Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/205 anonim ***** válasza:
35%

#89 - "nem vagyunk egy értelmi és érzelmi szinten, a szocializációról meg ne is beszéljünk."

Ez valószínűleg így van - szerencsére.

2016. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/205 anonim ***** válasza:
12%

A félreértések elkerülése végett én vagyok mind két válaszoló. A 71%-os meg a másik is, csak erről leveleztem valakivel és itt maradtam bejelentkezve.


Legalább ebben egyetértünk hogy szerencse. Nekem nagy szerencse :)) Szégyellném magam ilyen világnézettel.

2016. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/205 anonim ***** válasza:
41%
Biztosíthatlak, hogy ez utóbbi kölcsönös...:)
2016. ápr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/205 anonim ***** válasza:
32%

#92, természetesen nem leptél meg, sacckb csak így fordulhat elő, hogy percekkel egy üzenetváltás után - egy több napos kérdésben pláne - nálam már a nulla virít, neked meg valaki már nyomott egy pluszt, szóval, ha rá is nyomok a minuszra, akkor is 50% körül vagy... tudod, madarat tolláról, értékrendet hirdetője magatartásáról, vagy hogy is van ez...

Mindenesetre nagyon őszintén sajnálom azt a valamin parázó tizenévest, aki naivan kiír egy kérdést, és egy-két ilyen válaszadóba akad... akinek nem az a lényeg, hogy a kérdezőnek legyen jobb, hanem az, hogy a saját értékrendje elégüljön ki.

(ettől már csak akkor kapok komolyabb sikítófrászt, amikor valakinek az általa hitt isten akarata a fontosabb, mint az embertársa jólléte... na, azt már végképp nem tudom hogyan minősíteni.)

2016. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/205 anonim ***** válasza:
14%

Istenem akadjál már le rólam, ez már komolyan zaklatás. Mi az, ha nem állok le tovább vitázni veled a témával kapcsolatban akkor kikezdesz máshogy? Mondjuk engem meg ez nem lep meg.

Most viszont én mondom hogy ne menj jósnak, mert ökörségeket beszélsz. Egy korábbi jelszófelejtés miatt van van 2 nickem, egyiken más témakörben leveleztem valakivel, míg itt veled vitáztam. Megjelölve mind 2 helyen megvolt a kérdés. Ha már így tudni akarod. Egyébként lehetne annyi eszed hogy 1 zöldpacsival nem tudok magamnak 70%-os választ kreálni de egy piros pacsival sem tudok 0-át neked, ergó hidd el sok meg nem szólaló elitélőd van akik szépen lenulláztak, ezt egy ember nem tudja kivitelezni :)

De gondolom fáj az igazság hogy mégsem te mész jó irányba azon a fránya autópályán és mindenki más meg rossz irányba.

Most meg utoljára kérem hogy akadj le rólam, már utóbb is írtam hogy nem akarok veled tovább társalogni, keress mást akit kikezdhetsz :) Amúgy külön vicces hogy még mindig rajtam kattogsz, én már meg se nyitottam ezt a kérdést.

2016. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/205 anonim ***** válasza:
35%
Á, te csak azt nem bírod elviselni láthatóan, ha nem a tiéd az utolsó szó... mondjuk ez is egyenesen következik az általad vallott értékrendből...:))
2016. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/205 anonim ***** válasza:
12%

89: << De ezt hiába mondom egy olyan embernek aki csak a jogait tudja szajkózni de ha a kötelességekről van szó meg fel van háborodva. Mert az már büdös, sőt még a gyerekekbe is ezt nevelné. >>


Hagyd már a fenébe a 66%-ost! :D Aki ilyen szinten nem tud túllátni a saját gyerekkori sérelmein és 25 éves fájdalmain, azt észérvekkel nem fogod meggyőzni. Juszt se látja be, hogy van egy egyén pillanatnyi vágyainál magasabb erkölcsi, etikai, vallási stb értékrend is. (Apropó, tipikus, ahogy senki nem jött elő a vallással, de azért ő folyamatosan Istent is szapulja, mellesleg a pszichológia szerint is az ilyenek nem tették rendbe a kapcsolatukat a szüleikkel.)

Gondolom a bolti csokiból is már a polcnál belezabál, aztán ha a biztonsági őr csúnyán néz rá, akkor fel van háborodva, hát hogyhogy még ki is kell fizetnie, meg hogyhogy számon kérik egyáltalán. Mit képzel egy ilyen hatalmi alapon fellépő alak, rá mer erőltetni egy közösségi normát az egyéni szabadsága ellenére :D jó hogy nem vágja le a kezét valamelyik vallás nevében csokilopásért, biztos legszívesebben ezt tenné :D mert hát nyilván a biztonsági őr is csak azért szól be mert egy bigott fanatikus, meg hatalom-ittas rendmániás náci :D

2016. ápr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/205 anonim ***** válasza:
31%
Mi lenne ha inkább tanácsokat adnánk a kedves kérdezőnek?!
2016. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/205 anonim ***** válasza:
37%

98: A kedves kérdező már az első 2-3 oldalon megkapta a válaszait. Beszélgetni, kommunikálni azzal a kislánnyal, legalább most már. Úgy meghallgatni őt is, hogy akarjon beszélgetni a szüleivel.


(Hogy eddig mi zajlott, hogy jutottak odáig a családban, az már más kérdés. Amikor az -- ezzel a más kérdéssel kapcsolatos -- vita elkezdődött, a Kérdező már egy ideje nem is jelentkezett. Persze lehet hogy ettől még olvassa...)

2016. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/205 anonim ***** válasza:
58%

SZÁZ!!!


(ezt meg csak muszáj vót)

2016. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!