, addig jó, amíg szerencsére a világon senkire - még a saját gyerekeitekre se - tudjátok ráerőszakolni a saját normáitokat...
2016. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/205 anonim ***** válasza:
58%
Te minimum debil vagy. Azon vagy fennakadva hogy valaki ellenzi a ha egy GYEREK, 12 éves szexuális viszonyt folytat?? És akkor még te mondod nekem hogy szerencse hogy nem erőszakolhatom rá senkire ezt? Gondolom ha rajtad múlna 10 évesen házasítanál kilányokat, mint egyes "nagyon civilizált" országokban. Igaz ott is törvényben van foglalva hogy ez így jó, innentől kezdve a te mikro agyaddal ez így el is fogatható. Értem én hogy nem kell ultra konzervatívnak lenni, de a te felfogásod az már beteges. Ha mondjuk egy 13 éves érdeklődik is az ellenkező nem iránt, mondjuk történjelenk apróbb gesztusok, de a nemi élet minek még nekik könyörgöm?? Meg hova kell rohanni? Mint írtam középiskola ez teljesen reális időszak erre, akkor vannak a felnőtté válás kapujában, jó esetben már kezdenek felelősséggel döntést hozni stb...ez alatt gyerek és kész. Én meg annak örülök hogy nem te hozol kötelező döntéseket, hogy ki mikor mit tegyen.
2016. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/205 anonim ***** válasza:
27%
47.: Tényleg. ne is állj le olyannal vitatkozni, aki szerint magától értetődő ETIKAI és ÉRKÖLCSI norma bármi, de bármi, amit valami perverz agyú egyszer törvénybe iktatott. Az ilyen ment büszkén horogkeresztes zászlókkal integetni a náci felvonuláson is, mert akkor meg éppen az volt a törvény, tehát neki innentől az is a természetes.
2016. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/205 anonim ***** válasza:
69%
#47 ".ez alatt gyerek és kész. Én meg annak örülök hogy nem te hozol kötelező döntéseket, hogy ki mikor mit tegyen." - tudod, kettőnk közt az a nagy különbség, hogy én nem is akarok... én ugyanis tudom, és képes vagyok tudomásul venni, hogy vannak dolgok, amelyek nem az én döntéseim, én csak véleményt mondhatok, meg tanácsot adhatok... igen, a saját gyerekemnek is... és azt, hogy mi lesz, azt sokkal inkább befolyásolni fogja a saját közege, a saját korosztálya normái - mert hát azokkal kell huzamosabb ideig együtt léteznie - mint pl én, vagy te. Azzal, hogy te mit teszel, azzal a saját gyerekeidnek kell elszámolnod, nem nekem.
2016. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/205 anonim ***** válasza:
35%
#49, rólad a nicked elmond mindent...
2016. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!