Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha kiderülne a...

Mit tennétek ha kiderülne a 14 éves lányotokról hogy minden este elszökik egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 11:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%

Ha kiszökik akkor sztem a szülőkkel is baj van mert nem meri elmondani h barátja van és ezeket nem tudja velük megbeszélni. A szülő is hibás szerintem valamennyire.

De ez az én véleményem,nem kell senkinek sem belekötni

2016. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
76%
Ismertem 2ilyen szőkdösős lànyt az egyik öngyilkolàszta magàt majd màsolok egy szöveget róla 23éves koràra mi lett belőle.Tönkre téve még 10ember életét rokonokét. A màsikat majdnem megerőszakoltàk .
2016. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
7-esnek..reményeidet össze kell törnöm, mert van , és szégyellném magam ha így neveltem volna, hogy 14 évesen titokban szökdösne pasizni. Tudja mi a helyes, és mi nem az,ennyire egyszerű.
2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%

A kérdés

Beteges hazudozás, túl élénk fantázia vagy engem néz hülyének?

Megismertem neten egy lányt 24 éves.

Azt állítja nyitott szájpadlással született e miatt pösze maradt kicsi korában rengeteget műtötték nem járt oviba.

Első nap normális volt, mesélte minden reggel az anyukája csinál neki kakaót (áradozott a kakaóról kértem a receptet).

Második nap reggel küldött képet, hogy süt föz az anyukájával.Recepteket gyüjt hobbiként.


Közösségi oldalon fel volt töltve valamilyen nyugtatóról kép neki de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Vagyis azt hogy két facebookja van, az ex völegénye elöl bujkál, ez még hihető volt. Második nap este elkezdett furcsákat irkálni de hát mindenkinek lehet rossz kedve. Mesélt olyat, hogy van egy srác akivel pár hónapot élt együtt mostani lakhelyétől 300 km-re egyszer fogta magát és ott hagyta, de a srác nem képes felfogni a szakítást ezért zaklatja (nem a völegénye ez egy másik) . Hétfőn találkoztunk volna, címét telefonszámát kérés nélkül leírta, át tette keddre a találkozót. Hétfőn reggel irt, hogy az anyukájával takarít, este a rámírt a volt barátja akitől eljött, hogy együtt vannak és a szülei szedálják a lányt de ö majd megmenti mert hivatásos katona jövőre már rendész lesz. Gondoltam valami elrettentésnek szánja. Ezután írtam a lánynak, hogy nem foglalkozom vele, amíg a volt barátjával nem tisztázzák a helyzetet. Hétfőn mint írtam elvileg takarított ezt írta és kiírta a facebookra is na meg hogy beteg, este az ö oldaláról az unokahúga barátja és az unokahúga írt és az unokanővére, akiknek nincs facebook oldaluk. Már gyanús,hajtott a kíváncsiság végig olvastam amit írtak, bele bele kérdeztem. Történet a köv: lány akit neten megismertem hétfön tulgyógyszerezte magát, amitöl kidölt és maga elé nézett valamint aludt, a múltját a jóságos unoka tesók elmondják nekem mert, nagyon szimpatikus vagyok nekik de tudnom kell, mielőtt találkozok a lánnyal. Kimaradt az, hogy a lány kesergett nincsennek barátai barátnöi, nem szocializálódott az ovodában mint mások. Erre a kedves unoka testvérek az ágya felett ülnek és velem chatelnek.... Aztán volt valami történet,amikor elszökött a volt barátjától, féltengely hibás lett a kocsi amivel valami titokzatos jóakaró haza hozta volna és az összes ruhája abba az autóba volt, meg valami sütemény. A titokzatos jóakaró egy hétig eltünt, aztán elöjött, hogy berohadt a sütemény és kidobta a ruhákat.

Aztán az unoka testvér irta, hogy halkan motyog a lány valamit (szapanopera filling) most éledezik a begyógyszerezésöl. Kérték, hogy mentsem meg a pasitól aki a szüleitöl akarja megmenteni......

Titokzatos unokatestvéreknek feltettem ellentmondásos dolgokra kérdéseket, mindent a nyugtatóra fogtak.

Napokig nem álltam szóba a lánnyal, nem hittem el neki semmit.

Ma a barátnöjénél volt, küldött képet 2ejükröl... régen kesergett, hogy nincs igazi barátnöje.

Este sirva hivott fel, baj van hazament a lánytól, anyja kipakolta a ruháit egy böröndbe adott neki egy 5000est, hogy menjen el otthonról ha nem tanul és nem dolgozik, menjek le mentsem meg.Anyukájával együtt süt főz kérdésemre azt mondta, h anyja nem hivja ö megy utána hogy ellessen dolgokat erövel is, kakaót meg megszokásból viszi be neki.


Nos kérdéseim még valami hihetö ebböl a történetböl? Szerintetek csak élénk fantázia, skizofrémia vagy bipolaritás?

Voltak részletek amik tul jól ki vannak dolgozva: pl mikor begyógyszerezte magát akkor másnap 3kanál tejbegrízt evett. Minden alkalommal más betegsége volt.

2016. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
26%
Egyik szökdösős làny, amint levettem ő mindig mindenhonnan megszökik élet dombot add az utjàba inkàbb megkerülu
2016. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
42%

5-ösnek és 6-osnak

Ha azért kiraknátok a gyereketeket az utcára mert elszökött a fiúhoz akkor nem vagytok jó szülők

Eleve ha elszökik akkor fél elmondani hogy barátja van,nem mer megbeszélni a szüleivel ilyesmit és az már régen rossz!

2016. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
59%
14 évesen még hova legyen barátja.. tudom a mostani kamaszoknál divat korán ku.vulni, de akkor is. 14 évesen még gyerek, ne pasizzon. Normálisan nevelt gyereknek egyébként eszébe se jutna.
2016. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
40%

17

Attól mert van valakinek barátja nem ku*rva

A Kur*va pénzért szexel

Nézz utána a szavaknak

2016. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
44%
18, te nézz utána a szavaknak. A prostituált az, aki pénzért szexel. A k...... az, aki már 14 évesen elkezdi, 35 éves korára meg vagy 200 fős lesz a lyuksógorai listája. Széthasznált, önbizalomnélküli szeretetk..., pontosan így hívnám az ilyen kiszökős tinikét.
2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
58%
"Kur*va: Pénzért szexuális szolgáltatást nyújtó személy, főleg nő."
2016. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!